Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

cum se pot vizualiza factura sau platile pe site telekom

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
altuser09

altuser09

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 25.08.2009
Salut,
Saptamana trecuta am reusit, azi nu am mai putut vedea cum stau cu platile (am platit online sambata).
Cum faceam?
Dupa autentificare (user, pass) dadeam click in partea dreapta pe elipsa numita MyAccount, apoi click in meniul din stanga, pe factura.
Azi am incercat de mai multe ori, nu mai reusesc, imi apar imediat  nemaipomenitele oferte pe care le au. Ofertele nu ma intereseaza, ma intereseaza numai serviciul de voce fixa. Mentionez ca persoana care m-a rugat sa-i fac serviciul nu are activata facura electronica, vrea sa vada hartia (tot eu i-am facut si contul, nu are pc, nu are conexiune la internet si este complet paralela cu utilizarea calculatorului).
S-a schimbat ceva pe site si imi scapa mie? Poate nu am avut destula rabdare..........

Edited by altuser09, 14 March 2016 - 15:18.


#2
Lesbianu

Lesbianu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,088
  • Înscris: 07.01.2006
Acelasi lucru il patesc si eu. Este ceva busit la ei, ai rabdare sa rezolve. Daca arde, suna la Relatii Clienti!Posted Image

La click pe Facturi, face redirect catre pagina principala: https://www.telekom.ro/

#3
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,384
  • Înscris: 01.12.2001
Merge fara probleme la mine.
Fa clear la cache si cookie

#4
geocosma

geocosma

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 422
  • Înscris: 17.05.2007
Si eu am avut probleme la vizualizare facturi/servicii etc. pe mai multe conturi de la Telekom ("administrez" conturi ale parintilor si al meu) la sfarsitul saptamanii trecute. S-a rezolvat de la sine (sau de la ei) in maximum o zi. Fara interventii din afara. Cred ca se mai joaca si ei pe acolo.

#5
Lesbianu

Lesbianu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,088
  • Înscris: 07.01.2006
Acum, merge si la mine.:)

Cum rezolva ei, instant, toate problemele.:lol:

#6
Gif2D

Gif2D

    💯 Coffee addicted!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,882
  • Înscris: 21.02.2005
Totul e bine când se termină cu bine! Sau…
[ https://i.imgur.com/bePQpOW.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#7
altuser09

altuser09

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 25.08.2009
Da, acum am reusit si eu, nu mai se face redirectionare. De cookie nu cred ca-i vorba la mine, am incercat cu 3 browsere.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate