Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Problema cu navigatia

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Excelsior95

Excelsior95

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 08.07.2015
Salut tuturor.Am o mare problema cu navigatia.De ceva timp,mai exact de vreo 1-2 luni de zile muzica merge intrerupt(dar cand dau pe radio ,melodiile de la radio nu se intrerup) iar mai nou GPS-ul merge foarte greu,am instalat ultimul soft de la Kenwood pentru navigatie.Seria navigatiei este dnx521vbt.
Am uploadat si un mic filmulet pentru a intelege mai bine https://www.dropbox....010839.mp4?dl=0

#2
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Probabil softul lpe care l-ai instalat necesita mai multe resurse hardware si din cauza aceasta face asa.
Pe ce ai puse melodiile? Incearca si alt stick.

Vad ca mai au si altii problema asta:

Quote

Just had DNX521DAB installed to replace Seat Media System 2.0 in my Cupra. Not impressed with the GPS, unit does not follow you round, very slow, seems to stutter & catch up. Dealer says its faulty and a replacement has been ordered. Will let you know...

Ce firmware ai acum pe ea?

#3
Excelsior95

Excelsior95

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 08.07.2015
Am incercat si pe alt stick,am incercat si pe microSD,la fel fac,am incercat si pe amandoua odata,se blocheaza usb-ul iar cand dau sa ascult de pe microSD exact la fel face.2 secunde sa vad ce firmware are

Versiunea ultimului soft este: V1.13.0 -care l-am bagat acum o luna si mai are vehicle version care este V:3

Edited by Excelsior95, 09 July 2015 - 22:03.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate