Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 

Orange TV GO.

- - - - -
  • Please log in to reply
1057 replies to this topic

#1045
p243df

p243df

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,870
  • Înscris: 26.10.2021
O poți instala direct din Aurora store.

#1046
rzvni

rzvni

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 26.02.2021
Nu, nu poti direct, va instala versiunea de mobil 11.0.1 care nu e compatibila cu Android TV. Se poate instala din Aurora Store doar selectand Version Code-ul curent specific Android TV: 1700744225

#1047
p243df

p243df

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,870
  • Înscris: 26.10.2021
Ești sigur?
În Aurora store trebuie sa setezi dispozitivul "hăcuit", de exemplu Sony BRAVIA, și iti va instala versiunea de android tv!

#1048
rzvni

rzvni

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 26.02.2021
Intr-adevar cu Spoof Manager setat pe Bravia va gasi versiunea corecta, dar Aurora Store nu functioneaza prea bine pe Amazon Fire TV, deci fiecare instaleaza cum considera mai facil.

Edited by rzvni, 21 March 2024 - 21:23.


#1049
p243df

p243df

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,870
  • Înscris: 26.10.2021
Căutam de nebun actualizarea la explicație.
Când colo, versiunea asta e de vreun an dacă nu ma înșel!
Te-ai trezit și tu cu ultima versiune acu...
:)

#1050
sergiu_gh

sergiu_gh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 658
  • Înscris: 10.07.2013
Salutări. Am nevoie de un pic de ajutor cu niște info...
Vreau să văd WRC, online pe platforma lor. Aparent, am ceva acces la Go, fiind abonat pe mobil. Aș plăti în plus, doar să am acces la Orange Sport HD. Din câte am căutat pe site-ul lor, aparent nu există acest beneficiu, nici plătind cea mai scumpă opțiune pentru online... Îmi scapă mie ceva?

#1051
cos-min23

cos-min23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 150
  • Înscris: 21.09.2008

View Postsergiu_gh, on 01 aprilie 2024 - 13:07, said:

Salutări. Am nevoie de un pic de ajutor cu niște info...
Vreau să văd WRC, online pe platforma lor. Aparent, am ceva acces la Go, fiind abonat pe mobil. Aș plăti în plus, doar să am acces la Orange Sport HD. Din câte am căutat pe site-ul lor, aparent nu există acest beneficiu, nici plătind cea mai scumpă opțiune pentru online... Îmi scapă mie ceva?
salut
ai acces la ele si eu am ab.mobil si functioneaza si orange sport ,prima sport si prima 4k

Edited by cos-min23, 01 April 2024 - 13:20.


#1052
petrepescarul

petrepescarul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,018
  • Înscris: 15.02.2012

Vizualizare mesajsergiu_gh, pe 01 aprilie 2024 - 13:07, a scris:

Salutări. Am nevoie de un pic de ajutor cu niște info...
Vreau să văd WRC, online pe platforma lor. Aparent, am ceva acces la Go, fiind abonat pe mobil. Aș plăti în plus, doar să am acces la Orange Sport HD. Din câte am căutat pe site-ul lor, aparent nu există acest beneficiu, nici plătind cea mai scumpă opțiune pentru online... Îmi scapă mie ceva?

Orice abonament mobil Orange SA  si activat optiune GO Premium  (in trecut eu am activat prin apel la 300 aceasta optiune)
https://tvgo-ro.orange.ro/options

In optiune sint cele 4 canale Orange Sport.
Extraoptiunea se poate dezactiva dupa 1 luna.
Personal, pentru doar pentru inca 3 luni de acces la Orange Sport as cauta alte surse pentru WRC.

Edited by petrepescarul, 02 April 2024 - 10:39.


#1053
_Gaby_

_Gaby_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,071
  • Înscris: 15.11.2021
Abonații ORO inf OROC au primit acces la Motorvision + și la HGTV. Mezzo Live și Da Vinci sunt singurele canale care nu pot fi accesate pe acești abonați.

Edited by _Gaby_, 02 April 2024 - 16:08.


#1054
_Gaby_

_Gaby_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,071
  • Înscris: 15.11.2021
National Geographic HD e la liber. HGTV HD, Eurosport 1 HD și Eurosport 2 HD au fost codate.

#1055
Rosswell87

Rosswell87

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 343
  • Înscris: 31.05.2016
News!

De la sfarsitul lunii aprilie, Orange TV Go va fi disponibil si pentru clientii Orange Romania Communications!

Attached Files



#1056
talex007

talex007

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,087
  • Înscris: 18.11.2005
Deja te poti conecta si functioneaza Orange Tv Go. Problema este ca sunt programe care functionau in aplicatia Orange Tv Connect iar aici nu merg desi sunt abonat la ele gen, Orange Sport1, HBO-urile si cele din grupul Discovery.

#1057
_Gaby_

_Gaby_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,071
  • Înscris: 15.11.2021
Probabil mai au de lucrat! Ar trebui să aveți grila pe care o avem cei de la ORO inf T, că pe cablu avem deja aceeași grilă. Ar trebui să meargă toate posturile din aplicație, cu excepția Mezzo Live HD și Da Vinci HD.

#1058
robert90s

robert90s

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 01.04.2024
Acum m-am conectat si eu cu datele OROC in Orange TV GO. Dintre programele de sport, doar Prima Sport 3 nu functioneaza, imi afiseaza ''eroare player / a aparut o eroare in transmisia de tip stream (W800)'', sper ca este ceva temporar. Cel mai bun lucru e ca se pot seta inregistrari pe toate canalele de sport, mai putin Eurosport 1.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate