Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Mihai Gainusa la TVR

- - - - -
  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#19
adryan_m87

adryan_m87

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 247
  • Înscris: 08.04.2008
avem si promo

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/3FdvJmw4sS4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by adryan_m87, 06 October 2016 - 13:22.


#20
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,867
  • Înscris: 28.11.2006
Suna bine :OK:

#21
M0D3

M0D3

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,891
  • Înscris: 22.03.2009
Cam seci dumele din promo, seamana a Divertis din era muribunbda. Sa speram ca in show-ul propriu-zis Gainusa va fi mai in forma... as vrea sa mai pot adauga o emisiune langa cele ale lui Banciu si Patraru, singurele pe care le mai urmaresc (inregistrat) la ora actuala.

#22
dulcineea400

dulcineea400

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 20.04.2012
Mie mi se pare ca Mihai Gainusa are o problema de imagine. Mai bine de zece ani a fost `wingmanul` lui Huidu. Vioara a doua. Chiar daca se spune ca el era `creierul`.

#23
mediasettv

mediasettv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,237
  • Înscris: 24.05.2014
Am urmarit aseară emisiunea!Au trecut 2 ani de la ultima aparitie a lui Găinușă "pe sticlă"!Emisiunea a fost reușită, umorul inteligent specific lui Găinușă, un mic reportaj cu o domnișoară din Japonia(colaboratoare permanenta a emisiunii, din ce am inteles), per ansamblu mi-a plăcut!Un inceput "timid", dar inteligent! :lol:

#24
mediasettv

mediasettv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,237
  • Înscris: 24.05.2014
Găinușă este implicat si in relansarea TVH!Bravo!
http://www.paginadem...eral-1459773748

Edited by mediasettv, 18 October 2016 - 11:44.


#25
vyctoras1985

vyctoras1985

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 11,765
  • Înscris: 01.07.2013
l-am vazut ieri sau alaltaieri cu dinescu ......discutau despre mosia lui dinescu

#26
M0D3

M0D3

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,891
  • Înscris: 22.03.2009
Inregistrarea primei emisiuni: http://www.tvrplus.r...de-maine-499158
N-am urmarit-o inca, o s-o fac mai tarziu... chiar sunt curios cum se va descurca Gainusa.

#27
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,966
  • Înscris: 18.09.2008
Studioul arata cumva, dar ar merge bine cu public si band. Ar merge mai incolo si cu un invitat, un late night show adevarat. Patraru face pasi buni in sensul asta.

#28
queron

queron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,480
  • Înscris: 31.01.2016
Poate si un HD.. visam.

#29
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postmediasettv, on 18 octombrie 2016 - 11:40, said:

Găinușă este implicat si in relansarea TVH!Bravo!
http://www.paginadem...eral-1459773748

S-a retras recent...

#30
M0D3

M0D3

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,891
  • Înscris: 22.03.2009
Am vazut si eu prima emisiune (inregistrarea), nu stiu daca o face live seara, dar a inceput tracasat, teatral. Dupa vreo 10 minute a intrat mai bine in rol, a fost mai natural... dar parca nu prea are carisma (comparativ cu Patraru, de ex, al carui format de emisiune il copiaza). Ma rog, eu nu l-am mai vazut prestand pe Gainusa de pe vremea cand se plimba prin Europa cu Huidu si Pustiu. Subiectele au fost ok, a dat in Tariceanu, in Oprea, in Firea, etc... sa vedem cat reuseste sa fenteze cenzorii TVR. Per total mi-a placut emisiunea, daca va continua asa o adaug langa cele ale lui Banciu si Patraru, singurele pe care le urmaresc in momentul de fata.
LE: un moment care n-avea ce cauta in show a fost sceneta cu poarta noua, complet fortata, fara haz... balastul de genul asta trebuie eliminat.

View Postmiki07, on 18 octombrie 2016 - 12:10, said:

Studioul arata cumva, dar ar merge bine cu public si band. Ar merge mai incolo si cu un invitat, un late night show adevarat. Patraru face pasi buni in sensul asta.
Cu public, formatie si invitati ar iesi altceva, o labareala gen Maruta. Nu m-as uita la asa ceva, nu ma intereseaza sa aud, printre triluri "strategice", ce-a mai facut cutare cantaret sau cutare actoras... suetele astea sunt extrem de plictisitoare si fumate. Eu as zice ca cel mai potrivit e sa-si faca onemanshow-ul lui cat mai simplu si mai direct, sa mai adauge putina caterinca (ca mai e loc) si sa nu creeze o alta ciorba cu dansatoare, invitati si alte balarii...

Edited by M0D3, 18 October 2016 - 17:11.


#31
RealZOD

RealZOD

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,126
  • Înscris: 03.12.2013
Am urmărit si eu prima editie, a fost bună. Mi-a dat un aer de Stephen Colbert, asteptam un public să îi strige numele.
Sper să i se adauge elemente emisiunii, un band ar ajuta mult si invitati desigur.

Edited by RealZOD, 19 October 2016 - 08:13.


#32
mediasettv

mediasettv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,237
  • Înscris: 24.05.2014
Oricum, "maestrul" Găinușă este deschis la noi sugestii( a si mentionat acest aspect la sfarsitul primei ediții)!Ar fi perfectă combinatia unui band plus un invitat pe seară!Chiar si spatiul de emisie ar trebui prelungit la o oră pe zi!

#33
vyctoras1985

vyctoras1985

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 11,765
  • Înscris: 01.07.2013
cu rasete in public poate ar fi mai bine..... desi uneori publicul nu rade tocmai convingator....asa ca exista un risc ...insa un comediant bun isi accepta si greselile....
ma astept de asemenea la mai multe poze amuzante si chiar niscaiva schechiuri de 2-3 minute ....tot a la colbert sau john stewart .....

per total a iesit bine....in plus dupa cum spune un user pe aici...daca ar fi fost umpic mai natural si nu cu accentul ala fortat ar iesi mult mai bine

#34
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,867
  • Înscris: 28.11.2006
Am vazut putin din prima emisiune si inca una din cursul saptamanii. Mi se pare deja un progres, parca nu mai e asa crispat ca la inceput. Cred ca o sa-l urmaresc destul de des.

#35
M0D3

M0D3

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,891
  • Înscris: 22.03.2009
Gainusa si Huidu inca se cearta pe niste chestii vechi, si se ataca reciproc pe baza emisiunilor pe care le realizeaza in prezent. Gainusa nu-si vede de treaba lui si se agata de niste lucruri care n-ar trebui sa-l mai intereseze... iar Huidu i-a dat la gioale ca lumea.

http://adevarul.ro/e...87a5/index.html

#36
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,966
  • Înscris: 18.09.2008
Amandoi faceau un cuplu bun. Acum se cearta si nu iese nimic bun. Cronica e vai de mama ei, la fel si Stirile de Maine. Care sunt facute si filmate destul de prost.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate