Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 "enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!
 La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)
 Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?
 

garantie all inclusive flanco

- - - - -
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#19
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,872
  • Înscris: 25.01.2007

View Posttzaq93, on 28 martie 2015 - 10:58, said:

Vorbitii prostii. Garantia all-inclusive acopera exact ceea ce acopera garantia data de producator. Daca ti se fura sau il strici tu, nu primesti nimic. Ai dat bani degeaba pe allinclusivu lor fara sa stii ce inseamna.  http://www.flanco.ro...a-all-inclusive

Deci nu iti vor repara telefonul. Cei de la orange ofereau acum ceva timp asigurare pt telefon. Daca aveai o astfel de asigurare iti inlocuiau telefonul gratuit.



http://www.flanco.ro...a-all-inclusive
vorbesti prostii.
de cateva luni, flanco ofera ULTRA ALL INCLUSIVE,  adica clasica lor all inclusive + ASIGURAREEEE!!!
http://www.flanco.ro...a-all-inclusive

#20
edy12345

edy12345

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,782
  • Înscris: 01.08.2012

View Postslai, on 28 martie 2015 - 10:48, said:

ai avut "ultra all inclusive"?

Garantia All Inclusive 4 ani. Asa scrie.

Atunci nu era ultra-ul.

#21
Acrisios

Acrisios

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,562
  • Înscris: 28.03.2015
terminologia folosita mi se pare (cel putin) ambigua daca nu chiar mincinoasa ; poate n-ar strica niste sesizari la OPC ...

#22
tzaq93

tzaq93

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 13.08.2010

View Postslai, on 28 martie 2015 - 11:01, said:

vorbesti prostii.
de cateva luni, flanco ofera ULTRA ALL INCLUSIVE,  adica clasica lor all inclusive + ASIGURAREEEE!!!
http://www.flanco.ro...a-all-inclusive
Stiu unde locuiesti.

#23
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,129
  • Înscris: 10.07.2013
Aici scrie tot ce este acoperit in acest tip de garantie: http://www.flanco.ro...a-all-inclusive

Imi place cum suna acest paragraf:Posted Image
"Secțiunea 7 – Inducere în eroare, fraudă şi utilizare ilegală
Această asigurare va înceta cu efect imediat, la alegerea noastră, prin intermediul unei simple notificări transmise către dumneavoastră fără a fi necesară respectarea altor formalităţi, în cazul în care, dumneavoastră, în mod intenționat, nu ați spus adevărul în momentul achiziționării produsului asigurat.
În cazul în care orice cerere de despăgubire se dovedește a fi frauduloasă, sau dacă dumneavoastră dați informații care induc în eroare sau care sunt incomplete sau false atunci când faceți o cerere de despăgubire, cererea de despăgubire va fi refuzată şi veți pierde toate drepturile şi beneficiile în temeiul acestei asigurări şi acoperirea va înceta în mod automat prin intermediul unei simple notificări transmise către dumneavoastră, fără a fi necesar să fie îndeplinită/trimisă nicio altă formalitate sau notificare. În aceste circumstanțe nu va fi datorată nicio restituire de primă şi noi avem dreptul de a informa poliţia sau alte organisme de reglementare.
De asemenea, această asigurare va înceta automat, la alegerea noastră, prin intermediul unei simple notificări transmise către dumneavoastră, fără a fi necesară nicio altă formalitate sau notificare, în cazul în care un produs asigurat, care altfel ar fi asigurat în termenii acestei asigurări, este utilizat în întregime sau parțial în cursul activității infracționale sau pentru a facilita sau a permite desfășurarea oricărei activităţi infracționale.
"

Edited by xmanyacs77, 28 March 2015 - 12:16.


#24
autogen94

autogen94

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 28.03.2015
Nu am rezolvat nimic,nu le mergea soft-ul ca sa imi primeasca telefonul...au zis sa sun la service...

#25
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,129
  • Înscris: 10.07.2013

View Postautogen94, on 28 martie 2015 - 12:15, said:

Nu am rezolvat nimic,nu le mergea soft-ul ca sa imi primeasca telefonul...au zis sa sun la service...

Ce le-ai zis ca a patit smartfonul?Posted Image

#26
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,872
  • Înscris: 25.01.2007

View Posttzaq93, on 28 martie 2015 - 11:45, said:

Stiu unde locuiesti.
asa, si?

#27
Acrisios

Acrisios

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,562
  • Înscris: 28.03.2015
Daca tot te-ai intors zi-ne daca ai "all inclusive" sau "ultra all-inclusive"

#28
autogen94

autogen94

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 28.03.2015
All inclusive 2 ani si asigurare GSM intre 551 si 1000 Ron pe 1 an...

Le-am povestit ce s-a intamplat dar nu ii prea interesa "nu apartine de noi,cei de la depanero vor hotari"...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate