Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 

Activ

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
Fr3ak

Fr3ak

    Membru Senior

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,490
  • Înscris: 19.07.2005
nush daca merita deschis topicul, dar incerc :P
in acest videoclip apare de mai multe ori solista imbracata in ceva pulovar verde taiat deasupra sanilor. am mai vazut maieuri din alea si mi se pareau jenant de exagerate, dar pulovar??? hai mah, cat de disperat tre sa fii dupa atentie? sunt intr0un fel fan activ, adica imi plac melodiile lor, dar nu cred ca era cazu sa-si expuna aia tzatzele in videoclip in halu asta! arata de parca ar fi ridicat pulovarul special sa isi expuna sanii.

nush daca stiti despre ce e vorba, daca are cineva videoclipul, sa posteze o poza, pls :P

#2
woulfy

woulfy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,562
  • Înscris: 11.12.2003
Ce e si mai rusinos e ca obiectele frumusetii pe care vrea ea le expuna.. aproape ca lipsesc cu desavarsire. Se putea orienta catre altceva..

#3
sebulbus

sebulbus

    cereal killer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,968
  • Înscris: 03.12.2005
mai, se mai poarta prin cluburi chestia aia. la noi mai putin, dar am mai vazut.

bine, alea macar aveau ce arata.

#4
sandossu

sandossu

    Alex Dumitru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,155
  • Înscris: 01.07.2005
o sa iau si eu videoclipul sa vad :D

#5
Fr3ak

Fr3ak

    Membru Senior

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,490
  • Înscris: 19.07.2005
dar arata jalnic!!! imita gestul din filmele alea americane: "Girls gone wild!", daca ati auzit de ele.

edit: si ma dezamageste faptul ca prin acest gest a ajuns sa coboare la nivelul "cantaretelor" de genul Anda Adam, Jeniffer Lopez etc. care se dezbraca in videoclipuri ca sa "aiba mai mult succes". de cand are de-a face muzica cu tatele cantaretei? e altceva cand faci un videoclip, de ex. la o melodie house, in care apar la greu dansatoare in costume care mai de care mai provocatoare... asa se vinde marfa, dar incepe sa ajunga un gest de disperare.
"-bah, am scos o melodie noua, hai sa-i facem un clip. - OK! in primul rand punem ceva tipe goale, si acolo, undeva in fundal sa apara si formatia...sau nu, ca sunteti un pic urati, hai sa punem numai tipele, ok?"

Edited by Fr3ak, 07 February 2006 - 10:57.


#6
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Las ca-i fain asa. Daca ar fi dupa mine ar trebui sa cante nud. Ce era mai bine cand canta Angela Similea sau Anda Calugareanu ? Ai vrea sa se bage intr-o cutie de unde sa cante ?

PS Oana Nistor e super.

Edited by Ion_de_la_Raion, 07 March 2006 - 12:37.


#7
puchypeaches

puchypeaches

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 151
  • Înscris: 10.07.2006

View PostFr3ak, on Feb 2 2006, 11:49, said:

nush daca merita deschis topicul, dar incerc :P
in acest videoclip apare de mai multe ori solista imbracata in ceva pulovar verde taiat deasupra sanilor. am mai vazut maieuri din alea si mi se pareau jenant de exagerate, dar pulovar??? hai mah, cat de disperat tre sa fii dupa atentie? sunt intr0un fel fan activ, adica imi plac melodiile lor, dar nu cred ca era cazu sa-si expuna aia tzatzele in videoclip in halu asta! arata de parca ar fi ridicat pulovarul special sa isi expuna sanii.

nush daca stiti despre ce e vorba, daca are cineva videoclipul, sa posteze o poza, pls :P

hmm...oricum in clipuri nu cred ca isi alege singura vestimentatia...

#8
CGF

CGF

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,308
  • Înscris: 07.07.2005

View Postpuchypeaches, on Aug 9 2006, 00:45, said:

hmm...oricum in clipuri nu cred ca isi alege singura vestimentatia...
Poate ca nu, dar daca ea nu vrea sa fie filamata asa crezi ca au ce sa-i faca? Daca nu ar fi vrut sa apara asa imbracata, nu ar fi aparut.

Pentru cei care nu stiu videoclipul: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/oaa_BRrRxXo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ].

#9
xella

xella

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 674
  • Înscris: 01.06.2005

View PostCGF, on Sep 12 2006, 12:06, said:

Poate ca nu, dar daca ea nu vrea sa fie filamata asa crezi ca au ce sa-i faca? Daca nu ar fi vrut sa apara asa imbracata, nu ar fi aparut.

Lasa ca ii sta bine imbracata!

Mie nu imi place videoclipul....este rudimentar  :puke:

#10
puchypeaches

puchypeaches

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 151
  • Înscris: 10.07.2006
Eu nici macar nu am vazut clipul pana azi, thx for the link ... nu e genul meu de muzica, doar imi dadeam cu parerea despre vestimentatie.
Clipul....nu e de vazut mai nimic in el decat 'bluza' tipei :P .
Da intr-adevar e exagerata ideea, dar asta se vinde in romania. Plus ca mai e si trendul ...  :rolleyes:

#11
goblenro

goblenro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 973
  • Înscris: 13.06.2005
LOOOOOL si țâțele unde sunt ? :w00t:

#12
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,055
  • Înscris: 10.04.2006
Au spus BRB

#13
exgweyss

exgweyss

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 208
  • Înscris: 08.09.2006
Videoclipul ii nici mai bun mici mai slab decat celelalte videoclipuri care se fac in Romania. Ce il urca peste alte videoclipuri si il face mai vizionabil ii imaginea solistei. Nu stiu cum o cheama. Muzica formatiei, desi nu is fan al genului, pare sa fie destul de melodioasa.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate