Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 

Ponturi ? Voi cum jucati ? De jucat, jucati, dar si castigati ?

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
Arlechinohh

Arlechinohh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 515
  • Înscris: 29.04.2019

View PostDribbl3r, on 20 ianuarie 2016 - 16:04, said:

1. Nu inteleg dc iti dai reply singur
2. Este un sistem facut prin probabilitatea unui mod de pariere activ de catre mine, probabil este cunoscut la gama larga dar nu cred ca este utilizat, nu consider ca l-am conceput ci doar l-am imbunatatit

Imi spui si mie?

#38
aaaa4567

aaaa4567

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,524
  • Înscris: 18.10.2011
Evident ca... nu. Incercati sa va ganditi numai la cei care au dependenta.

#39
cristi_cristi00

cristi_cristi00

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 26.08.2019
mai este o tactica :
- daca este 0-0  prin minutul 35 40 chiar la pauza pui pe live 100 Ron Peste 1.5 goluri  ai cota vreo 2.6 ( adica trebuie sa fie cel putin 2 goluri in meci)
Apoi daca ai noroc si se inscrie , pui rapid sub 1,5 goluri  ai cota vreo 2,2 . pui 110 Ron
Indiferent de rezultat ai pot total 260 sau  242  minus 200 de lei investitia , ai asiugra 60 de ron sau 42 ron profit.
Bine nu 100 % sigur de castig , dar functioneaza daca ai inspiratie pe ce meciuri sa joci si urmaresti meciul live si vezi ca sunt multe faze de poarta etc...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate