Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...
 Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964
 

Cine o protejeaza pe Laura Codruta Kovesi ?

* - - - - 2 votes
  • This topic is locked This topic is locked
365 replies to this topic

#37
sarac.lipit

sarac.lipit

    Cînd ești condus de proști, toate merg prost

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,828
  • Înscris: 14.06.2006

 Getodacul, on 17 martie 2016 - 13:16, said:

E clar, pe Kovesi o protejeaza masoneria, illuminati, reptilienii, evreii si chiar si grupul bildenburg. Sa ma scuze aia pe care i-am uitat.
Gura pãcãtosului adevãr grãiește...
Ferice de cei sãraci cu duhul...

#38
neur0

neur0

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,795
  • Înscris: 01.11.2011

 Vlad_Macarie, on 17 martie 2016 - 14:12, said:

Microsoft e unul mic?
De ce crezi că se numește Microsoft?

 sarac.lipit, on 17 martie 2016 - 14:14, said:

Gura pãcãtosului adevãr grãiește...
Ferice de cei sãraci cu duhul...
Avem și ceva dovezi sau doar bănuieli? Că altfel, da, acționează la ordinul reptilienilor.

Edited by neur0, 17 March 2016 - 14:18.


#39
FAP

FAP

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,212
  • Înscris: 07.09.2009
Pai in primul rand o apara cei care s-au luptat si au insistat sa fie numita , ca nu au facut asta din dragoste de tara ! Printr-o simpla deductie o apara si o sustin marii mafioti care nu sunt deranjati de DNA si cei a caror dosare .....stau prin birourile ei !!! Si securistii !!!
Si poate ne spune Ponta , daca are cont de SP ! De la "niciodata nu o numesc pe kovesi" .....s-au intamplat lucruri..."cineva l-a convins" INSTANT , din vocea ferma si tunatoare...a ajuns sa miaune ceva... si a ajuns in scurt timp mare fan !
Poporul.....patriotii..........Posted Image !!!
PS - Eu unul ...mai putin informat , ma gandesc la faptul ca in curand trebuie ales un nou sef DNA ! Deja kovesi este IMPUSA pe fata si acum armata de diversionisti lucreaza la "motivatia" pe care sa le-o introduca pe gat fraierilor care cred in Dreptate, Adevar, Corectitudine,PatriotismPosted Image ! Daca le spui la fraieri de 10 ori ca EI o iubesc pe kovesi...incep sa creada si ei Posted Image!!!

Edited by FAP, 17 March 2016 - 14:31.


#40
sarac.lipit

sarac.lipit

    Cînd ești condus de proști, toate merg prost

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,828
  • Înscris: 14.06.2006

 Vlad_Macarie, on 17 martie 2016 - 14:12, said:


Microsoft e unul mic?
Se vehiculeazã un furt de 1000 miliarde...cãcãnarii trimiși la rece pentru caltaboși nici teatru cretin nu poate fi numit
Deneaul este bau'baul marilor hoți.
Cine-l conduce nu conteazã, va fi protejat sau dispare. La valoarea furatã nimeni nu se joacã
Viața bate filmul.

#41
dmx85

dmx85

    antrenor dă jmekheri

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,260
  • Înscris: 06.01.2009

 FAP, on 17 martie 2016 - 14:19, said:

Pai in primul rand o apara cei care s-au luptat si au insistat sa fie numita , ca nu au facut asta din dragoste de tara ! Printr-o simpla deductie o apara si o sustin marii mafioti care nu sunt deranjati de DNA si cei a caror dosare .....stau prin birourile ei !!! Si securistii !!!

ai uitat "basistii" si Basescu, comandantu' galaxiei

#42
sarac.lipit

sarac.lipit

    Cînd ești condus de proști, toate merg prost

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,828
  • Înscris: 14.06.2006

 neur0, on 17 martie 2016 - 14:17, said:

Avem și ceva dovezi sau doar bănuieli? Că altfel, da, acționează la ordinul reptilienilor.
4 milioane fraieri alungați de sãrãcirea planificatã...ar fi o micã dovadã?
Indiferent de dovezi, indosariați vor fi doar cei ce supãrã... Atît. Și ãștia au prefudicii de tot rahatu.

 dmx85, on 17 martie 2016 - 14:24, said:


ai uitat "basistii" si Basescu, comandantu' galaxiei
De 27 de ani conduce...22 miliarde dolari el a semnat primul împrumut...cînd izãrescu premiera...nu știai...ha?

#43
alin8999

alin8999

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,933
  • Înscris: 23.10.2015
Toti zmeii comenteaza pe forum dar niciunul nu se duce sa sesizeze DNA-ul cu "aia marii corupti" de care tot vorbesc pe-aici :))

#44
cuculili

cuculili

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,291
  • Înscris: 10.05.2005

 christig, on 17 martie 2016 - 12:57, said:

holera 3 si slugile lu felix?!

Posted Image Cooorect.
Insa mai exista aspecte care sunt demne de manual.

Naparca respectiva a fost poprita dar vintrele sale nu au fost calmate...poseda trambite media pe care le foloseste impotriva puternicilor inamici pe care grasimea-borfaseasca ii are.

Asa ca a reusit sa isi asume rolul de tinta-demotivationala (selectezi o naparca cu veleitati de lider, sau prea vocala, si o extermini ca exemplu pentru oricine mai crede ca vremea naparcilor nu a apus)
Slugile au prins ideea dar nu au libertatea sa coteasca in directia care macar le-ar aduce lasarea in pace...naparca sefa solicita ritos razbunari (asa ca slugile dilueaza oarecum nebunia naparcii poprite...dar nici talentate nu sunt si nici material de munca nu au Posted Image )

Un spectacol gradios de delicios ne asteapta. Posted Image
..................
@sarac.lipit: 5 milioane. A spus-o sefu` BNR.
Actualizeaza cifra.

Edited by cuculili, 17 March 2016 - 14:33.


#45
FAP

FAP

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,212
  • Înscris: 07.09.2009

 dmx85, on 17 martie 2016 - 14:24, said:


ai uitat "basistii" si Basescu, comandantu' galaxiei
Pai intra toti in primele 3 propozitii !

#46
alin8999

alin8999

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,933
  • Înscris: 23.10.2015

 cuculili, on 17 martie 2016 - 14:31, said:


Voiculescu a primit o veste "buna". Prejudiciul in cauza pt care a fost condamnat se ridica la 100 milioane euro Posted Image

"Surpriza Cameliei Bogdan. Voiculescu trebuie să dea statului aproape 100 de milioane de euro, nu doar 60"

"Judecătoarea Curţii de Apel Bucureşti, Camelia Bogdan, explică în motivarea emisă ieri, a unei decizii din 25 ianuarie, că statul român trebuie să recupereze de la inculpaţii din dosarul ICA prejudiciul dovedit de peste 60.000.000 de euro, PLUS să confişte “produsele directe şi indirecte ale infracţiunii de spălare de bani” pentru care a fost găsit vinovat Dan Voiculescu, adică sediul Antenelor, blocul turn Grivco, terenurile aferente şi banii obţinuţi de familia Voiculescu din chiria acestor imobile.

Pe larg: http://www.romaniacu...uro-nu-doar-60/

Edited by alin8999, 17 March 2016 - 14:35.


#47
sarac.lipit

sarac.lipit

    Cînd ești condus de proști, toate merg prost

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,828
  • Înscris: 14.06.2006

 alin8999, on 17 martie 2016 - 14:31, said:

Toti zmeii comenteaza pe forum dar niciunul nu se duce sa sesizeze DNA-ul cu "aia marii corupti" de care tot vorbesc pe-aici Posted Image)
Dacã și corpul de control al guvernului este "nimeni"...ai o percepție eronatã a realitãții înconjurãtoare.
Problema acolo e...internaționalismul hoției... Energie...gaze...petrol...chestii ce nu te mai intereseazã...nemaifiind ale tale.

#48
Egalul

Egalul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,570
  • Înscris: 21.07.2015

 alin8999, on 17 martie 2016 - 14:31, said:

Toti zmeii comenteaza pe forum dar niciunul nu se duce sa sesizeze DNA-ul cu "aia marii corupti" de care tot vorbesc pe-aici :))

Eu chiar am facut o sesizare online pe site-ul DNA, iar DNA-ul din orasul meu chiar a deschis un dosar pe speta respectiva, chiar daca ceea ce le-am scris era la nivel de zvon auzit de la altii.

#49
Egalul

Egalul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,570
  • Înscris: 21.07.2015

 alin8999, on 17 martie 2016 - 14:31, said:

Toti zmeii comenteaza pe forum dar niciunul nu se duce sa sesizeze DNA-ul cu "aia marii corupti" de care tot vorbesc pe-aici :))

Eu chiar am facut o sesizare online pe site-ul DNA, iar DNA-ul din orasul meu chiar a deschis un dosar pe speta respectiva, chiar daca ceea ce le-am scris era la nivel de zvon auzit de la altii.

#50
alin8999

alin8999

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,933
  • Înscris: 23.10.2015
Omule, probabil ca tu n-ai auzit cate dosare sunt repartizate pt fiecare procuror DNA in parte. Oricum s-ar face, cineva va fi nemultumit. O sa apara apoi alt "saraca.lipit" ca tine sa urle "da pe aia de ce nu" ?

Stai calm ca se vor lua toate ca FIZIC NU SE POATE altfel.

Mai terminati odata cu troleala asta.

 Egalul, on 17 martie 2016 - 14:44, said:

Eu chiar am facut o sesizare online pe site-ul DNA, iar DNA-ul din orasul meu chiar a deschis un dosar pe speta respectiva, chiar daca ceea ce le-am scris era la nivel de zvon auzit de la altii.

Pai aia e, important ca s-a deschis. Dupaia vor vedea ei cum lucreaza ca nu suntem ca in filme unde un anchetator are un singur caz de rezolvat si tot timpul din lume la dispozitie.

#51
Vlad_Macarie

Vlad_Macarie

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,896
  • Înscris: 01.01.2016

 neur0, on 17 martie 2016 - 14:17, said:

De ce crezi că se numește Microsoft?


Dupa nume,cred ca e o firma de apartament ,cu sediul in Crangasi :)

#52
FAP

FAP

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,212
  • Înscris: 07.09.2009
Banuiesc ca in scurt timp va fi deschis si subiectul "Haineala...ingerul dreptatii" in care la fel se "descopera" ca e sustinuta larg de populatiePosted Image  !
Daca ramane kovesi si vine si haineala , deja putem sa schimbam si denumirea tarii ...Republica Securistica Romania(RSR) iar pe stema sa avem niste catuse , careva pistoale/bate/microfoane/etc.
Iar deviza poate fi - "Cine misca...misca mort ! " sau "Care comenteaza...comenteaza ultima oara !"
Iar pe SP .....plenarele CC , privitoare la Oda lui.... , traiasca cel mai/cea mai.... , vor fi "mici copii" !
Trebuie sa-mi pregatesc deja niste texte de genul "Ingerul luminii/dreptatii" , "preaiubiti conducatori" , "cei mai iubiti fii/fiice ale poporului" , de nevoie pentru ca eu nu vreau sa-mi parasesc tara !!!

Edited by FAP, 17 March 2016 - 14:55.


#53
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,532
  • Înscris: 30.10.2003
[ https://i.imgur.com/mhL5WyT.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Aveti impresia ca are nevoie sa o protejeze careva?
Spoiler


#54
dmx85

dmx85

    antrenor dă jmekheri

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,260
  • Înscris: 06.01.2009

 FAP, on 17 martie 2016 - 14:33, said:

Pai intra toti in primele 3 propozitii !
tre' sa fii mai explicit! Dom' profesor nu agreeaza formularile ambigue.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate