Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Site-uri web...

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
andrei_1234567890

andrei_1234567890

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 13.08.2015

View Postdani.user, on 29 decembrie 2015 - 20:28, said:

Se poate trage usor o concluzie: multora nu le pasa de aspectul vizual, iar din cei carora le pasa, putini sunt dispusi sa investeasca pentru a obtine rezultate.
Asta doar dacă vorbim despre site-ul lui Nero. Dar chiar şi aşa, acolo nu e vorba numai de aspectul vizual. El n-a fost în stare nici să-şi securizeze formularul de contact. Aruncă un ochi, să vezi ce "captcha" are. Sau modifică name-ul imputurilor, fă-le array.

Nici nu mai contează.

Ideea e că sunt site-uri mari, din care chiar se fac bani serioşi, şi au probleme.

View PostNero-d, on 29 decembrie 2015 - 20:32, said:

eu am un site... si pot sa-l schimb, sa-l fac fix cum vreau (daca vreau) asa ca nu prea am motive sa fiu frustrat! :
Nu-l schimba. Lasă-l pe ăsta, că doar ai vânzări.

View PostNero-d, on 29 decembrie 2015 - 20:32, said:

si nici nu analizez codul sursa al fiecarei pagini pe care o vizitez!!!
Ţi se pare că am o problemă la cap, de mă uit în codul sursă ? Păi uite, vezi... de asta spun că tu nici nu ai ce căuta în subiectul ăsta. De fapt cum să ai dacă tu ai site-ul făcut cu web page maker. Eu nu vorbesc despre site-uri făcute cu butoanele.

View PostNero-d, on 29 decembrie 2015 - 20:32, said:

corect!... altul e scopul!!!
nu sa arate ca-nm basme... sa-si indeplineasca scopul pentru care a fost creat!
Păi şi al tău nu-şi îndeplineşte scopul. Dacă tu ai vânzări cu site-ul ăla, ai vânzări mici. Ăsta e scopul tău, să ai vânzări mici ?

View PostNero-d, on 29 decembrie 2015 - 20:32, said:

nici nu stiu unde sa-l incadrez pe initiator... ca designer inteleg ca nu e!...
Şi dacă nu-s designer, ce-oi fi ? Încadrează-mă unde vrei tu. La proşti dacă vrei.

Dar în subiectul ăsta te-ai băgat fix pentru că te-ai simţit deranjat. E aiurea, pe bune. Fă ceva cu site-ul tău mai bine.

Edited by andrei_1234567890, 29 December 2015 - 20:43.


#20
dani.user

dani.user

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,240
  • Înscris: 24.02.2007
Nu stiu cat esti de familiarizat cu site-url intranet, dar sa vezi acolo produse cu care lucrezi de nevoie cateva ore pe zi si care arata ca acum 10-15 ani.

#21
sergiu_spooky

sergiu_spooky

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,738
  • Înscris: 23.06.2006
Tu nu o sa faci niciodata munca serioasa si sa te plateasca cineva pentru asta.
De ce? Pentru ca nu e suficient sa stapanesti partea tehnica, mai trebuie sa te stapanesti si pe tine.
Ori tu tot ce-ai facut prin thread-ul asta e sa ne arati ca esti fix genul de om cu care nu vrea nimeni sa lucreze.
Pun pariu ca tu esti genul ala de oameni 100% convinsi ca intre taburi si spatii exista un castigator.

Sa revin si la site-uri.
Site-ul cel mai bun e ala care-si atinge scopul. De multe ori un wordpress carpit in graba e suficient si mai ieftin decat altceva.
Nu e o chestie de palmares, de cine-i cel mai jmecher din curtea scolii, ci de getting the job done fara sa investesti o avere in ceva marunt.
Sa nu intelegi ca acu iti explic ca trebuie sa te complaci, ca daca merg wordpress-urile trebuie sa te opresti acolo, asta e o idee stupida.

Cum tie ti se par amatori oamenii care-si fac site-uri cu Web Page Maker mie mi se par amatori oamenii care fac site-uri. Am trecut de ani de zile de asta. Tot web fac, dar nu site-uri.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate