Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!
 Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 

Parfum cu Feromoni

- - - - -
  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#37
nelu1086

nelu1086

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 603
  • Înscris: 08.08.2014

View PostSpecterSS, on 12 iunie 2016 - 23:41, said:

A mai cumparat cineva un parfum de genul asta si la un pret asemanator?


http://m.4love.ro/pr...oman-30-ml.html


http://m.4love.ro/pr...moni-nexus.html


E eficient?

Credeti ca e pe bune? Posted Image

Ar fi prima data cand cumpar asa ceva..

Va rog nu va bateti joc de mine..

In loc sa dai banii pe parfumurile alea mai degraba cumperi asta. Cu asta mergi la sigur si iti mai raman si bani de buzunar.

Edited by nelu1086, 13 June 2016 - 14:23.


#38
Lup_Victor

Lup_Victor

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,536
  • Înscris: 06.03.2016
Fiule,daca nu esti un purtator absolut ilegal de co--e atunci ai tot ce iti trebuie la tine,feromoni ,tupeu si tot tacamul,singura conditie e sa ii pui la lucru....asta inseamna sa renunti la laba...cand singura ta sansa de a elibera tensiunea sexuala o sa fie o femeie atunci or sa inceapa sa se intample lucruri magice pt care nici nu e nevoie sa faci eforturi constiente(coa--le te vor conduce si iti vor lumina calea :D ).


Te avertizez pt ca anumite dudui o sa pari putin cam agresiv,pt restul absolut delicios Posted Image Posted Image

#39
marcos11

marcos11

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 68
  • Înscris: 10.06.2014
Eu am luat ceva de genu atradisiac parca se chema. l-am luat din franta. e destul de bun.

#40
IllusiveMan

IllusiveMan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 750
  • Înscris: 02.07.2017
Nu exista feromoni umani.
http://www.sciencema...-actually-exist

Cautati un parfum bun normal, poate fi de ceva efect in multe cazuri(macar faceti o impresia mai buna). Pentru barbati recomand Bleu de Chanel sau Creed Aventus(e scump dar merita, plus ca-s sanse aproape zero sa-l mai poarte careva pe unde umblati).

#41
floribelu

floribelu

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 10.09.2015
Am incercat si eu cateva si cel mai  bun mi s-a parut aluramin. poate ca e si placebo la mijloc, sugestia noastra , cine stiee....

#42
paulab

paulab

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 26.09.2014
Cu siguranta ca exista si efectul placebo la mijloc.

#43
caiuscorneliu

caiuscorneliu

    Lazy Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,353
  • Înscris: 06.02.2008
Puneți botul la din astea... evoluția a modificat simțul olfactiv al omului spre atrofiere când vorbim de comportamentul sexual. Feromonii nu mai atrag sexul opus așa cum se întâmplă la restul mamiferelor. Omul și-a dezvoltat în schimb simțul vizual în alegerea partenerei. Fenomenul e studiat de geneticieni. Așa că genul ăsta de parfumuri sunt apă de ploaie.
Imi aduc aminte de un fost amic care mirosea a transpirație și era convins că asta atrage sexul opus. Nu pot să reproduc ce păreri aveau "doamnele și domnișoarele" despre "parfumul" lui când nu era de față :)

#44
jojinea

jojinea

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 25.02.2015
Feromonii sunt utili, dar sunt produse care provoaca efecte adverse si de aceea  e bine sa fim atenti la la prospect.

#45
sikus

sikus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 30.10.2014
Majoritatea produselor de acest gen pot provoca efecte secundare, in concluzie trebuie  sa fim foarte atenti la ce produse achizitionam.

#46
TruthHurts

TruthHurts

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,155
  • Înscris: 06.10.2018
Da, da, efectul secundar cel mai pregnant fiind golirea portofelului in mod suplimentar pentru nimic... am auzit ca parfumurile initio sunt bune, cunoscatorii le iau pentru miros, nu pentru feromoni, desi cica ar avea si feromoni...

#47
sikus

sikus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 30.10.2014
Si alluramnin  e un produs care poate sa ajute la imbuntatirea performantelor sexuale!

#48
Tomaso

Tomaso

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 57,714
  • Înscris: 11.04.2005

View Postsikus, on 26 februarie 2019 - 14:43, said:

Majoritatea produselor de acest gen pot provoca efecte secundare, in concluzie trebuie  sa fim foarte atenti la ce produse achizitionam.

Cui provoacă efectele secundare?
Celui care se parfumează?  Sau celor care sunt seduse involuntar?

Adică te dai cu parfum ca să-ți seduci colega de la muncă (efectul dorit), dar te pipăie și femeia de serviciu (efect secundar)?

#49
sikus

sikus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 30.10.2014
Si femmax e un produs ok care poate contribui la cresterea apetitului  sexual!

#50
mariamarchlove

mariamarchlove

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 93
  • Înscris: 09.05.2022
Nu cred în nimic din toate astea, este doar un truc de marketing

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate