Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

A fost cineva la LA BLANCHE ISLAND RESORT, fost Amara Island Bodrum?

- - - - -
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#37
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
vezi bine

#38
floraur

floraur

    pitic insignifiant

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,277
  • Înscris: 22.07.2005

View PostNeamtul, on 08 martie 2016 - 21:22, said:

Am auzit ca Amara Island si-a schimbat numele în La Blanche Island.
Ce mă interesează dacă acest resort are imprejur vreun complex de magazine, farmacie , bazar. Unde sa mai iasă omu sa cheltuie bani fără sa meargă foarte mult cu mașina sau autobuzul.
Din ce văd e cam izolat.

... pai nu prea are locuri unde sa cheltui bani, este de-a dreptul in padure. Insa acest lucru iti da un avantaj fata de statiune, sunt cu multe grade Celsius mai putine decat in oras. Umiditatea aproape ca nu deranjeaza deloc acolo. Faptul ca este remote, m-ar face sa ma intorc acolo. Nu m-as mai duce totusi in viata mea la resorturi Ai, dupa parerea mea sunt niste mari tampenii...

Ce este misto la astia, este ca poti sa mergi toata familia cu bilete normale de doua persoane. Nu se dau bratari sau alte prostii, ca doar cine dracu vine in padure la resort?! Eu as fi luat bunicuta cu noi... In sensul ca daca as mai fi vrut o persoana matura in bilet, as fi fost obligat sa iau doua camere, lucru care ar fi crescut masiv costurile. Camera era foarte mare, in afara de patul matrimonial, mai exista inca doua, dispuse in L ... cam asa sunt toate cele normale, celelalte de familie sunt ceva mai mari cu doua zone separate de dormit.

Da, stiu ca este cam imoral ce spun eu aici, insa este bine de stiut.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate