Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Suzuki S cross 2017

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
manead

manead

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 985
  • Înscris: 08.09.2006

View Poststateadrian, on 27 octombrie 2016 - 09:39, said:

Ieri am semnat contractul ptr un SX4 1.6 luxus allgrip. Discount de 1400 euro. Livrare la jumatatea lunii decembrie.
Salut,
Impresii te rugam :)

#20
musicallro

musicallro

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,318
  • Înscris: 21.12.2011
Ceva noutăți despre discount-uri?

#21
edi10000

edi10000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,883
  • Înscris: 06.09.2008
Am vazut una in trafic ieri prin Bucuresti. Fara suparare, dar nu cred ca exista masina in clasa asta mai urata...

#22
osomnes

osomnes

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 25.09.2013
ce-a mai buna masina calitate/pret la ora actuala, sa nu uitam ca e o masina japoneza. Are extrem de multe dotari la varianta de mijloc ... si din punctul meu de vedere toate sunt super utile

#23
crys2010

crys2010

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 30.12.2010

View Postedi10000, on 10 februarie 2017 - 21:46, said:

Am vazut una in trafic ieri prin Bucuresti. Fara suparare, dar nu cred ca exista masina in clasa asta mai urata...


#24
Kazmer

Kazmer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,307
  • Înscris: 25.11.2010
Felicitări Suzuki al doilea an consecutiv.

http://www.autoexper...uv-din-romania/

Suzuki SX4 a fost desemnat „Cel mai 4×4 SUV” din România, preluând ștafeta de la colegul de brand Vitara S. Noul SX4 este mai rafinat și vine cu motoare turbo noi.

Caracteristicile tehnice, dotările multimedia ultra-moderne cu ecran de 7 inci, echiparea de serie generoasă, dar și prețul competitiv al lui SX4 au fost aspectele care au convins juriul.

„Suzuki este un constructor cu tradiție atunci când vine vorba de dezvoltarea tehnologiilor 4×4, iar titlul „Cel mai 4×4 SUV” pentru modelul SX4 este cea mai bună confirmare în acest sens. Suntem onorați că, pentru a doua oară consecutiv, un model Suzuki primește această distincție, succesul de anul trecut al modelului Suzuki Vitara S fiind confirmat și de vânzările excelente de până acum”, spune Alin Radu, Director General al Suzuki România.

#25
arab

arab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,577
  • Înscris: 12.03.2006
Ce ziceti de consum? Ma intereseaza deasemenea daca are ultimile tehnologii de genul: recunoastere semne si indicatoare, franare automata, detectie unghi mort oglinzi, schimb auto faza scurta-lunga, asistenta in mentinerea benzii de rulare etc.

#26
edi10000

edi10000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,883
  • Înscris: 06.09.2008
@arab- masina asta este un low-cost concurent cu Duster, nu te astepta sa aiba chiar ultimele tehnologii. Sigur ca Suzuki poate sa le ofere, dar pretul ar creste destul de mult.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate