Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Gender disorder - boala, moda sau inginerie sociala

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
Hedonist

Hedonist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,490
  • Înscris: 10.03.2014
Feminizarea barbatilor si masculinizarea femeilor se afla de multa vreme pe agenda "ocultei" mondiale, Romania nu se putea sa nu se alinieze, de la celebra emisiune cu negroteiul si gay-ul, o alta emisiune ce se afla de multa vreme in retina sub-oamenilor amatori de mondenitati imi sare in plan, Star Matinal...

Constitutia solida a prezentatoarei, tatele de neam prost ce par niste pectorali supra-umflati de steroizi, vocea de junkie, care ascunde fie probleme cu substantele, hormonale sau fie o genetica mai masculina, desi pariez pe o combinatie intre unu si doi.

Apoi el, delicat ca o fetita, usor subnutrit, haine mulate, cu o coafura si btreton ce inspira usoare probleme psihice (fragilitate), ultimul om vazut cu o coafura identica se legana energic fiind asezat pe un scaun..., e destul de greu de descris, insa o simpla imagine si realizezi invers, ca el e puicuta si ea cocosul. Mesajele sunt subtile, e posibil unii sa nu le observe, insa sunt sigur ca asa ceva este tot mai intalnit in Romania.

Oferiti exemple similare de tulburare de gen din Romania, din mediul public

Attached File  636x664_1388743096d8f138aa.jpg   28.55K   147 downloads

Edited by Hedonist, 04 June 2015 - 18:41.


#2
neur0

neur0

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,795
  • Înscris: 01.11.2011

View PostHedonist, on 04 iunie 2015 - 18:39, said:

la celebra emisiune cu negroteiul si gay-ul,
Am renunțat la televizor acum ceva timp, ce emisiune are un negrotei și un gheu?

#3
potae

potae

    Sorosist frumos si liber

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,429
  • Înscris: 20.08.2013

View Postneur0, on 04 iunie 2015 - 18:58, said:

Am renunțat la televizor acum ceva timp, ce emisiune are un negrotei și un gheu?

Poveștiri dă noapte.

#4
Hedonist

Hedonist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,490
  • Înscris: 10.03.2014

View Postneur0, on 04 iunie 2015 - 18:58, said:

Am renunțat la televizor acum ceva timp, ce emisiune are un negrotei și un gheu?
Avea, ca nu stiu daca mai e... Carbal si Soclanu

#5
eStev

eStev

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,085
  • Înscris: 06.09.2012
Prima data am crezut ca si-a facut lovendal cont pe softpedia.

#6
neur0

neur0

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,795
  • Înscris: 01.11.2011
Dar gheul nu e combinat cu negroteiul, nu?

#7
Valmont43

Valmont43

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 15,148
  • Înscris: 22.01.2013
metrosexuali, homosexuali, efeminati, femei cu barba, etc.......daca n-ar fi fost Descartes as crede ca traiesc intr-un roman sf sau ca ma aflu in barul ala cu ciudati din Star Wars...

#8
neur0

neur0

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,795
  • Înscris: 01.11.2011
Îmi imaginez cum ar fi arătat o ședință de partid de pe vremea lui Nea Nicu în care un gheu, un negrotei, o lesbiancă și un efeminat ar fi stat unul lângă altul. :D

#9
stormwatch

stormwatch

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,772
  • Înscris: 18.04.2010
Închideţi bre drek' televizoarele, sau daţi numai pe buletinele de ştiri (nu alea de la ora 5), pentru că lumea nu e cea de la televizor.

Cît din ce vedeţi la televizor vedeţi şi pe stradă (bine, asta depinde şi pe unde staţi) ? Eu unul dacă ar fi să aleg între ţăranii cocliţi de pe străzile din România şi vreun efeminat dintr-ăsta, cred c-aş fi într-un blocaj continuu.

#10
bankrupt

bankrupt

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 457
  • Înscris: 05.10.2015
Eu, ingenuu, as vrea sa stiu ce urmareste oculta aia cu feminizarea barbatilor si masculinizarea femeilor, daca astea sunt planuite. Androgenizarea, unisexualitatea, daca ar fi sa fie generalizate, nu ar duce la distrugerea tuturor? Vor sa curete planeta?

#11
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,141
  • Înscris: 04.02.2011
Posibil, populația Ăźn țările lovite de virusul feminismului, gheismului, metrosexualitatii și al corectitudinii politice Ăźncepe să scadă.

Edited by benis, 24 January 2016 - 21:59.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate