Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 

Mircea Albulescu, îngropat cu onoruri militare

- - - - -
  • Please log in to reply
76 replies to this topic

#73
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,112
  • Înscris: 30.04.2007

View Postnewbie13, on 08 aprilie 2016 - 21:21, said:

nu m-am uitat la niciun film de-al "maestrului" si nici nu cred ca ma voi uita vreodata. nu-mi pasa ca a murit, nu a reprezentat nimic pentru mine.
dar sa inmormantezi cu onoruri militare pe unul care a colaborat cu Securitatea impotriva semenilor sai... Posted Image Posted Image Posted Image

esti un superb si ai perfecta dreptate, voi, generatia voastra o sa-i ingropati cu onoruri cocalare pe artistii care reprezinta ceva pentru voi acum .. pacat ca n-o sa mai fiu in viata sa ma bucur de bucuria voastra

#74
carens

carens

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,162
  • Înscris: 12.03.2016

View Postnewbie13, on 08 aprilie 2016 - 21:21, said:

nu m-am uitat la niciun film de-al "maestrului" si nici nu cred ca ma voi uita vreodata. nu-mi pasa ca a murit, nu a reprezentat nimic pentru mine.
dar sa inmormantezi cu onoruri militare pe unul care a colaborat cu Securitatea impotriva semenilor sai... Posted Image Posted Image Posted Image
esti asa de tanar, nu ai vazut nici macar o piesa de teatru, film ?

#75
newbie13

newbie13

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,010
  • Înscris: 13.12.2009

View Postr_murphy, on 08 aprilie 2016 - 21:27, said:

esti un superb si ai perfecta dreptate, voi, generatia voastra o sa-i ingropati cu onoruri cocalare pe artistii care reprezinta ceva pentru voi acum .. pacat ca n-o sa mai fiu in viata sa ma bucur de bucuria voastra
in afara de Hip-Hop, nu ascult muzica romaneasca. cocalari poate-s cei din cercurile tale. :)

View Postcarens, on 08 aprilie 2016 - 21:28, said:

esti asa de tanar, nu ai vazut nici macar o piesa de teatru, film ?
destule. dar prefer sa nu vad filme romanesti de mana a 15 a, inca nu am terminat adevaratele capodopere cinematografice. :)

#76
Rundas

Rundas

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,006
  • Înscris: 22.07.2013

View Postcarens, on 08 aprilie 2016 - 20:29, said:


tu personal nu esti intrebat in aceste cazuri.

Nu, nu sunt întrebat.
Dar dreptul la opinie îmi rămâne.

#77
draculescu

draculescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,876
  • Înscris: 06.04.2013
Eu nu-mi aduc aminte ca Mircea Albulescu sa fi recitat poezii patriotice sau de slavire a conducatorului iubit. Dar, chiar daca ar fi fost asa,... plm, cine dracu se uita la ele?!

Cat despre faptul ca a fost turnator, iar nu stiu nimic asa ca am dat un search pe google insa nu am gasit nimic, doar cateva bloguri obscure care spun ca asa au auzit ele de la nu stiu cine. Daca are cineva o sursa credibila, sa puna un link aici.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate