Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Tv online pe Smart TV.

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
lik_lights

lik_lights

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,153
  • Înscris: 31.08.2009

View Postpaxman, on 09 mai 2015 - 08:19, said:

Care ar fi motivele sa te uiti online? Ca posibilitati sunt, dupa cum s-a mentionat mai sus.
Mai sunt unii plecati la cules de capsuni,au strans un ban si-au luat telefon/tableta  si vor sa vada stirili pro tivi!

#20
catalinhio

catalinhio

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 260
  • Înscris: 23.02.2008
Cu toate ca ar interesa mai muta lume un raspuns nimeni nu se aventureaza in a-l da.Singura aplicatie pe care o cunosc pt smart tv este Smart iptv ce poate rula stream-uri .m3u sau playlist-uri intregi.Aplicatia poate fi testata 7 zile si apoi cumparata pt 5 euro.Are un design simplu si o interfata usor de folosit.Este stabila,am rulat un stream 1080p entru citeva ore fara probleme la o conexiune  de aprox.11Mbps.Se pot gasi playlist-uri intregi pe http://iptv-xbmc.blogspot.co.uk/.Incarcarea playlist-ului se face pe pagina http://siptv.eu/mylist/ unde se adauga MAC-ul tv-ului.Veti putea avea la indemina o multitudine de canale internationale folosind doar un smart tv si o conexiune la internet wireless.Fara alte cabluri,conexiune ,antene de satelit si receptoare sau alte telecomenzi.Vizionare placuta!

#21
conu71

conu71

    Termopanist

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,070
  • Înscris: 22.06.2004
multumim

#22
mudokins78

mudokins78

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 21.05.2015
Baeti! vorba e ca nu va merge in veci pe nici un smart tv sopcast+cool tv!,..
Sistemul de operare al unui smart tv e diferit de sistemul de operare al unui telefon sau tableta.
Chiar daca prin anumite aplicatii smartul se intelege cu cu tableta, unul are la baza linux si celalalt are android!...so...

#23
alexx1402

alexx1402

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,229
  • Înscris: 01.01.2007
Te auzi? Si androidul ce are la baza?

Am incercat si eu siptv.eu, merge... doar că nu găsesti stream-uri functionale.

#24
ovisire

ovisire

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 224
  • Înscris: 03.03.2007
Solutia e sa folosim smart tv-ul pe post de monitor :) si vezi orice program tv dorești.

#25
mudokins78

mudokins78

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 21.05.2015
Androidul are la baza tot Linux!
Dar bănuiesc ca e diferența de programare în script sau așa ceva....
Momentan nu am auzit/văzut pe nimeni să hakuiasca tot softul de la un smart decât parțial....

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate