Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Cartela Verde by Vodafone

- - - - -
  • Please log in to reply
241 replies to this topic

#235
dan.me

dan.me

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,153
  • Înscris: 15.09.2005
Nu stiam... oricum cei de la Telekom sunt meseriasi in a da informatii la deruta

View Postlexis1, on 31 iulie 2018 - 23:15, said:

...
Ai incercat sa portezi in telekom ...
doar am sunat la 2722, am fost si la sediu Vodafone dar nu mai stiu daca am intrebat asta dar daca am intrebat raspunsul a fost acelasi, inregistrasem pe mem interna - de aia mi'am golit eu memoria mea - si am dat grabit un factory reset dupa.

#236
lexis1

lexis1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.02.2018
Stai putin, ce treaba au cei de la Telekom cu informatiile de la 2722 unde ai intrebat tu si care e numarul relatii clienti Vodafone CartelaVerde

Oricum ca sa ramana aici scrisa, cine doreste portare ca sa pastreze numarul si se loveste de un refuz indiferent din partea cui, a furnizorului donor sau a furnizorului acceptor, sa depuna o sesizare la ANCOM.

#237
dan.me

dan.me

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,153
  • Înscris: 15.09.2005
Nu au nicio treaba numai ca inca nu mi'am revenit dupa ce mi'au facut, taiat net, sesizari pierdute, informatii contradictorii, etc, etc, etc, la ei am de mai de mult de cand cu cartela Frog, am cautat unde gasesc net nelimitat si am prins cred ca ultima cartela Frog

Edited by dan.me, 31 July 2018 - 23:55.


#238
lexis1

lexis1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.02.2018
Peste tot e la fel la relatii clienti... nu prea stiu sa aiba relatii cu clientii Posted Image
Multe dezinformari si minciuni...

#239
dan2014sv

dan2014sv

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,222
  • Înscris: 24.07.2014
Nu si mai are rostul o astfel de cartela. Afara de minute și smsuri, nu prea oferă nimic. Nici măcar un serviciu gen *100# nu are...ca să  reactivezi nelimitatul trebuia să suni la ei...

#240
dan.me

dan.me

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,153
  • Înscris: 15.09.2005
Afara de internet nu ofera decat minute, sms :)
Daca ai platit odata 5 euro vei avea 6 luni in vodafone verde, 6 luni la 0800080002 si la toti care ne fac probleme si la alte numere free din cate am observat.
Daca ai platit 1 euro ai telefon atunci cand ai nevoie.
Ofera Telekom ceva cat de cat asemanator? nu! Din contra mie ultima data mi'a sutit 5 euro si m'a lasat fara internet, la sesizari nu raspund cand nu vor, am 3 sesizari si cand am intrebat de ele nu mai le gaseste, cand am zis ca am inregistrarea telefonica din care reiese ca le am pur si simplu mi'a inchis, asa direct. Sunt foarte patimasi, sunt foarte suparati, cred ca le merge greu, castiga mai putin decat si'ar dori de pe urma noastra. Nu se gandesc ca'n scurt timp internetul mobil va fi si el gratuit, se lanseaza sateliti unu' dupa altu' am incetat sa ma mai uit la lansari ca ma depasesc numerologic. Internetul o sa fie free iar reteaua de telefonie o sa functioneze automat, fara oameni, fara relatii clienti, deci fara probleme.
Eu as estima 3 ani pana cand Vodafone o sa ofere internet nelimitat pe cartele si pe tot fara un cost suplimentar.

#241
nicolasrange

nicolasrange

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 06.11.2015
Pentru cei care mai au cartele verzi sau mai folosesc pot activa oferte din mystery box fara probleme si alte bonusuri gratuite. PS trebuie sa ai cont my vodafon.

#242
khristian78

khristian78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,083
  • Înscris: 04.10.2005
Nu mai e cartela verde. S-a mutat pe cartela normala

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate