Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Comenzi terminale mobile Digi.Mobil.

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
955 replies to this topic

#487
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,192
  • Înscris: 18.04.2008
Și eu aștept 3 Ebola și nu au mai venit. :(

#488
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,192
  • Înscris: 18.04.2008

Quote

Intrare Statie Destinatie Bucuresti, RO 12.07.2017 18:55:26
Preluat Bucureşti, RO 12.07.2017 17:45:42
Manifestat. Nepreluat Bucureşti, RO 12.07.2017 16:39:30


Posted Image

#489
mariusr1976

mariusr1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,425
  • Înscris: 26.04.2016
Deci dureaza pana se preia comanda. Eu am facut ieri si sunt curios cat va dura.

#490
popika77

popika77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 17.05.2012

 RealZOD, on 11 iulie 2017 - 12:31, said:

Tocmai ce am făcut prima comandă la Digi pentru un Samsung J5 2017, sper să nu aștept mult după el fiind un cadou. Wish me luck, guys Posted Image

Poti sa spui daca ai primit telefonul ?

#491
mariusr1976

mariusr1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,425
  • Înscris: 26.04.2016
Au trecut doua zile si nimic din partea digi .
Cred ca sunt aglomerati ...cred.

#492
misterpresident

misterpresident

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 608
  • Înscris: 26.12.2010
eu am facut un contract la digi mobil pt cineva pe data de 28 -06 si nici acum nu a venit telefonul.am sunat la bucuresti de 2 ori raspunsul a fost ca  nu au pe stoc o sa ma sune ei.

#493
costynsimion

costynsimion

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 189
  • Înscris: 29.06.2012
salutari ce stiti despre telefonul urmator?allwiew v2 viper s gold .se asteapta mult pana se livreaza?are volte si vowifi? este un telefon bun la pretul de 690 lei?

#494
aiptek

aiptek

    the big red

  • Grup: Moderators
  • Posts: 6,123
  • Înscris: 02.07.2006
allview bun? Astea sunt loterie .Va suparati cand va zice lumea sa fugiti de ele, dar cand va loviti de o problema la ele, va plangeti.Si o sa va loviti.O fi bun dar decat ala mai bine sincer cauta alta marca

#495
AdyJulian

AdyJulian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 16.07.2014
Daca am doar cablu + internet pot lua telefon in rate de la digi, avand in vedere ca ratele sunt de la ing?

#496
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,522
  • Înscris: 16.12.2006
Poti lua telefon in rate de la Digi prin abonare la Digi Mobil.

Telefonul mobil indiferent ca il cumperi cu bani jos sau ca il cumperi in rate (credit ING Acum) se ataseaza la un abonament Digi Mobil.

#497
mariusr1976

mariusr1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,425
  • Înscris: 26.04.2016
Adica chiar daca Il cumperi cu bani jos ,ai tai bani, se considera beneficiu si eventual la denuntarea contractului te poti trezi ca nu poti renunta ?

#498
puiumaster

puiumaster

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 109
  • Înscris: 08.06.2007

 mariusr1976, on 02 septembrie 2017 - 17:12, said:

Adica chiar daca Il cumperi cu bani jos ,ai tai bani, se considera beneficiu si eventual la denuntarea contractului te poti trezi ca nu poti renunta ?
Situatia se prezinta astfel:
La telefoanele comercializate de  Digi exista un pret de catalog mai mare decat cel publicat oficial si chipurile ei ''iti ofera un discount'' daca il achizitionezi la pretul publicat pe site DOAR atasat la un abonament.
Astfel conform contractului, ei iti ofera un pret redus si isi pot recuprea diferenta in cazul rezilierii.
E o golanie dar este practicata de mult timp, si nu doar de ei.

Edited by puiumaster, 02 September 2017 - 19:12.


#499
mariusr1976

mariusr1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,425
  • Înscris: 26.04.2016
https://m.emag.ro/te...904c1a78f369be7

Vs
http://www.rcs-rds.r...optim_nelimitat

Parca sunt la fel,nu?

#500
Gotyc

Gotyc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,325
  • Înscris: 15.07.2009
Decat sa dau 500 pe ala mai pun 1milion si iau asta

https://www.ihunt.ro...vargo-gold  - si am mai multe facilitati

#501
dreaQ

dreaQ

    I'm too old for this shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,382
  • Înscris: 02.06.2005

 puiumaster, on 02 septembrie 2017 - 19:09, said:

Situatia se prezinta astfel:
La telefoanele comercializate de  Digi exista un pret de catalog mai mare decat cel publicat oficial si chipurile ei ''iti ofera un discount'' daca il achizitionezi la pretul publicat pe site DOAR atasat la un abonament.
Astfel conform contractului, ei iti ofera un pret redus si isi pot recuprea diferenta in cazul rezilierii.
E o golanie dar este practicata de mult timp, si nu doar de ei.

Ai vazut un astfel de catalog cu preturi mai mari sau ti se comunica pretul "real"? Pe site vad doar un pret, nu mi se pare golanie. Mi se pare o nebunie sa ai "banu jos" si sa cumperi de la digi asteptand fara un temen clar un telefon. Asta in conditiile anului 2017, an in care gasesti telefoane pe toate drumurile si la preturi mai bune ca la digi.
Digi a listat niste telefoane ca sa aiba in portofoliu caci altfel era aiurea dar presupun ca prefera sa nu se lege la cap cu telefoanele.

Edited by dreaQ, 06 September 2017 - 09:14.


#502
costynsimion

costynsimion

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 189
  • Înscris: 29.06.2012
Degeaba zici uite un ex eu vreau ALLWIEV v2 viper s la pret de 680 lei bani jos la ab de 2 euro adica 9,2 lei unde gasesti la liber acest tel la 680 lei ca sa cumpar si eu?

Edited by costynsimion, 07 September 2017 - 23:02.


#503
puiumaster

puiumaster

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 109
  • Înscris: 08.06.2007

 dreaQ, on 06 septembrie 2017 - 09:13, said:

Ai vazut un astfel de catalog cu preturi mai mari sau ti se comunica pretul "real"? Pe site vad doar un pret,.
Cine a incheiat un abonament la Digi Mobil cu achizitie de telefon stie despre ce vorbesc. In contract este specificat "pretul real" si asa zisa ''reducere''.
Cred ca fac asta ca sa aiba de unde sa solicite ''juste despagubiri'' la o eventuala cerere de reziliere.
Referitor la motivul achizitiei, cred ca inca mai sunt destui comozi care prefera clasica achizitie de telefon impreuna cu abonament decat sa mai dea  o cautare suplimentara pe net.
Si  mai intervine aici si aparenta unei sigurante (false, de altfel!) ca daca se intampla ceva in decursul perioadei de garantie Digi e ''firma serioasa'' si va repara  sau inlocui produsul cu probleme.
Sunt probabil si alte motive, dar observ de la o vreme ca pe Digi nu ii mai intereseaza asocierea abonamentelor cu telefone, fie si prin faptul ca nu mai ofera nici un telefon gratuit (cel putin pe cale oficiala!) la Avantaj 2/3 iar sistemul de rate l-au plasat la ING.

Edited by puiumaster, 10 September 2017 - 10:15.


#504
botelucian

botelucian

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,217
  • Înscris: 23.03.2007
intreb si eu despre un j5 2017 gold ...
cam in cat timp ar ajunge zilele astea , mai ales ca s-a marit nr de locatii in care se pot lua telefoane

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate