Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 

Băsescu: „România ar trebui să refuze să primească imigranți pe teritoriul ei”

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
201 replies to this topic

#199
Iochanan

Iochanan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,843
  • Înscris: 28.04.2011
Credeţi că Băsescu ţine fierbinte tema "refugiaţilor", a demografiei şi a redefinirii Europei pentru a câştiga cât mai mult la parlamentarele de anul viitor? Care credeţi că este percepţia populaţiei despre aceste probleme şi cât va reuşi Băsescu şi PMP să "muşte" din electorat?

#200
Iochanan

Iochanan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,843
  • Înscris: 28.04.2011

View Postchique, on 02 septembrie 2015 - 21:22, said:

acum vad in fiecare zi cum deraiaza si cade prada populismului de cel mai jos nivel.
e disperat sa revina in politica si pentru asta ar zice orice e pe placul boborului.
Păi dacă ce spune el este pe placul poporului, deși nu știm bine, că nu am auzit de niște sondaje serioase de opinie, atunci ce mai facem în așa zisa "democrație", ascultăm sau nu de glasul poporului, mai ales că știm că "vox populi, vox Dei", sau continuăm mai departe în aceeași dictatură mascată în democrație cu ajutorul a tot felul de grupuri de presiune mediatice și ong-iste care se pretind singurii reprezentanți ai societății civile?

#201
Cris007

Cris007

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 52,734
  • Înscris: 06.08.2004
Ieri l-am auzit ca spunea ca migrantii pe cauze de razboi trebuie primiti ca nu avem cum sa nu ii primim, cel putin pana trece razboiul. Deci... care este..

#202
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,104
  • Înscris: 09.01.2007
Asa cum pe Hitler nu l-as asculta recitand Eminescu, pe Basescu nu am cum sa-l ascult despre nimic.

Domnu' Basescu, va aranjez eu exclusivitate cu A3 pentru primul interviu dupa. Puscarie.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate