Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei
 Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024
 Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 

problema RETEA

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
drastique

drastique

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 94
  • Înscris: 31.03.2009
detin un iphone 6 in reteaua telekom. pana acum nu am mai avut probleme cu el. dar e posibil sa raman fara semnal in bucuresti aproximativ jumatate de ora(nu s-a mai intamplat pana acum), fiind in casa si nici mesaje pe wapp sa nu primesc in conditia in care eram conectat la wi fi?

#2
Nimcid25

Nimcid25

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,961
  • Înscris: 01.06.2015

View Postdrastique, on 10 decembrie 2015 - 19:49, said:

detin un iphone 6 in reteaua telekom. pana acum nu am mai avut probleme cu el. dar e posibil sa raman fara semnal in bucuresti aproximativ jumatate de ora(nu s-a mai intamplat pana acum), fiind in casa si nici mesaje pe wapp sa nu primesc in conditia in care eram conectat la wi fi?
Cum?

#3
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Daca erai cuplat pe wi fi si a picat netul de pe  router  normal ca nu mai primeai nimic inclusiv pe wapp care merge tot pe net. Doar sms si apeluri telefonice.

Edited by bumpocbum, 10 December 2015 - 20:14.


#4
modoran

modoran

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,404
  • Înscris: 08.02.2011
Si ce relevanta are ca tu esti pe "reteaua telekom" daca tot esti conectat pe wifi ?  Doar daca nu cumva si netul il ai tot de la telekom :D

#5
danvlas

danvlas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,118
  • Înscris: 04.06.2009
Tu erai conectat la Wi-Fi. WiFi nu era conectat la net. Simplu.

#6
PS2RO

PS2RO

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,694
  • Înscris: 18.08.2009
Configurari> General> Resetare> Resetare configurari retea.

#7
Bogu15

Bogu15

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 300
  • Înscris: 09.02.2015
Am un telefon dual sim. In Slot 1 am cartela Digi pt net setata pe 3G iar in slotul 2 cartela Telekom pt voce setata in 2G pt ca inteleg ca inca n-au aparut acele telefoane cu 3G in ambele sloturi. De cateva zile raman fara semnal pe slotul 2 Telekom (2G) noaptea intre orele 00--06. Deci dimineata la prima ora imi revenire semnalul. Incredibil. Aveti idee care ar putea fi cauza? Sa intrerupa ei semnalul pe 2G intre acele ore? Si daca da cu ce scop?..

#8
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,193
  • Înscris: 18.04.2008
Poate se lucrează la rețea

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate