Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Caut splitter semnal satelit

Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta
 Problema imprimanta

Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...
 Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai
 Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?
 

OROC. Topic general.

  • Please log in to reply
1523 replies to this topic

#1513
_Gaby_

_Gaby_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,104
  • Înscris: 15.11.2021
Kapital TV nu mai are audio AAC.

#1514
Rosswell87

Rosswell87

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 345
  • Înscris: 31.05.2016
NEWS

"Noul tau furnizor de servicii devine Orange Romania SA

In 2021, iti spuneam ”Hello” in universul Orange. De atunci, ai observat o serie de schimbari in identitatea serviciilor si a produselor pe care le folosesti. Aceste modificari au venit ca urmare a achizitiei, de catre Orange Romania SA, a pachetului majoritar de actiuni din divizia de servicii fixe Telekom Romania Communications (in prezent Orange Romania Communications SA). Astfel, doua companii, Orange Romania si Orange Romania Communications, au inceput o calatorie impreuna cu scopul de a deveni alegerea preferata pentru servicii convergente, fix-mobil, in Romania.

Acum ne aflam in fata unui nou pas important: pe 1 iunie 2024, Orange Romania S.A. (ORO) si Orange Romania Communications S.A. (OROC) fuzioneaza, urmand ca ORO sa absoarba OROC si, astfel, sa devina o singura companie: Orange Romania S.A.

Aceste schimbari juridice aduc modificari minime in utilizarea de zi cu zi a serviciilor Orange, insa reprezinta cadrul legal ce ne va permite sa acceleram o serie de procese complexe prin care ne dorim sa-ti oferim o experienta de top, unitara, in cea mai rapida retea.

Vezi aici notificarea adresata clientilor Orange Romania Communications S.A., iar mai jos o detaliere a schimbarilor incepand cu 1 iunie.

Astfel, de pe 1 iunie 2024, vei avea un singur furnizor de servicii: Orange Romania SA, cu sediul social in Bucuresti, Cladirea Tandem, strada Matei Millo nr 5, sector 1, cod postal 010144, inregistrata la Registrul Comertului Bucuresti sub nr. J40/10178/1996, EUID: ROONRC. J40/10178/1996, CUI RO 9010105."

Attached Files


Edited by Rosswell87, 08 May 2024 - 12:00.


#1515
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,247
  • Înscris: 22.02.2017
Sunt curios daca sunteti trecuti pe head endul Orange si daca se renunta la IPTV.

#1516
_Gaby_

_Gaby_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,104
  • Înscris: 15.11.2021
Facă borș cu firmele lor! Mă interesează să nu-mi scoată Travel XP, deși nu știu ce să zic. :|

#1517
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,247
  • Înscris: 22.02.2017
Din pacate ala are sanse f mari sa iasa.

#1518
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,942
  • Înscris: 06.11.2018
Ordinea de zi a ședinței CNA de joi, 9 mai 2024, ora 10:00

VII. Adrese :

adresa nr. 3489/22.03.2024 - Notificare privind intenția S.C. ORANGE ROMÂNIA SA de a absorbi S.C. ORANGE ROMÂNIA COMMUNICATIONS SA și solicitare informații privind demersurile necesare în relația cu CNA pentru modificarea datelor din licențele și deciziile de autorizare audiovizuale precum și din avizele de retransmisie deținute de S.C. ORANGE ROMÂNIA COMMUNICATIONS SA, în urma absorbției de către S.C. ORANGE ROMÂNIA SA

Edited by IceCoolExtreme, 08 May 2024 - 16:25.


#1519
_Gaby_

_Gaby_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,104
  • Înscris: 15.11.2021
Apropo, de câteva zile pe site , la grila de cablu, grila OROC apare ca fiind grila națională, iar cea ORO ca fiind grila locală.

#1520
xperia_ray

xperia_ray

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,110
  • Înscris: 13.01.2013
update de soft pe reciver vestel

Attached Files



#1521
lucext

lucext

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 615
  • Înscris: 08.09.2006
Contractul meu de tv conține abonament de hbomax. La trecerea pe Max am primit abonament cu reclame, de neutilizat din punctul meu de vedere. Pot să reziliez contractul fără penalități?

#1522
streker

streker

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 327
  • Înscris: 30.05.2013

 lucext, pe 21 mai 2024 - 12:43, a scris:

Contractul meu de tv conține abonament de hbomax. La trecerea pe Max am primit abonament cu reclame, de neutilizat din punctul meu de vedere. Pot să reziliez contractul fără penalități?
Hbo este o extraoptiune a contractului. Deci nu poti rezilia fără penalități, dacă ești în perioada minim contractuala.

#1523
lucext

lucext

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 615
  • Înscris: 08.09.2006
După cum am spus la mine abonamentul conține hbomax gratuit, negociat așa la prelungire. Nu este opțiune, este în descrierea abonamentului.

#1524
xperia_ray

xperia_ray

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,110
  • Înscris: 13.01.2013
Nu aveau clienți la 3€ dar la 5€ cred că au băut apă câinelui

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

2 user(s) are reading this topic

1 members, 1 guests, 0 anonymous users

twins1

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate