Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum curat gletul de pe perete

Muzica trance

Soluție incalzire apartament...

Culori fire la boxele de jogger
 Autorizatie Birou Acte Auto

Parbriz defect

Ajutor cercetare lucrare de diser...

M-am culcat cu un tip și apo...
 Facultate din Bucuresti posibil o...

Eroare steering

Recomandare service pentru repara...

Premier Energy se listeaza la bursa
 Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?
 

Licenta online Bitdefender

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
fantasy_

fantasy_

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 125
  • Înscris: 15.01.2016
Am achizitionat o licenta de la EMAG si vreau sa o activez in viitorul apropiat, deoarece nu am pc momentan. Am o nelamurire, este o problema daca activez codul, pe o alta adresa de email, alta decat adresa de la emag, unde a fost facuta achizitia?

#2
marius87ism

marius87ism

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,801
  • Înscris: 18.11.2012
Pai o sa primesti codul pe adresa de email cu care ai facut contul pe emag. Cum folosesti codul ramane la alegerea ta odata ce ai intrat in posesia lui.

#3
Vyrgyl93

Vyrgyl93

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 436
  • Înscris: 09.11.2012

View Postfantasy_, on 26 aprilie 2016 - 10:31, said:

Am achizitionat o licenta de la EMAG si vreau sa o activez in viitorul apropiat, deoarece nu am pc momentan. Am o nelamurire, este o problema daca activez codul, pe o alta adresa de email, alta decat adresa de la emag, unde a fost facuta achizitia?
Tu primesti codul si il poti folosi oriunde.
Nu iti cere si adresa de email la activare, ci doar codul de activare.

#4
fantasy_

fantasy_

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 125
  • Înscris: 15.01.2016
Perfect, multumesc pentru raspunsuri.

#5
Danubian

Danubian

    Pescar de weekend

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,586
  • Înscris: 28.02.2011

View Postfantasy_, on 26 aprilie 2016 - 10:31, said:

Am achizitionat o licenta de la EMAG si vreau sa o activez in viitorul apropiat, deoarece nu am pc momentan. Am o nelamurire, este o problema daca activez codul, pe o alta adresa de email, alta decat adresa de la emag, unde a fost facuta achizitia?

lol...n-am inteles de ce ai cumparat de la emag licenta pt bitdefender , atata timp cat bitdefender are propriul site... ai gasit un pret mai bun? eu am cumparat bitdefender total security 2016 cu 128 lei , de pe site-ul lor (e posibil sa fi avut totusi o mica reducere pt ca sunt clientul lor de 2 ani)

Edited by Danubian, 26 April 2016 - 13:31.


#6
fantasy_

fantasy_

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 125
  • Înscris: 15.01.2016
Am cumparat internet security 2016 cu 19 ron :)

#7
Vyrgyl93

Vyrgyl93

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 436
  • Înscris: 09.11.2012

View PostDanubian, on 26 aprilie 2016 - 13:30, said:

lol...n-am inteles de ce ai cumparat de la emag licenta pt bitdefender , atata timp cat bitdefender are propriul site... ai gasit un pret mai bun? eu am cumparat bitdefender total security 2016 cu 128 lei , de pe site-ul lor (e posibil sa fi avut totusi o mica reducere pt ca sunt clientul lor de 2 ani)
A fost o saptamana o reducere de 80% daca aveai card BCR si cred ca s-a ingramadit lumea  :)) .
Eu raman tot la Windows Defender , am windowsul licentiat si am update-urile la zi :D

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate