Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 

Problema despagubiri in urma accident rutier cu vatamare

- - - - -
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#37
tsunnami

tsunnami

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,223
  • Înscris: 17.02.2009
copilul la momentul ala se afla in grijania sotiei. PUNCT.
bicicleta nu a lovit-o pe ea, ci copilul. alt punct.

eu as fi avut o discutie serioasa cu mandra mea sa stiu daca e responsabila pentru viata copilului si viata ei, daca nu, sa hotaram ce trebuie facut sa nu se mai intample.
nu a cazut un meterit din cer, s-a petrecut la TRAVERSARE, deci cand, cu copilul de mana pui piciorul pe unde circula tutu-urile alea care omoara oameni, daca soferii sunt beti sau neatenti.

#38
geo123

geo123

    Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,926
  • Înscris: 10.05.2006
Unii nu invata nimic si persista in greseli si atunci cand sunt implicati direct in evenimente.
Pe el il f*te grija cum sa-l bage pe ala la bulau in loc sa beleasca ochii pe unde mere' ca a doua oara e posibil sa beleasca cardanul.
Daca nu te simti racorit poti sa-i ceri socoateala consoartei ca ea e vinovatul moral la ce s-a intamplat in familia voastra.
Sunt ferm convins ca din toata patania asta singurul care o sa invete ceva e fetita care a suferit si cu siguranta a doua oara o sa-i dea drumul din mana lu' maicasa cand aceasta se va mai arunca ca bezmetica in fata vehiculelor.
Cat despre tine pe doua roti.....ori minti, ori iesi cu motorul odata la 4 ani(si atunci ai avut noroc cu, carul), ori esti vigilent si te porti in trafic ca Tsunnami  ca altfel erai de mult mort.Nu cred ca trebuie sa mai spun ca pe 2 roti esti carne de tun si orice greseala a ta sau a participantilor la trafic iti este fatala.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate