Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 

RUSIA

* * * * - 13 votes
  • This topic is locked This topic is locked
16918 replies to this topic

#16867
cumparator

cumparator

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,595
  • Înscris: 11.03.2006
Putin nu se afla si el acolo cumva?
Asta ar fi in stare sa-si omoare suporterii chiar el, ca sa impinga o noua mobilizare. Cred ca se pregateste sa declare razboiul care se afla deja in desfasurare de 2 ani.

Edited by cumparator, 22 March 2024 - 20:22.


#16868
Moinesti72

Moinesti72

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,074
  • Înscris: 30.07.2006

View Postcumparator, on 22 martie 2024 - 20:21, said:

Putin nu se afla si el acolo cumva?
Asta ar fi in stare sa-si omoare suporterii chiar el, ca sa impinga o noua mobilizare. Cred ca se pregateste sa declare razboiul care se afla deja in desfasurare de 2 ani.

:lol:
Ăla nici la vot nu a avut tupeu sa de duca,i-au adus urna în bunker.

Cum sa se duca la concert?
Probabil aveau și tombola la sfârșit, câștigătorii primind ordine de incorporare.

Că acum oficial e război,nu spetzialnaia operatzia.

Și îi tb 300.000 orci sa ia Harkovul

Edited by Moinesti72, 22 March 2024 - 20:26.


#16869
cumparator

cumparator

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,595
  • Înscris: 11.03.2006
A zis deja ca e razboi?

#16870
Moinesti72

Moinesti72

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,074
  • Înscris: 30.07.2006

View Postcumparator, on 22 martie 2024 - 20:26, said:

A zis deja ca e razboi?

Da,Peskov

#16871
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,578
  • Înscris: 05.11.2009
putler are un fetish ciudat cu salile de spectacol si atacurile teroriste made by fsb...cred ca avea un live feed de la asa zisii teroristi..

Edited by vanitty, 22 March 2024 - 21:06.


#16872
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,695
  • Înscris: 13.10.2003
Americanii i-au avertizat ca se pregateste ceva.
Bine, ambasada informeaza ceratenii americani sa se fereasca de pericole insa pagina respectiva este monitorizata non stop de catre rusi.
Acum Putin va da vina pe ucrainieni desi nu m-as mira ca alcineva ( rusii au multi dusmani) sa fie adevaratul vinovat.

Attached Files


Edited by radumiki, 22 March 2024 - 21:05.


#16873
Epdm

Epdm

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,641
  • Înscris: 15.01.2017

View Postcumparator, on 22 martie 2024 - 20:17, said:

Cat de prost trebuie sa fii ca sa te afli inca in Rusia, daca ai si alta cetatenie?
Cat de prost sa fii sa te afli azi in rusia indiferent de cetatenie.

#16874
Kokoshmare

Kokoshmare

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,083
  • Înscris: 20.12.2007
Pare ca s-a dat drumul la vanatoare
Arestari pentru spionaj
https://www.the-sun....nyoutubestories
Razii
https://www.business...ry-recruitment/

#16875
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,578
  • Înscris: 05.11.2009
lasa-i sa ii epureze. Isi distrug (aresteaza) singuri bruma de intelijenta care o mai ramas..

Edited by vanitty, 27 March 2024 - 18:52.


#16876
bolovan

bolovan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,186
  • Înscris: 13.02.2004
https://www.hotnews....ul-european.htm
Astept o actiune similara in austria si ungaria (in Romania este simplu...sunt evidenti trolii...pe mult ii banuiesc utili...)

#16877
SorinGT

SorinGT

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,306
  • Înscris: 23.07.2014

View PostKokoshmare, on 27 martie 2024 - 18:47, said:

Pare ca s-a dat drumul la vanatoare
Arestari pentru spionaj
https://www.the-sun....nyoutubestories
Razii
https://www.business...ry-recruitment/

Deci inca o confirmare ca Zircoanele au fost interceptate?...

"IRON CURTAIN Putin gripped by spy mania as Russian cops arrest 12 top scientists over fears ‘hypersonic secrets being leaked to Nato’ "

Ca fapt divers, nu stiu de unde s-a nascut ideea unicitatii armelor (rachetelor) hipersonice rusesti...chiar daca am lua drept referinta reclama lor, nu realitatea practica. A aparut de prin 2018-2019 ideea unui soi de monopol rusesc pe tehnologia asta.

De pilda, din 2015 avem scutul ala la Deveselu, care lucra cu interceptori cat de poate de hipersonici si care in acelasi timp stiu face manevre smechere (cat despre hipersonicitatea ICBM-urilor, n-are rost sa vorbim).

#16878
Daco_Get

Daco_Get

    Green Members

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,548
  • Înscris: 30.01.2008

View Postbolovan, on 28 martie 2024 - 10:00, said:

https://www.hotnews....ul-european.htm
Astept o actiune similara in austria si ungaria (in Romania este simplu...sunt evidenti trolii...pe mult ii banuiesc utili...)
""Plățile au fost făcute către politicieni din Belgia, Franța, Germania, Ungaria, Olanda și Polonia, potrivit ziarului, care citează o sursă diplomatică cehă. Sursa a evidențiat și implicarea grupului german de extremă dreapta Alternativa pentru Germania (AfD).""


Posted Image Posted Image
Stiu pe cineva din Romania ....foarte suparat/a ca altii primeau bani pentru ceea ce fac ei gratuit :Posted Image))))))))

Edited by Daco_Get, 28 March 2024 - 12:36.


#16879
cumparator

cumparator

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,595
  • Înscris: 11.03.2006

View Postbolovan, on 28 martie 2024 - 10:00, said:

https://www.hotnews....ul-european.htm
Astept o actiune similara in austria si ungaria (in Romania este simplu...sunt evidenti trolii...pe mult ii banuiesc utili...)

Astia se vad de la o posta. Trebuie numai ca autoritatile sa inceteze sa doarma pe ele si sa hotarasca sa ia masuri impotriva lor.
Nu inteleg de ce sunt tolerati.

Edited by cumparator, 28 March 2024 - 12:44.


#16880
bolovan

bolovan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,186
  • Înscris: 13.02.2004
@Daco_Get stai linistit...ca avem si pe aici pe forum ceva utili care sunt suparati foc acum ca aia primeau bani pentru ce faceau eu gratis

#16881
Alexis

Alexis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,230
  • Înscris: 22.01.2004
Recunosc ca sunt un om plin de defecte. Am fost caracterizat ca fiind nazist, usr-ist, tfl-ist, lgbtist, sorosist, si multe altele. Mi se drapeleste. Problema insa e ca pe langa tot ce zice lumea, imi dau acum seama ca sunt si idiot si cretin, ma mir ca nu-mi curg balele, sau poate deja se intampla si nu ma prind eu.

Fiindca m-am uitat la video-ul asta si nici aici nu ma prind, nu-mi dau seama de o logica pe atatea milioane de oameni o au. Nu inteleg cum poti sa te plangi ca viata e grea, ca preturile au crescut, ca angajatii din sistemul medical lucreaza pe maruntis, ca nu mai exista medici in oras, ca nu ai ce sa mananci, ca te mananca igrasia, si tot tu spui dupa aia ca il votezi pe Pulin si ca esti fericit ca faci asta.

Ce naiba e asta?

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/UqjprzzbyAE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#16882
costyn_man

costyn_man

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,583
  • Înscris: 01.08.2005

View Postbolovan, on 28 martie 2024 - 10:00, said:

https://www.hotnews....ul-european.htm
Astept o actiune similara in austria si ungaria (in Romania este simplu...sunt evidenti trolii...pe mult ii banuiesc utili...)
Ai nostri tac si fac. "Ai 48 de ore sa dispari din Romania altfel intri la parnaie, nu mai ai ce cauta pe aici niciodata"! Este foarte eficient, nici dracu nu mai calca pe aici. Daca au interdictie pe o perioada, apoi se intorc, daca li se pune in vedere, neoficial, sa nu mai calce pe aici, nu mai pun piciorul in Romania!
Aveti rabdare sa treaca alegerile! Posted Image

#16883
Alexis

Alexis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,230
  • Înscris: 22.01.2004
O noua ramura de propaganda kremlineza in desfasurare. Postari platite pe Fb si insta, care foarte subtil subliniaza chestii pozitive din ruzzia. Cateodata nu iti dai seama decat dupa ce dai click pe postare si citesti intreg articolul, sau te uiti la video. Foarte finut, foarte subtil, de la pagini cu nume aparent legit occidentale. Copie la indigo dupa acelasi tip de campanie putin mai veche care facea cunoscut lumii tot felul de realizari si progrese ale chinei.

#16884
mishuletzu

mishuletzu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,147
  • Înscris: 27.02.2018
Păi toți trolii estici au username de vestici, ca și în onlineul românesc unde putinistul dorel sau gigel scrie și pute a accent de ciolovec.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate