Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 

Persoana amendata ca si-a uitat obiectul muncii sau cum te baga prostii in bucluc

- - - - -
  • Please log in to reply
78 replies to this topic

#73
spider_zero_sapte

spider_zero_sapte

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,721
  • Înscris: 21.08.2007
Mda, toți fac parte din aceeași tagmă, dar din promoții diferite.




PS. Boschetarul de la Piatra nu are nicio vină. Rucsacul l-au uitat niște centuriste în drum spre Târgu Mureș.

Edited by spider_zero_sapte, 27 November 2015 - 19:29.


#74
Bogdansv1

Bogdansv1

    Nauc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,278
  • Înscris: 13.03.2015

 gingisKHAN2015, on 27 noiembrie 2015 - 19:09, said:

Indubitabil . Desi e mai prezent in zona de  est , nord est fenomenul  , arareori se poate manifesta si in partile civilizate ale tarii . Bine , acum ,cum bine ati observat , la noi fiind  o zona cu multa imigratie interna , cum ati si afirmat  de altfel  anterior , excelenta , va amintiti , desigur , nu-i asa  ? , e posibil ca cetatenii respectivi sa faca parte de ce nu , din aceasta tagma !  Cum era  aia  "  o adunatura de tigani , moldoveni si rusi " , nu asa era , maestre ?

Acum sa nu-mi spui ca si Cristi din Banat a venit de pe alte meleaguri... nu e el "frucea" ci altceva dar e cel mai "popular" banatean pe YT, nu?

Mongolule, imi asum ca sunt nebun, fiind din NE, despre prostie, reciteste-mi semnatura. Vad ca se accentuiaza la tine dispretul fata de cei din aceasta parte a tarii... macar prostia asta i-a dat pe Eminescu si Enescu, ca sa nu spun de altii.

Edited by Bogdansv1, 27 November 2015 - 21:37.


#75
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Bogdane , eu am mai spus ce era de spus  o  data . Atunci s-a sters topicul respectiv . Nu reiese din asta generalizarea la toata omenirea de acolo .  Daca ai fi urmarit dinamica initierii discutiilor cu maestrul ai fi stiut ca   nu eu am pus capsa la  calup . Dar  e o limita . Omul se calmeaza doua trei saptamani ,probabil cat isi ia medicatia , ma uita , si uite cum e azi , daca citesti din urma , iar se trezeste si  mai baga paie pe foc . Fara  instiintare , fara preaviz , fara sa -l bage in seama cineva . De acu iar mai sta o perioada ca cucu singur linistit . E naspa , asta e crucea mea de carat pe lume .

 spider_zero_sapte, on 27 noiembrie 2015 - 09:34, said:

Doar daca locuiti in Lugoj si nu aveti pregatire melitara.:-) In rest...prostia e contagioasa iar massmedia e vector de diseminare.

Ia Bogdane  ! Am zis eu ceva aici ? De cateva saptamani era pace . Acu iar il apuca !

#76
Bogdansv1

Bogdansv1

    Nauc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,278
  • Înscris: 13.03.2015
Mongolule, si eu am intrat in clinciuri cu multi dar m-am ferit de generalizari, INDIFERENT de argumentele celeilalte persoane. Ma uit ca pe forum banateni sunt scaiba, calinkgb si altii si nu generalizez fie si numai sa nu-i jignesc.
Prin postarea ta i-a jignit pe December, Lucian_M, slai, dorin_2k si altii (ti-am insiruit niste nume pe care sigur le cunosti). Simti ceva remuscari?

Daca te aprinzi asa repede, nu-i benefic, ti-am spus candva de regula cu 5-5 (fa 5 cinci pasi in spate si gandeste 5 minute) este cea mai buna metoda pentru cineva coleric, ti-o spune unul care s-a desteptat acum vreo 20 de ani cand de furie era sa lase pe altcineva invalid pe viata, noroc cu prietenii care au intervenit.

#77
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Oameni admirabili care nu se compara ca si tine pana in prezent . Nu e nici o generalizare aici . Singurul care nu isi vede de  ale lui  e persoana . Orice ai face  tot naspa ajungi cu el . Nici sanctiuni nici nimic nu il ating . Periodic o ia de la capat .

#78
f300

f300

    30k si ma duc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,000
  • Înscris: 27.09.2008
In oferta de BF la amazon: Spicebomb.

[ http://fimgs.net/images/perfume/nd.13857.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#79
theMisuser

theMisuser

    Cetatean European.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,121
  • Înscris: 25.02.2007
In Romania nici n-am avut atentate teroriste si teroristii deja castiga.
Da' cand functiile se dau/tin cu spaga ce kkt sa iasa..

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate