Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Antena 3 - premianta!

- - - - -
  • Please log in to reply
134 replies to this topic

#37
Claudiu_J

Claudiu_J

    Too old for this shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,207
  • Înscris: 13.05.2008

View Poste_bulu, on 14 aprilie 2015 - 18:31, said:

Puteai sa n-o faci, era mai bine.

Anul asta cat mai costa un "premiu"?

#38
Claudiu_J

Claudiu_J

    Too old for this shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,207
  • Înscris: 13.05.2008
Poate mai iau un premiu si pentru asta:
"Asociația Jurnaliștilor Europeni (Association of European Journalists AEJ) își exprimă profunda îngrijorare cu privire la actele repetate de abuz verbal manifestate în ultimele zile de către Mircea Badea, prezentator al postului de televiziune Antena 3, și de către directorul aceluiași post tv, Mihai Gâdea împotriva jurnalistului român Stelian Negrea și a soției acestuia, jurnalista Eli Roman."

#39
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,578
  • Înscris: 05.11.2009

View PostClaudiu_J, on 14 aprilie 2015 - 18:36, said:

Anul asta cat mai costa un "premiu"?

Cat poata sa stranga anul asta, ca deh.. an greu, varanul e la inchisoare, famelie grea.. incep sa se vada urmele pupincurelii pe unii latrinisti (de exemplu koyless karateka parca are sindrom tourette , mai ca ai zice ca seamana cu asta:

[ http://funny-pics-fun.com/wp-content/uploads/pic-16.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ])

#40
casadivino

casadivino

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,161
  • Înscris: 17.07.2013

View PostDaian95, on 14 aprilie 2015 - 19:35, said:


Toate trofeele si premiile au fost obtinute cu ajutorul reportajelor realizare de ea si echipa ei. si cu un mic ajutor financiar / si cu un vot de domnul cu freza de vatman adica coleguPosted Image !


#41
Daian95

Daian95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,424
  • Înscris: 17.03.2012

View PostClaudiu_J, on 14 aprilie 2015 - 19:39, said:

Am intrebat si eu mai devreme; Ce cauta un bufon si obiectul lui de ras (ursa mare) acolo?

Rolul si meritul lor este ca ... il pupa-n... ? Atat?

Din pacate da, ei au doar menirea de a striga imaginea unui proiect extrem de frumos.

#42
pv7722

pv7722

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,885
  • Înscris: 12.07.2014

View PostClaudiu_J, on 14 aprilie 2015 - 19:39, said:

Am intrebat si eu mai devreme; Ce cauta un bufon si obiectul lui de ras (ursa mare) acolo?

Rolul si meritul lor este ca ... il pupa-n... ? Atat?
Mircea Badea chiar el
21 mins ·
Cand am scris aici si am spus pe post in decembrie ca fac parte din Grand Jury al New York Festivals impreuna cu Mihai Gadea, am intampinat valul de basism abject. Cand am spus si am aratat pe feisbuc ca notez productii HBO, CNN, ESPN...etc. s-a lasat liniste in sat. Astazi, peste cateva ore, este ceremonia. Hoardele insolvente platite la punga din bani negri se zvarcolesc la unison. Imi place!!!! Mult!!!!!
P.S. Sigur ca nu am evaluat noi productiile Antenei3. Cum nici cei de la CNN sau HBO nu au facut asta cu ale lor. E la mintea cocosului.
P.S.2 Da, pentru a fi chinul japitelor complet, vom si prezenta sectiunea "News@Sports" smile emoticon

View PostDaian95, on 14 aprilie 2015 - 19:35, said:


Gadea si Badea sunt niste abjecti. La New York Festival e meritul lui Carmen Avram, cel mai bun jurnalist al postului. Toate trofeele si premiile au fost obtinute cu ajutorul reportajelor realizare de ea si echipa ei. Mi se pare o profesionista desavarsita, care tine stacheta acestui post de televiziune sus.
Mai e si echipa Observator: http://www.intactmed...t-tvfilms-2014/

#43
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
E.S.P.N.? E.S.P.N.-ul lui Dizni care s-a retras din Europa acum 2 ani? Acelaşi E.S.P.N. care va creşte preţurile de retransmisie?

Edited by alfa_alfa, 14 April 2015 - 20:06.


#44
casadivino

casadivino

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,161
  • Înscris: 17.07.2013

View Postpv7722, on 14 aprilie 2015 - 19:59, said:

Mircea Badea chiar el
21 mins ·
Cand am scris aici si am spus pe post in decembrie ca fac parte din Grand Jury al New York Festivals impreuna cu Mihai Gadea, am intampinat valul de basism abject. Cand am spus si am aratat pe feisbuc ca notez productii HBO, CNN, ESPN...etc. s-a lasat liniste in sat. Astazi, peste cateva ore, este ceremonia. Hoardele insolvente platite la punga din bani negri se zvarcolesc la unison. Imi place!!!! Mult!!!!!
P.S. Sigur ca nu am evaluat noi productiile Antenei3. Cum nici cei de la CNN sau HBO nu au facut asta cu ale lor. E la mintea cocosului.
P.S.2 Da, pentru a fi chinul japitelor complet, vom si prezenta sectiunea "News@Sports" smile emoticon


Mai e si echipa Observator: http://www.intactmed...t-tvfilms-2014/
si trebuie si sa-l credem? sau cum?
tot o vrajeala ieftina ramane..

#45
sanderoalex

sanderoalex

    Nefumător înrăit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,653
  • Înscris: 26.03.2009
trebuie sa ai un singur pixel ,si ala blocat,ca sa te uiti in gura lui badea!sau era gura presei?
era o vorba interesanta: ​spune-mi cu cine te însoțești,ca sa-ți spun cine ești!

#46
Daian95

Daian95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,424
  • Înscris: 17.03.2012

View Postsanderoalex, on 14 aprilie 2015 - 20:45, said:

trebuie sa ai un singur pixel ,si ala blocat,ca sa te uiti in gura lui badea!sau era gura presei?
era o vorba interesanta: ​spune-mi cu cine te însoțești,ca sa-ți spun cine ești!

Si culmea e lider de audienta pe segmentul lui :)

#47
WindyZ

WindyZ

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,451
  • Înscris: 15.08.2013
Ce ciudosi frate...

Cica cine se uita la ei.. ? Pai se uita ma !


85% din cati sunt contra antenei 3 si comenteaza pe aici (zic si eu) si in alte parti, se uita-n fiecare zi sa vada ce se spune acolo, ca seara sa comenteze pe forum ca vai ce prosti sunt cei de la antene.
Sau cum de stiti voi tot ce e acolo ? Toate documentarele, toate emisiunile, toate replicile ? De pe net ? Sau butonati telecomanda si ati dat din greseala ?

Edited by WindyZ, 14 April 2015 - 21:45.


#48
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,578
  • Înscris: 05.11.2009
nu stiu daca cineva zice ca aia de la latrine is prosti (poate doar karateka si-o transferat creierul in muschi) , in general lumea spune despre ei ca sunt mincinosi, pupincuristi si javrele lui felix pe care le asmute impotriva oricarui dusman de-al lui. ce zici.. i-am caracterizat destul de bine pe latrinisti? :P

#49
pv7722

pv7722

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,885
  • Înscris: 12.07.2014

View Postcasadivino, on 14 aprilie 2015 - 20:13, said:

si trebuie si sa-l credem? sau cum?
tot o vrajeala ieftina ramane..
faci cum crezi, dupa cum spune el, minima logica. Daca o ai bine, daca nu, bine pa.

#50
matyred

matyred

    Senior Membru...până într-o zi!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,648
  • Înscris: 19.02.2010
Antena3 este în derivă! Voiculescu la pârnaie,"fii-sa" dă cu "deștul" pe la poliție( cazul șantajul RDS), Băse s-a dus și el...! Cu cine să se mai "certe" și ei!?! Cu unul care face caterincă pe "facebuuk" și care nu mai are nici o putere?!!
Așa ca să se mai "mențină" în top ( dacă au fost vreodată- nu am încredere în măsurătorile ăstora) cu scopul de atragere a banilor din publicitate se duc în America, unde, nu-i cunoaște nimeni, își cumpără niște statuiete și își trag la imprimantă câteva diplome, apoi vin în România unde își fac propagandă, ca pe timpurile din vremea epocii de aur, cât de buni sunt ei! Culmea este că sunt destui "prostălăi" care cred că ăștia au primit pe bune aceste premii, nu că le-au cumpărat! Organizatorii acestui festival, exact pe asta au mizat( unii vor să se laude că au primit premii în America) când au decis să înceapă afacerea asta, dar mai sunt și oamenii care se mai informează din alte surse, dar ăștia nu se uită la A3!
A3 a fost și va rămâne un post de rah at!

Edited by matyred, 14 April 2015 - 23:08.


#51
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,885
  • Înscris: 28.11.2006
Si mai zicea lumea ca nu mai are Felix bani... Se pare ca inca isi permite sa-si trimita lingaii la New York si sa le cumpere si premii.

View PostMarianG, on 14 aprilie 2015 - 16:34, said:

Eu nu inteleg o singura chestie, de ce este doar A3 partasa de cumparatul unor preimii, din cate vad toti membri juriului sunt parte dintr-un trust.
Pentru ca nu doar A3 cumpara premii. Or sa ia si rusii, si filipinezii, si spaniolii, si  toti din lista aia. Sunt tinichele, pardon, premii aurite personalizate, pentru toti, doar bani sa fie :P

#52
pv7722

pv7722

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,885
  • Înscris: 12.07.2014

View Postmatyred, on 14 aprilie 2015 - 23:08, said:

Antena3 este în derivă! Voiculescu la pârnaie,"fii-sa" dă cu "deștul" pe la poliție( cazul șantajul RDS), Băse s-a dus și el...! Cu cine să se mai "certe" și ei!?! Cu unul care face caterincă pe "facebuuk" și care nu mai are nici o putere?!!
Așa ca să se mai "mențină" în top ( dacă au fost vreodată- nu am încredere în măsurătorile ăstora) cu scopul de atragere a banilor din publicitate se duc în America, unde, nu-i cunoaște nimeni, își cumpără niște statuiete și își trag la imprimantă câteva diplome, apoi vin în România unde își fac propagandă, ca pe timpurile din vremea epocii de aur, cât de buni sunt ei! Culmea este că sunt destui "prostălăi" care cred că ăștia au primit pe bune aceste premii, nu că le-au cumpărat! Organizatorii acestui festival, exact pe asta au mizat( unii vor să se laude că au primit premii în America) când au decis să înceapă afacerea asta, dar mai sunt și oamenii care se mai informează din alte surse, dar ăștia nu se uită la A3!
A3 a fost și va rămâne un post de rah at!
Sigur, audientele arata cat de in deriva sunt. Sigur, toate televiziunile care participa la festivalul ala isi cumpara premiile, absolut toate.
Sigur tu nu ai incredere in masuratorile alora, pentru ca esti de meserie si te pricepi, pe de-o parte, si pe de alta nici o televiziune nu le contesta.

View Postpufonel, on 14 aprilie 2015 - 23:08, said:

Si mai zicea lumea ca nu mai are Felix bani... Se pare ca inca isi permite sa-si trimita lingaii la New York si sa le cumpere si premii.


Pentru ca nu doar A3 cumpara premii. Or sa ia si rusii, si filipinezii, si spaniolii, si  toti din lista aia. Sunt tinichele, pardon, premii aurite personalizate, pentru toti, doar bani sa fie Posted Image
Intre a plati pentru personalizarea unui premiu si a plati pentru a-l obtine e o mica mare diferenta.

Edited by pv7722, 14 April 2015 - 23:48.


#53
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,578
  • Înscris: 05.11.2009
sunt sigur ca aia ce castiga un premiu nobel, un oscar sau un emmy platesc ca sa isi personalizeze premiile :P oricum ai da-o tot o cumparare de diplome cu care se pot sterge la cur, ca alta valoare nu are.

#54
catalinn

catalinn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,845
  • Înscris: 25.10.2004

View Postpv7722, on 14 aprilie 2015 - 19:59, said:


Mircea Badea chiar el
21 mins ·
Cand am spus si am aratat pe feisbuc ca notez productii HBO, CNN, ESPN...etc. s-a lasat liniste in sat. Astazi, peste cateva ore, este ceremonia.....
Aia cu notatu' de productii HBO e tare. Din curiozitate, el face EPG-ul?
Nu de alta, dar de multe ori, pe hahalera3, apare in desfasurare......Stirile PRO.
Probabil e o caterinca de la baietii cu butoanele de la focus

Edited by catalinn, 15 April 2015 - 00:22.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate