Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...
 Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 

Prima Casa sot, apoi sotie

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
Mariabejenariu

Mariabejenariu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 05.05.2016
Bellini a reusit sotia ta sa faca credit prima casa? Sunt si eu in aceiasi situatie si as vrea sa stiu daca ei i a aprobat. Merci!

#20
Bellini

Bellini

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 08.02.2016
Nu am reusit pentru simplu motiv ca nu am gasit ce cautam, drept urmare nu am achizitionat.

Dar singurele banci care au spus ca este in regula sunt BRD (care acum nu mai are fonduri) si Banca Romaneasca (care are fonduri).

Teoretic, de fapt si practic, toate bancile pot sa acorde creditul in conditiile data deoarece Fondul de Garantare accepta astfel de dosare.
Problema este la angajatii bancilor (agentul de credit) care nu stie pe ce lume se afla si e mai simplu si rapid sa iti spuna ca nu se poate.

#21
Mariabejenariu

Mariabejenariu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 05.05.2016
Merci. La Brd am si eu dosarul doar ca l-am depus in ziua cand s-au terminat fondurile. Acu astept sa vad daca mai suplimenteaza ceva anul acesta.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate