Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

Comenzi terminale mobile Digi.Mobil.

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
955 replies to this topic

#469
Fantasy89

Fantasy89

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,039
  • Înscris: 03.07.2016
Din nou rate la telefoane
http://www.rcs-rds.ro/rate-digimobil

#470
alexcs

alexcs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 377
  • Înscris: 12.11.2005
Am facut comanda pentru achizitionarea unui telefon S7 edge in data de 10 mai. Pentru ca nu era livrat telefonul si treceau zilele, am contactat RDS pentru lamuriri. Mi s-a spus ca telefonul este in stoc dar ca dureaza pana ajunge la punctul rds unde am facut comanda. In data de 27 mai am anulat comanda pentru ca dezinteresul RDS este prea mare.

#471
baribalu

baribalu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,661
  • Înscris: 23.10.2006
in ciuda celor citite aici, am facut vineri pe la ora 12.00 o comanda in aplicatia Digicare pentru un tel. Motorola Z Play, trecand vineri seara pe la un mag. Digi, am aflat ca respectivul tip de telefon a fost scos din oferta pe la ora 15.00, am trimis duminica un PM userului Digi helper intrebandu-l daca mai am sanse sa primesc comanda sau il caut in alta parte. Azi in jurul orei 10.00 am primit mesaj de la el ca se va onora comanda deoarece a fost data inainte sa fie scos telefonul din oferta. Pe la ora 14.00 primesc un apel telefonic de la un agent Digi care ma anunta ca exista la AFI Cotroceni in magazinul Digi telefonul comandat  si pot sa ma duc sa-l ridic, in jur de ora 19.00 il aveam in mana. Tin sa-i multumesc si pe aceasta cale lui Digi Helper. Mai exista si minuni sau oameni care isi fac treaba cum trebuie.Posted Image

Edited by baribalu, 29 May 2017 - 21:33.


#472
leomagic44

leomagic44

    Io, cu electronii.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,049
  • Înscris: 06.02.2012

 Fantasy89, on 21 aprilie 2017 - 15:09, said:

Din nou rate la telefoane
http://www.rcs-rds.ro/rate-digimobil
Astea nu sunt pentru telefoane sunt rate pentru casa.
La cate cer eu asa o vad pe treaba, mai trebuia si ceva giranti.

#473
maxander

maxander

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,559
  • Înscris: 26.12.2013
in 23 am facut comanda la un s8+ ma rog la dumnezo sa-l primesc pana iau vacanta.
Prima oara cand cumpar asa un telefon, da m-am gandit ca nu are rost sa dau 4000lei... aiurea din buzunar ca in 6 luni sa fie 2000.
Cum a fost cu note 7 5 4 care le am inca.
Sper ca rds nu-si da cu arama pe fata avand in vedere ca am servici la ei in valore de 500lei lunar.

Edited by maxander, 31 May 2017 - 19:08.


#474
nelutu79

nelutu79

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,665
  • Înscris: 10.01.2007

 maxander, on 31 mai 2017 - 18:57, said:

in 23 am facut comanda la un s8+ ma rog la dumnezo sa-l primesc pana iau vacanta.
Prima oara cand cumpar asa un telefon, da m-am gandit ca nu are rost sa dau 4000lei... aiurea din buzunar ca in 6 luni sa fie 2000.
Cum a fost cu note 7 5 4 care le am inca.
Sper ca rds nu-si da cu arama pe fata avand in vedere ca am servici la ei in valore de 500lei lunar.

Mai ai Note 7???

#475
maxander

maxander

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,559
  • Înscris: 26.12.2013
yep si merge ca uns.. n-am nici probleme de overheating.
ce-i drept ca nu-l prea folosesc...  inca sunt cu batranul note 4 care se tine exceptional. note 4 un telefon facut perfect de samsung :))

Edited by maxander, 31 May 2017 - 19:27.


#476
mistique

mistique

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 756
  • Înscris: 09.04.2006
In 22 aprilie am dat si eu comanda pentru un telefon Allview M9join si nimic pana acum, chiar daca si Digi Helper s-a interesat de caz.
Stiu ca este un telefon extrem de scump, extrem de rar si nici nu a trecut asa de multa vreme de la comanda Posted Image . "Decat" o luna jumatate...

#477
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,353
  • Înscris: 16.04.2014
@mistique - Salut. Am retransmis situatia mai departe din cadrul sesizarii pe care o ai deschise, pentru a intra in posesia telefonului cat mai rapid.

#478
vlad20177

vlad20177

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 06.06.2017
exista undeva in bucuresti pe stoc samsung A5 2017 varianta pe negru ? in magazinele in care am intrat mi-au spus ca nu se poate verifica stocul fizic din alte magazine si ca imi recomanda sa fac o comanda sau sa merg din magazin in magazin :)

nu e clar daca ING verifica direct veniturile/vechimea la ANAF sau trebuie sa aduci adeverinta de venit

#479
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,508
  • Înscris: 16.12.2006
Nu trebuie sa aduci adeverinta de venit. Este de ajuns sa ai la tine doar actul de identitate. Problema e ca din 8 iunie nu merge sa interoghezi situtatia la ANAF. Este o problema cu baza de date de la ANAF. https://forum.softpe.../#entry21273795

Eventual, doar sa mai incerci pe saptamana viitoare.

Cat despre telefon nu are cine sa iti dea stocul. Doar sa faci comanda si sa astepti confirmarea ca a sosit telefonul.

#480
lexutzu

lexutzu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 26.06.2008
Hmm, a mai luat cineva prin Digi ZTE Axon 7? Am plasat o comanda pe 22.05 si inca astept... patit cu asteptari mari la Digi sunt doar cu instalarea (2 luni aproape) si atat, chiar si smart cam-ul (sau cum ii zice) pentru TV a venit intr-o saptamana, in rest jos palaria.

#481
mistique

mistique

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 756
  • Înscris: 09.04.2006
Ce stiti? Mai exista in oferta comerciala telefonul Allview M9Join? Am vazut ca au scos din vitrina si telefonul si informatiile despre el la mine in oras. Eu am dat o comanda pentru acest acum doua luni si jumatate si inca nimic... Cred ca am sa renunt la portare.

#482
cristiboss70

cristiboss70

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,733
  • Înscris: 29.02.2008

 lexutzu, on 15 iunie 2017 - 15:22, said:

Hmm, a mai luat cineva prin Digi ZTE Axon 7? Am plasat o comanda pe 22.05 si inca astept... patit cu asteptari mari la Digi sunt doar cu instalarea (2 luni aproape) si atat, chiar si smart cam-ul (sau cum ii zice) pentru TV a venit intr-o saptamana, in rest jos palaria.
Eu l-am comandat pe 20.02.2017 si mi-a venit pe 8.03.2017(dar m-am tinut de ei ...am vorbit cu ei de cel putin 3 ori)

#483
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,353
  • Înscris: 16.04.2014

 mistique, on 30 iunie 2017 - 10:36, said:

Ce stiti? Mai exista in oferta comerciala telefonul Allview M9Join? Am vazut ca au scos din vitrina si telefonul si informatiile despre el la mine in oras. Eu am dat o comanda pentru acest acum doua luni si jumatate si inca nimic... Cred ca am sa renunt la portare.

Salut. Telefonul se afla in continuare in oferta comerciala. Ofera-mi in privat numele titularului si adresa completa pentru verificarea stadiului in care se afla comanda depusa de catre tine.

#484
lexutzu

lexutzu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 26.06.2008

 cristiboss70, on 30 iunie 2017 - 10:58, said:

Eu l-am comandat pe 20.02.2017 si mi-a venit pe 8.03.2017(dar m-am tinut de ei ...am vorbit cu ei de cel putin 3 ori)

Da, dat comanda pe 22.05, venit pe 20.06. Nu exista telefonul asta nicaieri in tara, a fost facut pe si la comanda... cam asta e explicatia celor de la relatii clienti. Mai spre realitate, dupa o vizita in punctul de prezenta, cam satul de bullshit-ul zilnic de la telefon, s-a rezolvat, facut sesizare joi, telefonul ajuns urmatoarea saptamana, marti.

#485
Muttley_wr

Muttley_wr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 13.12.2005
Din toamna trecută am și eu o comanda de router 4g (mi-fi) și nicio veste.

#486
RealZOD

RealZOD

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,125
  • Înscris: 03.12.2013
Tocmai ce am făcut prima comandă la Digi pentru un Samsung J5 2017, sper să nu aștept mult după el fiind un cadou. Wish me luck, guys :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate