Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Nu am sunet pe hdmi

Întrebare alunita

Schimbare tabla acoperis

Trotineta Bolt cu reducere de 3 lei
 Aragaz cu plita pe gaz si cuptor ...

Cablu FFC

Poco F6/F6 Pro

Scurgere catre hazna
 De la 24V la 5V DC?

Deducere TVA

Open WRT nu sincronizeaza ceasul ...

salariu plafonat
 sistem actionare electrica pentru...

Sfaturi achizitie auto ~10k€

ICC/ICM soft monitorizare si cont...

Recomandare ipad
 

Fugiti de Telekom Mobile

- - - - -
  • Please log in to reply
161 replies to this topic

#55
micutu82

micutu82

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,799
  • Înscris: 25.07.2004
Da, ideea este ca eu nu vreau sa ajung pe cartela :). Si daca nu ma suna in ultima zi...ajung pe cartela :). Portarea o pot face in ultima zi? In caz ca nu suna ei

#56
AlexxTM

AlexxTM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 774
  • Înscris: 26.08.2014

View Postcristinel07, on 17 noiembrie 2015 - 13:48, said:



Care e diferenta mai exact?

Cei patru giga face parte din gigaweekend  și ii pot folosii numai în week-end cate un giga în fiecare weekend, ceilalți 500 mit ii pot folosi când vrei. Eu nici măcar nu am vorbit cu ei, am văzut un mesaj de la ei
[ http://s30.postimg.org/kx9cmt4v5/Screenshot_2015_11_17_15_18_35.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by AlexxTM, 17 November 2015 - 15:22.


#57
Kamikatze

Kamikatze

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 07.11.2007

View Postmicutu82, on 17 noiembrie 2015 - 15:13, said:

Da, ideea este ca eu nu vreau sa ajung pe cartela Posted Image. Si daca nu ma suna in ultima zi...ajung pe cartela Posted Image. Portarea o pot face in ultima zi? In caz ca nu suna ei

Portarea dureaza cel putin vreo 2-3 zile, nu vad cum poti sa o faci fix in ultima zi. Stai linistit ca nu te suna nimeni, eu mai am 3 saptamani din abonament si nu m-au sunat niciodata pana acum.

#58
cristinel07

cristinel07

    #MM93

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,139
  • Înscris: 26.07.2009
Slaba oferta, cand isi vor da seama ca nu suntem un popor de fraieri? Ei nu sunt Orange, daca nu stiau asta, la ce preturi au.

@Kamikatze,

Pe ce data iti expira abonamentul?

Edited by cristinel07, 17 November 2015 - 15:24.


#59
Kamikatze

Kamikatze

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 07.11.2007
12.12.2015 este ultima zi, am sunat si la RC sa ma asigur ca asa este si sa nu am vreo surpriza cand o sa plec.
Mai astept si saptamana asta, daca nu misca nimic gata ma portez, nu stau sa-i caut pe banii mei. Sper sa pot face portarea cu 13.12, care pica duminica, ca sa nu mai factureze ceva in plus, asa cum sunt ei invatati.

Edited by Kamikatze, 17 November 2015 - 16:00.


#60
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,155
  • Înscris: 04.02.2011
:lol:
Firma asta numai din astea știe, minutea seara, internet în week-end, vai de curu lor de oferte!

#61
cristinel07

cristinel07

    #MM93

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,139
  • Înscris: 26.07.2009
Mie pe 6 decembrie imi expira.

#62
Mihai-I

Mihai-I

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 320
  • Înscris: 09.03.2014
Daca am facut cererea de portare nu ma mai conving cu nimic. Inca astept sa ma sune pentru oferta personalizata. Probabil vor suna la anul si la multi ani �
P.S. Daca Digi pastreaza oferta de Black Friday de anul trecut (6 luni gratuit Optim Nelimitat la portare) ghiciti cine face sambata asta cerere de portare �

#63
cristinel07

cristinel07

    #MM93

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,139
  • Înscris: 26.07.2009
De ce ar face sambata aceasta?

#64
Mihai-I

Mihai-I

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 320
  • Înscris: 09.03.2014
Cam toata lumea anunta Black Friday in 21 Noiembrie si weekend-ul ce urmeaza.

#65
wolfydRg

wolfydRg

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,085
  • Înscris: 20.06.2005

View PostKamikatze, on 17 noiembrie 2015 - 15:22, said:

Portarea dureaza cel putin vreo 2-3 zile, nu vad cum poti sa o faci fix in ultima zi. Stai linistit ca nu te suna nimeni, eu mai am 3 saptamani din abonament si nu m-au sunat niciodata pana acum.

Nu ai inteles, chiar daca iti trece perioada, te suna cu abureli de oferte. Nu te serveste nimeni cu o mega oferta. Fa cerere de trecere la cartela, o sa te sune cu alte oferte de caca , in ultima zi de comutat la cartela o da pe aia buna.
Altfel astepti multi si bine. Fa cere de trecere la cartela. Ia sa vezi atunci.

LE: Daca ai facut cerere de portare si sa trecut la derularea portarii , ciuciu oferta, e deja pa !!!

Edited by wolfydRg, 17 November 2015 - 16:49.


#66
cristinel07

cristinel07

    #MM93

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,139
  • Înscris: 26.07.2009
Din ce tin eu minte, anul trecut la Digi a fost de Black Friday-ul adevarat, nu cum fac cei din magazine, cu 2 saptamani inainte de sfarsitul lunii.

Edited by cristinel07, 17 November 2015 - 16:47.


#67
Mihai-I

Mihai-I

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 320
  • Înscris: 09.03.2014
O sa vedem cand o sa fie, nu avem decat sa urmarim websiteul. Ideea in sine este ca nu accept de la Telekom decat o oferta de tipul nelimitat minute si sms in toate retelele + 1GB net 4G + 3G nelimitat pentru traficul peste 1GB pentru maxim 5 Eur cu Tva. Nu ma intereseaza subventia la telefon.
Daca imi ofera asa ceva prelungesc chiar si 24 luni si pot chiar sa trec un prepay la aceeasi oferta.
Daca nu, portez ambele numere la Digi Mobil si sa vad cum ma mai aduc apoi inapoi.
Semnalul e la fel de bun/prost la ambele companii, am mai avut Digi si am fost multumit, au acoperire in cazul meu.

#68
wolfydRg

wolfydRg

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,085
  • Înscris: 20.06.2005
Pai daca oricum te portezi faci cerere de cartela, iti vine oferta de la telekom ramai la ei, daca nu ofera nimic dupa activare cartela faci transfer de numar la digi.

#69
micutu82

micutu82

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,799
  • Înscris: 25.07.2004
Putin probabil sa-ti ofere atatea la 5 euro :)

#70
Mihai-I

Mihai-I

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 320
  • Înscris: 09.03.2014
Nu ofera ei, ofera altii. Nu am niciun motiv sa platesc in plus.

#71
flavius18

flavius18

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,027
  • Înscris: 03.08.2013
Nici la Vodafone nu e raiu pe pamant. Am prieteni cu ab.cu net nelimitat si dupa ce se duc acei GB din abonament le scade viteza de se roaga sa intre pe FB.
De digi nici nu mai spun ca astia sunt in foame de clienti si acu iti da sa vorbesti si pe marte cu 1 euro, si dupa ce-si umple sarsanaua si face burta mare da si astia cu batu in balta.
Fiecare operator are buba lui, nimeni nu e perfect.

#72
cristinel07

cristinel07

    #MM93

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,139
  • Înscris: 26.07.2009
Normal ca fiecare operator are buba sau mai bine zis, bubele lor dar dupa ce consum acei 3GB de la Vodafone, intru de pe cartela de la Digi cu 5GB internet, pentru Facebook, sa citesc un mail sau sa intru pe o pagina web, ma ajuta.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate