Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 

Bruderpark.ro - Drumul Eugen Brote nr.47

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
al-bundy21

al-bundy21

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 09.06.2015
Salut,

Deoarece dragii dezvoltatori nu au dorit sa deschida acest topic, desi i-am rugat, m-am gandit sa le curm suferinta si sa deschid eu acest topic Posted Image
Daca doriti sa cumparati un imobil de la adresa de mai sus, cu siguranta ati gasit site-ul oficial al complexului si probabil cautati ceva despre dezvoltatori.

Ei sunt cei prezentati aici:
http://forum.softped...or/page__st__72
https://topinvestrom...s.com/tzepe-noi

Sper sa mai aveti curaj sa cumparati ceva de la ei Posted Image

See u.

Edited by al-bundy21, 13 July 2015 - 09:42.


#2
Bebe_miezu

Bebe_miezu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 670
  • Înscris: 23.07.2014
Tu ai deschis doua topic-uri cu aceleasi cuvinte ???
Copy paste :)))

#3
bogdan10

bogdan10

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 03.10.2006
Ii calca pe urme Plagiatorului Sef Pictor Monta!Posted Image

#4
Bebe_miezu

Bebe_miezu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 670
  • Înscris: 23.07.2014
:)

#5
al-bundy21

al-bundy21

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 09.06.2015
Dupa ce am scris polologhia de aici: http://forum.softped...or/page__st__72 voi credeti ca mai am cuvinte?
Posted Image
Nu stiti ce greu e sa ai o singura personalitate. O personalitate - aceleasi cuvinte Posted Image
Asta nu e ceva ilegal Posted Image asa cum fac ei.
Acum pe bune, credeti ca aia merita si alt efort? Dpmdv ... neahhhh.

Edited by al-bundy21, 14 July 2015 - 09:24.


#6
Bebe_miezu

Bebe_miezu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 670
  • Înscris: 23.07.2014
Din pacate exista oameni care chiar cumpara mansarde la 130 000 e.
Dar acum cine este de vina ???
Cine cere?
Sau Cine Cumpara?

#7
al-bundy21

al-bundy21

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 09.06.2015
Clar cine cumpara.
Problema este ca vor gasi multi inconstienti care sa cumpere si in acest complex. Fii atent ce scrie la contact -ul lor de pe site bruderpark.ro. - sigur vor sterge repede
"Pentru oferta de pret personalizata nevoilor dumneavoastra, va rugam sa contactati reprezentantii de vanzari."
Bah eshti neboon?
Cum naiba personalizeaza astia ofertele? In functie de sex, varsta, religie, masina cu care vii, cum o cheama pe mama, daca ziua e ploioasa nu iti vor propune la ultimul etaj pt ca se infiltreaza apa, te provoaca la un "x si 0", la o tabla, la un rebus, dati cu banu', jucati ascunselea, popa prostul, miuta, leapsa, lapte gros si cine pierde mai pune 10 euro/metru? Cum fac asta?

Ar fi un alt tupeu MAXIM ca astia sa ceara mai mult de 700 E/ mp UTIL ! Oricum firma se va inchide a doua zi dupa semnarea contractului. Macar paguba oamenilor sa fie mai mica in speranta ca nu se va anula autorizatia de contructie Posted Image

Edited by al-bundy21, 15 July 2015 - 09:39.


#8
Bebe_miezu

Bebe_miezu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 670
  • Înscris: 23.07.2014
faci un test psihologic :)))

#9
al-bundy21

al-bundy21

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 09.06.2015
Intrebarea mea ramane.
Care este componenta echipei Bruder Park? Aceeasi cu Central Place Bucuresti si Top Mansarde Bucuresti.
Dar care este aceasta?
Pe net gasesc ca acesti trepadusi pun anunturi la fel de camuflate :-)
Vezi atasament.

Attached Files



#10
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Am vizionat si eu recent acest complex. La prima vedere blocurile pareau destul de curatele, cochete, cu vedere frumoasa inspre lac. In schimb, vecinatatile erau numai terenuri pline de gunoaie. Locatia este destul de izolata, iar preturile sunt f. mari, comparand cu ce se ofera.

Pt un apt de 3 cam de 112mp construiti vroiau 135k euro, sau ceva de gen + 9k parcarea. Totusi observ ca s-au dat si asa, are lumea bani. Ce mi s-a parut interesant a fost utilizarea unei centrale de bloc + panouri solare (ziceau ei, nu le-am vazut), insa nu am dat prea mare atentie datorita pretului nejustificat, parerea mea.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate