Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 

Cortina Residence - Aviatiei

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
cojocaru27

cojocaru27

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 17.10.2005
Stie cineva in ce stadiu este acest proiect. Stiu ca a avut ceva probleme cu ceva anii in urma, la luat banca, apoi l-a cumparat cineva de la banca si acum au reinceput lucrarile. Eu nu sunt in tara si nu stiu exact care este situatia, asta am gasit pe internet. Am tot auzit zvonuri pe net cum ca s-ar fi sistat dinou lucrarile din lipsa de fonduri. Stie cineva cum stau lucrurile? Poate chiar este cineva care a cumparat apartament acolo si-mi poate da mai multe date despre zona si cladire, eventual pe privat. Multumesc mult.

#2
nonameshadow

nonameshadow

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,520
  • Înscris: 06.05.2008
Citeste si aici daca te ajuta cu ceva:

http://forum.softped...ence-reuscitat/

#3
cojocaru27

cojocaru27

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 17.10.2005
din pacate nu prea sunt detalii, am citit. Multumesc mult pentru link.

#4
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Am fost f. recent sa vizionez acest complex. Ce pot sa spun ... intrau si ieseau oameni de acolo pe banda rulanta. Am astepta cca 30min afara si cred ca au intrat 50 de oameni in timpul asta.

Pe scurt: complexul a fost preluat prin licitatie si s-au apucat sa-l termine. Apt, insa, nu mi-au placut de nicio culoare. Mi se pare absolut aberant ca la ce preturi cer - 164k cel mai ieftin 3cam, parca) sa ai compartimentare din rigips in interior. Daca impingeai usor cu mana in zid se misca tot peretele din temelii. Si pretul asta 'modic' e doar pt etajele 1-4, de la 5 se adauga 50E/mpc. De la 9 inca 50E, parca. Aveau termopane Schuko si bai finisate frumos. Nici tipul care-mi prezenta nu mai stia ce preturi cer pe ele, oricum irelevant ... ca-i 160, c-or fi 220k ... cine mai numara Posted Image

In fine, n-am mai avut rabdare sa pierd vremea cu asemenea aberatii, am intins-o repede, dupa nici 10min in cladire, si au venit urmatorii "clienti".

Edited by MembruAnonim, 20 March 2016 - 01:16.


#5
alexivan80

alexivan80

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 23.03.2016
Au folosit un beton mai bun pentru ca sunt sub panza freatica, adica fundatia sta in apa. Daca aveti curiozitate, intrebati si de fantana din care iese apa tot timpul din subsol.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate