Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 

Parfum cu Feromoni

- - - - -
  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#19
CristianV93

CristianV93

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 329
  • Înscris: 09.05.2015
Posted Image O singura aplicare pe gat e suficienta pentru asigurarea eficientei.
Si asta doar cu o singura aplicare. Devii pe loc irezistibil si super potent in ochii femeilor. Oare daca-mi torn toata sticla in cap ce se intampla? Cad toate secerate? Nici nu mai apuc sa le fut.
Ca in filmul ala Parfumul/Povestea unei crime.

#20
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,494
  • Înscris: 19.04.2009

View PostASCENDED, on 13 iunie 2016 - 00:38, said:

Nu prea am folosit emociconul ăsta,dar afirmația asta mă determină să-l folosesc:Posted Image .Vezi că a mai postat și alt MD pe acel topic,care a și lămurit situația.


Lasa-l, au astia pica pe mine. Is zmeul zmeilor, ce sa mai. Nepotu' lu ciuly Posted Image Posted Image Posted Image


Cat despre testarea chestiuilor dubioase, aveam eu unul pe medicala care acum un an sau doi a testat pastile de marirea penisului, cu review :)

#21
SpecterSS

SpecterSS

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 354
  • Înscris: 05.06.2016

View PostASCENDED, on 13 iunie 2016 - 00:38, said:

Nu prea am folosit emociconul ăsta,dar afirmația asta mă determină să-l folosesc:Posted Image .Vezi că a mai postat și alt MD pe acel topic,care a și lămurit situația.

Referitor la parfum:
De ce nu treci la fapte(adică să-l cumperi),și mai stai pe aici?
Oricum,se vede clar că:indiferent ce am zice noi,tu ești decis să-l achiziționezi,așa că nu mai are rost nici o încercare de a te opri din acțiunea de a pierde niște bani.
Totuși,să nu uiți să ne spui ce efect a avut parfumul.

Si daca chiar are efect?

E imposibil sa fie apa chioara la pretul ala

#22
egyptr

egyptr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 12.09.2013
Dap, pretul confirma reusita! Ia-l, dar sa nu dai prea mult ca risti sa pici in plasa lui, ajungi sa te f#ti singur.

Edited by egyptr, 13 June 2016 - 00:47.


#23
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,494
  • Înscris: 19.04.2009
http://forum.softped...irea-penisului/



Hai ca am gasit topicul, exemplu perfect al acestor minuni.


Si daca are efect, ce faci? Daca atrage si n-ai cu ce, ca nu atrage ce trebuie? Daca-ti vine o grasa de 163 de kilograme si 7 straturi de grasime la sani pan' la buric de tre sa muncesti ca la dezapezire sa-i gasesti colivia, ce faci? Ca daca se urca aia pe tine, sigur nu mai scapi; neviolat.

#24
mofone

mofone

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,007
  • Înscris: 30.08.2011
Vreau sa va marturisesc ca si eu am achizitionat acel parfum. La inceput am avut neincredere in el, aveam probleme cu femeile si nu stiam daca ma poate ajuta cu adevarat. L-am cumparat insa si am folosit pe mine. An prima zi am aplicat putin la gat si la incheietura la mana. Am testat ca sa vad daca functioneaza si am fost sa ma plimb prin cartier. Ce a urmat m-a impresionat. Nu pot da mai multe detalii dar acum am o prietena stabila si mai multe fete la care am numarul in telefon.

#25
ASCENDED

ASCENDED

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,749
  • Înscris: 02.07.2010

View PostSpecterSS, on 13 iunie 2016 - 00:42, said:

Si daca chiar are efect?
Dacă chiar are efect,ai "pus-o".Nu te văd bine!
Știi vorba aia:"Între două nu te plouă,dar nici bine nu îți este!"

@Lex,am citit topicul ăla.Mă doare burta de râs!

Edited by ASCENDED, 13 June 2016 - 01:02.


#26
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,494
  • Înscris: 19.04.2009
Nu e de ras, e de plans. Si nu e vorba numai de marirea penisului sau feromoni (hai ca sanii ii maresti natural, in 10 luni) ci si despre alte produse dubioase care trateaza miraculos, vindeca si desfac vrajile.

#27
arisel

arisel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 579
  • Înscris: 19.12.2008

View Postlex404, on 13 iunie 2016 - 00:24, said:

Eu cred ca vrea sa devina Lesbi Posted Image
Am vaga impresie ca ai dreptate...lex-ule! (lasand gluma deoparte)Posted Image

#28
toto_riina

toto_riina

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,565
  • Înscris: 20.08.2014
Astea-s prostii ca sa va ia banii. Vesela sa fie si sa stie meserie! :D

#29
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,030
  • Înscris: 07.11.2006
Iti recomand asa ceva:

http://parfumfm.ro/

unde au preturi pamantene si produsele sunt de calitate.

#30
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015

View Postmofone, on 13 iunie 2016 - 00:55, said:

Vreau sa va marturisesc ca si eu am achizitionat acel parfum. La inceput am avut neincredere in el, aveam probleme cu femeile si nu stiam daca ma poate ajuta cu adevarat. L-am cumparat insa si am folosit pe mine. An prima zi am aplicat putin la gat si la incheietura la mana. Am testat ca sa vad daca functioneaza si am fost sa ma plimb prin cartier. Ce a urmat m-a impresionat. Nu pot da mai multe detalii dar acum am o prietena stabila si mai multe fete la care am numarul in telefon.

Eu cand cer numarul la o femeie nu ma refuza niciodata si imi zambeste, asta fara parfum... daca mi-as da si cu parfum iti dai seama ce orgie iese Posted Image

#31
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,704
  • Înscris: 25.11.2014

View Postmofone, on 13 iunie 2016 - 00:55, said:

Vreau sa va marturisesc ca si eu am achizitionat acel parfum. La inceput am avut neincredere in el, aveam probleme cu femeile si nu stiam daca ma poate ajuta cu adevarat. L-am cumparat insa si am folosit pe mine. An prima zi am aplicat putin la gat si la incheietura la mana. Am testat ca sa vad daca functioneaza si am fost sa ma plimb prin cartier. Ce a urmat m-a impresionat. Nu pot da mai multe detalii dar acum am o prietena stabila si mai multe fete la care am numarul in telefon.

Ai facut bataturi de la atata..... tastat :D :lol:

#32
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,137
  • Înscris: 22.05.2003
Stiu ca facusera candva parfum cu feromoni , dar ca erau de porc!
Deci, depinde de target.

Feromenii umani nu au fost identificati, daca exista, ei sunt f complecsi.

Totusi, daca prostii platesc...

#33
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
Efectul exista . Totusi , in zlele noastre, nu este decat o parte din ecuatie. Adica , mirosi bine , tipele adulmeca , ies cu tine la o cafea si ....nu ai bani sa o platesti ....instant se stinge si interesul . Eu as fi interesat de un parfum care sa imi umple portofelul . Sa vezi atunci succes nebun . Posted Image

#34
Handicarpati

Handicarpati

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,576
  • Înscris: 11.06.2010
Daca ar avea intr-adevar androstenon, androstadienon, androsteron , ar putea avea efect.

Apropo, si tu produci feromonii astia in cantitati destul de mari, trebuie sa stii de unde sa-i iei :lol: .

Edited by Handicarpati, 13 June 2016 - 10:23.


#35
Pij

Pij

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 10.06.2016
N-ai ce face cu banii șefule? Mai bine scoți o divă la un suc și deja ești asigurat (f*tai până nu mai poți).

#36
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,133
  • Înscris: 04.02.2011

View PostPij, on 13 iunie 2016 - 12:08, said:

N-ai ce face cu banii șefule? Mai bine scoți o divă la un suc și deja ești asigurat (f*tai până nu mai poți).
Aşa de ieftin se vând pe la Constanţa? Bun aşe!

Anumite parfumuri au efect, chiar dacă nu e politically correct să recunoaştem, femeile tot nişte mamifere sunt..

http://abcnews.go.co...ory?id=39789552

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate