Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 

Curea ceas Police - de schimbat cureaua cu una originala sau nu?

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
allah2

allah2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 839
  • Înscris: 06.12.2006
Am un ceas de mana Police 12677J exact ca acesta:

Attached File  p.jpg   93.61K   14 downloads

Il am de cativa ani, m-a costat cam 600-700 lei parca, si de la un timp i s-a cam rupt cureaua, ar trebui sa o schimb. Inca pot sa-l port, dar e cam rupta.
Langa cadranul ceasului, cureaua vine perfect lipita de cadran, nu se misca deloc ca la alte ceasuri.

Dintre magazinele cunoscute de ceasuri i-am gasit cei de la B& B Collection, care schimba cureaua la acest ceas cu una identica ca a lui (originala).

Le-am dat un mail si mi-au spus ca o schimba contra sumei de 150 lei, ceea ce mi se pare f mult.

Stiti vreun loc/ceasornicar, care mi-ar putea pune o curea macar cat de cat asemanatoare ca a ceasului, sa se imbine bine, si sa fie bineinteles la un pret mai scazut?

Sau nu merita decat sa o schimb prin BBCollection.ro ? Pareri?

Multumesc!

#2
xkos

xkos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,627
  • Înscris: 23.07.2007
pai decat sa pui una contrafacuta si sa te tina un an( daca) mai bine pui originala si te tine ani buni. Asta daca inca iti mai place ceasul.

Edited by xkos, 31 October 2015 - 19:01.


#3
-22-

-22-

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 294
  • Înscris: 24.10.2015
Curele gasesti in Mall, orice Mall, la magazne dedicate sau la buticuri asezate prin Mall.
Iti spun si preturile, 35 de lei cele de plastic, 65 de lei cele de piele, doar cureaua, fara telescop.

#4
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,128
  • Înscris: 10.07.2013
Daca ceasul este original, musai trebuie curea originala.......Posted Image

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate