Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Site-uri web...

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
andrei_1234567890

andrei_1234567890

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 13.08.2015

View Postdani.user, on 29 decembrie 2015 - 20:28, said:

Se poate trage usor o concluzie: multora nu le pasa de aspectul vizual, iar din cei carora le pasa, putini sunt dispusi sa investeasca pentru a obtine rezultate.
Asta doar dacă vorbim despre site-ul lui Nero. Dar chiar şi aşa, acolo nu e vorba numai de aspectul vizual. El n-a fost în stare nici să-şi securizeze formularul de contact. Aruncă un ochi, să vezi ce "captcha" are. Sau modifică name-ul imputurilor, fă-le array.

Nici nu mai contează.

Ideea e că sunt site-uri mari, din care chiar se fac bani serioşi, şi au probleme.

View PostNero-d, on 29 decembrie 2015 - 20:32, said:

eu am un site... si pot sa-l schimb, sa-l fac fix cum vreau (daca vreau) asa ca nu prea am motive sa fiu frustrat! :
Nu-l schimba. Lasă-l pe ăsta, că doar ai vânzări.

View PostNero-d, on 29 decembrie 2015 - 20:32, said:

si nici nu analizez codul sursa al fiecarei pagini pe care o vizitez!!!
Ţi se pare că am o problemă la cap, de mă uit în codul sursă ? Păi uite, vezi... de asta spun că tu nici nu ai ce căuta în subiectul ăsta. De fapt cum să ai dacă tu ai site-ul făcut cu web page maker. Eu nu vorbesc despre site-uri făcute cu butoanele.

View PostNero-d, on 29 decembrie 2015 - 20:32, said:

corect!... altul e scopul!!!
nu sa arate ca-nm basme... sa-si indeplineasca scopul pentru care a fost creat!
Păi şi al tău nu-şi îndeplineşte scopul. Dacă tu ai vânzări cu site-ul ăla, ai vânzări mici. Ăsta e scopul tău, să ai vânzări mici ?

View PostNero-d, on 29 decembrie 2015 - 20:32, said:

nici nu stiu unde sa-l incadrez pe initiator... ca designer inteleg ca nu e!...
Şi dacă nu-s designer, ce-oi fi ? Încadrează-mă unde vrei tu. La proşti dacă vrei.

Dar în subiectul ăsta te-ai băgat fix pentru că te-ai simţit deranjat. E aiurea, pe bune. Fă ceva cu site-ul tău mai bine.

Edited by andrei_1234567890, 29 December 2015 - 20:43.


#20
dani.user

dani.user

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,236
  • Înscris: 24.02.2007
Nu stiu cat esti de familiarizat cu site-url intranet, dar sa vezi acolo produse cu care lucrezi de nevoie cateva ore pe zi si care arata ca acum 10-15 ani.

#21
sergiu_spooky

sergiu_spooky

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,738
  • Înscris: 23.06.2006
Tu nu o sa faci niciodata munca serioasa si sa te plateasca cineva pentru asta.
De ce? Pentru ca nu e suficient sa stapanesti partea tehnica, mai trebuie sa te stapanesti si pe tine.
Ori tu tot ce-ai facut prin thread-ul asta e sa ne arati ca esti fix genul de om cu care nu vrea nimeni sa lucreze.
Pun pariu ca tu esti genul ala de oameni 100% convinsi ca intre taburi si spatii exista un castigator.

Sa revin si la site-uri.
Site-ul cel mai bun e ala care-si atinge scopul. De multe ori un wordpress carpit in graba e suficient si mai ieftin decat altceva.
Nu e o chestie de palmares, de cine-i cel mai jmecher din curtea scolii, ci de getting the job done fara sa investesti o avere in ceva marunt.
Sa nu intelegi ca acu iti explic ca trebuie sa te complaci, ca daca merg wordpress-urile trebuie sa te opresti acolo, asta e o idee stupida.

Cum tie ti se par amatori oamenii care-si fac site-uri cu Web Page Maker mie mi se par amatori oamenii care fac site-uri. Am trecut de ani de zile de asta. Tot web fac, dar nu site-uri.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate