Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 

Detalii despre oferta de fidelizare de la RDS (DigiMobil)

- - - - -
  • Please log in to reply
65 replies to this topic

#19
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,871
  • Înscris: 25.01.2007
moka oricum nu o sa primesti decat petarde. pana la urma cu 2 euro pe luna nu platesti nici macar tableta asta, de unde sa-ti dea una scumpa?

#20
eu-DECEBAL

eu-DECEBAL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,590
  • Înscris: 01.03.2015
Pai si la 2€ ce pretentii ai? Daca nu iti poti permite o tableta e buna si aia da' sa nu ai pretentia ca o sa mearga toate jocurile care iti plac. Daca merge si nu face pe nebuna,pac ii faci root si stergi aplicatiile inutile.

#21
ram

ram

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,411
  • Înscris: 22.01.2002
N-aţi înţeles, nu se dă tableta la 2 Euro, ci eşti obligat să faci abonament de minim 2 Euro (Complet 2 de la Digi), plus 4 lei.
De-asta stau în dubii ... cred că e mai bine să aştept alte oferte pe viitor.
Au scos de luna trecută oferta cu Samsung-urile şi au lăsat numai AllView AX4 Nano. Măcar dacă era AllView AX5 Nano, cu 4 nuclee şi 8 GB memorie internă, parcă şi 1 GB Ram ...
Acum merg la o cumnată să văd ce poate o tabletă AllView, dar e versiune mai veche, de acum peste un an !
Rog pe cineva care mai are o tabletă AllView AX4 Nano să dea detalii despre ceea ce poate, şi dacă a avut probleme de garanţie !

#22
eu-DECEBAL

eu-DECEBAL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,590
  • Înscris: 01.03.2015
Eu am inteles. Daca nu exista o alta tableta la care sa dai o diferenta ce altceva mai vrei? Ori iti ei o tableta mai de Doamne-ajuta ori tableta asta. Vezi ca au si telefoane gratuite in oferta. Dar nici alea nu sunt niste rachete. Fiecare isi ia ce are nevoie. Cu siguranta tableta aia nu e de 'gaming' ci doar sa navighezi pe net cu ea. Daca nu te muti la alta firma cu cablu si vrei sa ramai la DIGI la 40 de lei lunar cat o sa ai factura cu complet 2 inclus+ tableta GRATIS ce mai vrei,frate?

#23
bethlen

bethlen

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,147
  • Înscris: 13.01.2013
Omul vrea editare foto-video si nu are bani sa-si ia ceva decent, se uita dupa petardele de allview. Ori meseria ii merge prost, ori ceva nu se pupa. Ram, iti dau eu allview speed quad cu 150 ron. Are o mica zgarietura pe display. Abia astept sa scap de chinezarie. Ce zici?

#24
eu-DECEBAL

eu-DECEBAL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,590
  • Înscris: 01.03.2015
Asa scump o dai? :-)

#25
ram

ram

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,411
  • Înscris: 22.01.2002
Deja văzând câte probleme sunt cu tableta AllView AX4 Nano, renunţ şi aştept alte oferte. Ăştia vor să scape de ele, şi apoi stai prin Garanţii.
Mai e valabilă oferta de Fidelizare şi în Decembrie, să zic, sau expiră ?

#26
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,871
  • Înscris: 25.01.2007
crezi ca stie cineva? deja esti printre norocosi ca in localitate la tine exista oferta.

#27
eu-DECEBAL

eu-DECEBAL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,590
  • Înscris: 01.03.2015
Eu stiam ca la UPC exista o oferta similara dar trebuia sa ai 3 servicii de la ei ca sa primesti o tableta Vonino. Mai bine dai niste bani si iti ei una in rate decat sa speri la cai verzi pe pereti.

#28
ram

ram

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,411
  • Înscris: 22.01.2002

View Postslai, on 25 august 2015 - 09:12, said:

crezi ca stie cineva? deja esti printre norocosi ca in localitate la tine exista oferta.
Mă refeream la faptul că dacă pot folosi acel SMS primit pentru fidelizare şi atunci, în Decembrie, să pot lua o Tabletă mai bună, sau nu mai e valabilă oferta din SMS ?
Adică, ar fi fost valabilă doar pentru vara asta ? Sper că nu, ar fi bine să fie valabilă cel puţin pentru anul 2015 !

#29
eu-DECEBAL

eu-DECEBAL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,590
  • Înscris: 01.03.2015
Eu nu cred ca o sa mai fie valabila oferta aia. Cel mai probabil este pana la 31 aug. Mai bine iti ei o tableta in rate cu card fara dobanda. Depinde la ce iti trebuie. Stii cum e vorba aia... Ieftin dai,ieftin face.

#30
zetuc

zetuc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,051
  • Înscris: 04.02.2007

View Postram, on 16 august 2015 - 17:35, said:

Mai e valabilă această ofertă de fidelizare de la RDS, cu Tablete și TV gratis - http://hdsatelit.blogspot.ro/2014/01/televizoare-si-tablete-in-oferta-rcs-rds.html ?
Mă interesează mai ales o Tabletă gratis, dar să fie și cât de cât fiabilă, mai ales pentru un ecran mai mare decât al unui telefon (voi lucra mult cu acea tabletă, mai ales redactare Office, navigare intensă pe Internet sau poate chiar editare foto sau video - dacă e posibil) !
În ofertă existau acum un an 4 modele de tablete cu prețuri reduse:

Ce ofertă mai au acum ... dacă se poate, o pagină de Internet sau alte pagini unde avem clare ofertele actualizate ?
Mulțumesc anticipat.
Am înțeles că mai nou se dau Ipad-uri gratuite și televizoare de minim 130 cm, tot gratuite, să te fidelizeze, la abonamentele de 5 euro.

#31
anyidyoulike

anyidyoulike

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 778
  • Înscris: 14.10.2009
Pe bune? Exista o asa oferta de fidelizare cu iPad gratuit? Unde???

#32
alcrisus

alcrisus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 456
  • Înscris: 12.03.2010
:)) Alt....., Em...., Dom...., gratis prima luna dupa platesti rata....

#33
bethlen

bethlen

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,147
  • Înscris: 13.01.2013

View Postanyidyoulike, on 03 septembrie 2015 - 21:15, said:

Pe bune? Exista o asa oferta de fidelizare cu iPad gratuit? Unde???
Cum, nu stii de oferta?? :lol:

#34
anyidyoulike

anyidyoulike

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 778
  • Înscris: 14.10.2009
Serios acum, exista sau nu o asa oferta? Sa-mi fie cu iertare, dar nu ma prind daca cineva a facut o gluma proasta sau ...

#35
Dante332

Dante332

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 30.11.2014
Evident că nu exista nici-o ofertă de genul.

#36
khristy36

khristy36

    Sunt bestii care se plimba prea mult pe pamant

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,596
  • Înscris: 02.10.2010

View Postanyidyoulike, on 24 septembrie 2015 - 18:13, said:

Serios acum, exista sau nu o asa oferta? Sa-mi fie cu iertare, dar nu ma prind daca cineva a facut o gluma proasta sau ...
Nu ai mancat lapte prins cand erai mic,de aceeia nu ti-ai dat seama de gluma

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate