Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...
 Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964
 Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...
 

Te-ar asculta femeia daca i-ai zice sa isi inchida contul de facebook?

- - - - -
  • Please log in to reply
103 replies to this topic

#91
FAP

FAP

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,212
  • Înscris: 07.09.2009

View Postvyctoras1985, on 18 iunie 2016 - 11:47, said:

pai nu o faci pentru fete ? sau pentru ce ai impresia ca o faci?

sa nu mai zic ca e plin pe net de poze cu muschilosi cu lantu' la gat cu "sunt boss". sau ti se pare ca astia nu sunt barbati si nu ne reprezinta? pai asa e si cu femeile ....alea...stii tu care
NU O FAC PENTRU FETE ! Sunt narcisist , imi place sa fiu in primul rand eu incantat de mine...pentru ca in acelasi timp tot eu sunt cel mai dur critic al meu ! Se pare ca nu discutam aceleasi lucruri ! Eu am 40+ ani sunt casatorit de mult timp , problema mea cu "fetele" este inversa ca in cazul tau , deoarece am oferte multe permanent ....pe care TREBUIE sa le refuz !
PS - Eu nu as da nici 2 lei pe mine insumi daca m-as lauda doar cu muschii !!!

Edited by FAP, 18 June 2016 - 12:18.


#92
SheHateMe

SheHateMe

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,822
  • Înscris: 03.01.2016

View Postvyctoras1985, on 18 iunie 2016 - 11:42, said:

luam acest "ce faci boss?" ca exemplu de recunoastere a capacitatii interlocutorului sau ca limbaj manelistic?
Ca ambele.

#93
FAP

FAP

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,212
  • Înscris: 07.09.2009

View Postvyctoras1985, on 18 iunie 2016 - 11:50, said:

de ce te izolezi neaparat? ti-e frica sa nu fii confundat cu vreun smecher sau ceva? cine ce are cu tine?
Asta nu e treaba ta si chiar tonul ma deranjeaza ! Cu tine....discutia s-a terminat !
Si vad ca se face off-topic la greu !

Edited by FAP, 18 June 2016 - 11:55.


#94
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,874
  • Înscris: 20.10.2015

View PostSheHateMe, on 18 iunie 2016 - 10:56, said:

Eu am mers mai departe cu gluma si i-am zis jumatatii sa isi inchda contul de fb. A venit cu replica 'intai incepem cu al tau si dupa ce il inchid pe al meu renuntam si la smartphone" a reactionat ca trenul in gara si a iesit pe usa bolborosind chestii de dulce. Dupa 30 de minute se intoarce si radea de mine. Citise topicul de pe sp si facea misto de mine.

Cre ca ti s-a urat cu binele

View PostFAP, on 18 iunie 2016 - 11:29, said:

Atat ai inteles ...wow ? Femeile sunt mult mai interesate/preocupate/dornice de a epata in cazuri in care un barbat nici nu se sinchiseste ! O freza noua , o noua vopsea de par , o palarie , pantofi noi.....muuultePosted Image ! E ca si cum daca eu imi cumpar o pereche de blugi noi , un costum...un ceas , niste pantofi.....sa fug repede pe FB si sa-i postezPosted Image ! Sau ca m-am tuns....cred ca toti prietenii barbati de pe FB s-ar amuza puternic !

barbati vs femei:

https://www.facebook...?type=2

#95
pisoiu22

pisoiu22

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,754
  • Înscris: 29.05.2016

View PostFAP, on 18 iunie 2016 - 11:43, said:

Daca eu ma duc la sala o fac pentru mine ..
la sala de mese probabil

Pana la urma cand se inchide imbecilitatea asta de topic care nu cred ca corespunde nici ptr 90% din cupluri?
Contul de pe olx nu va pune consoarta sa-l inchideti?

Inchiderile pot fi cerute doar cand se exagereaza deja, sau consoarta are paranoia, evident cum spunea @cazimi mai demult adica nu s-a facut alegera buna

Edited by pisoiu22, 18 June 2016 - 17:04.


#96
u-k

u-k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,309
  • Înscris: 07.06.2016
In loc sa raspundeti la intrebarea 'Te-ar asculta femeia daca i-ai zice sa isi inchida contul de facebook?"
Voi v-ati apucat de facut anchete sociale, ca de ce o batea ala, ca de ce motiv, ca etc...

Femeia mea cam primeste ce vrea, daca ar vrea sa inchid vreun cont, probabil o faceam, asta fara sa stau sa facem sedinte de spiritism ca de ce vrea asta.

Ma indoiesc ca aveti genul ala de relatie sinistra in care trebuie sa argumentati, sa explicati, sa faceti morala, sa faceti spiritism pentru orice lucru dorit de partener.
Cum m-ar ruga femeia sa nu mai ma pis pe capacul de la WC, ar trebui sa o intreb de ce?

Edited by u-k, 18 June 2016 - 17:22.


#97
User36

User36

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 392
  • Înscris: 07.07.2014
Relatie sinistra e a ta, numai fatalaii nu sunt in stare sa discute o decizie.

Dupaia te miri ca te-a luat de prost si ca si-a tras-o cu prietenul tau cel mai bun.

Edited by User36, 18 June 2016 - 17:29.


#98
u-k

u-k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,309
  • Înscris: 07.06.2016
Si de intrebare nu zici nimic?

#99
User36

User36

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 392
  • Înscris: 07.07.2014
Pai e o intrebare de te doare capul. Daca ca nu esti in stare sa iti dai seama ca nu e nici igienic si nici de bun simt sa te scapi pe colac si apoi sa nu stergi, poate ca da, ar trebui sa o intrebi.

Si sa nu astepti ca ea sa iti ceara voie sa si-o traga cu prietenul tau cel mai bun ca nu se va intampla. Stie ca are voie. Macar prietenul tau sa nu creada ca si el are voie.


Si intrebarea topicului e cretina rau. Doi oameni normali nu se baga la discutii de genul. Cei care se despart de la asa ceva, nici n-ar trebui sa stea in relatii pentru ca nu sunt in stare. Poti cel mult sa il rogi sa puna ca e in intr-o relatie, nu sa il obligi.

Edited by User36, 18 June 2016 - 17:49.


#100
FAP

FAP

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,212
  • Înscris: 07.09.2009

View Postpisoiu22, on 18 iunie 2016 - 16:58, said:

la sala de mese probabil
Te bagi in ring cu mine la un sport de contact sa lamurim la ce tip de sala merg ? Cu reguli...arbitru ?

Edited by FAP, 18 June 2016 - 18:15.


#101
pisoiu22

pisoiu22

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,754
  • Înscris: 29.05.2016
Sport de contact, ia auzi, bine ca nu vrei sa ma bag si-n pat cu tine, apropo ca cineva zice intr-un topic ca are o insecta pe pat. Alta idiotenie.
Pe bune sau pe rele, dar forumul asta cred ca e pe post de retea de socializare ptr unii

Contul bancar nu zice consoartul sa se inchida sau consoarta?
Vai ce topic inutil, asa ceva, poate fifi ar trebui sa scrie aici

Edited by pisoiu22, 18 June 2016 - 23:36.


#102
FAP

FAP

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,212
  • Înscris: 07.09.2009

View Postpisoiu22, on 18 iunie 2016 - 23:34, said:

Sport de contact, ia auzi, bine ca nu vrei sa ma bag si-n pat cu tine,
Sper ca esti femeie , altfel...cred ca ai gresit forumul ! Sa stim cum...te "tratam"Posted Image !

Edited by FAP, 18 June 2016 - 23:58.


#103
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,874
  • Înscris: 20.10.2015

View Postpisoiu22, on 18 iunie 2016 - 23:34, said:

Contul bancar nu zice consoartul sa se inchida sau consoarta?

Voi aveti cont bancar separat?

Atunci da, are dreptul sa-ti ordone sa inchizi contul de F/Book

#104
41ex

41ex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 22.01.2013
eu i-as pune un spy ceva si as citi si vedea tot ce face.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate