Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare serviciu / firma recu...

La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?

La multi ani @Constantin si Elena...
 La mulți ani @Ion_Bumbu!

Obiecte vechi și inutile car...

Mentenanta Acoperis

Cheder deteriorat , zgariat, cum ...
 Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...

Blat de bucatarie lungime 4,60 m

Termostat incalzire si racire

Configurare retea cu modem Vodafo...
 Curtea Penala Internationala soli...

Sunt obligate bancile sa opteze p...

Pensie anticipata partiala cu cer...

Ce abonamente aveți?
 

Acestea sunt cele 10 vedete de la "Sunt celebru, scoate-ma de aici!

- - - - -
  • Please log in to reply
80 replies to this topic

#19
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006

View PostDigix, on 17 februarie 2015 - 12:13, said:

Și Andreea aia cu ce s-a remarcat ca vedetă? A stat perioade deosebit de lungi încuiată în casă?
E nevasta lui DJ Optick, a agatat-o prin te miri ce club si a bagat-o si el la inaintare prin emisiunile TV.

#20
Super Chief

Super Chief

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,491
  • Înscris: 21.08.2007

View PostDigix, on 17 februarie 2015 - 12:13, said:

Și Andreea aia cu ce s-a remarcat ca vedetă? A stat perioade deosebit de lungi încuiată în casă?

Atata timp cat are acces la net si un telefon cu camera chiar daca sta in casa urca o poza si gata cu statutul de vedeta.

Ba dum tsss

Attached Files



#21
Shock-G

Shock-G

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 27.01.2010
In afara de Catalin Morosanu,Pacha Man si Traistariu, de restul "vedetelor" n-am auzit.

Edited by Shock-G, 17 February 2015 - 13:02.


#22
Danubian

Danubian

    Pescar de weekend

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,586
  • Înscris: 28.02.2011

View Postgumball3000, on 17 februarie 2015 - 12:28, said:

E nevasta lui DJ Optick, a agatat-o prin te miri ce club si a bagat-o si el la inaintare prin emisiunile TV.

lol...si DJ optik cine mai este? pe curvistina aia o stiam de la emisiunea cu cantinistii aia obositi dar de barba'su n-am auzit

oricum, emisunea asta din (asa-zisa) jungla e o porcarie plina de scarbosenii de 2 lei ... nu e nimic interesant , nimic placut ochiului si nici macar nimic care sa-ti mentina treaz interesul ... aia nici macar nu stiu daca sunt cu adevarat in junga dar nici nu conteaza

View PostShock-G, on 17 februarie 2015 - 13:01, said:

In afara de Catalin Morosanu,Pacha Man si Traistariu, de restul "vedetelor" n-am auzit.

daca erai fotbalist nu aveai cum sa nu auzi de pocnitoarea aia de Gina Pizdol

#23
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Din punctul meu de vedere este un nume mare in muzica si radioul romanesc.

#24
ntu

ntu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 315
  • Înscris: 15.10.2013
AUDIENȚE. Prima ediție a emisiunii Sunt celebru, scoate-mă de aici, a dominat intervalul de difuzare.

Programul de pe Pro TV, cu transmisii din Africa de Sud, a avut o medie de peste 2,5 milioane de români pe minut. În aproape 30 de minute, audiența a sărit de trei milioane.

Paginademedia.ro vă prezintă audiențele:

NAȚIONAL: La nivelul întregii țări, peste 2,5 milioane de români s-au uitat în fiecare minut la show-ul prezentat de Cabral și de Mihai Bobonete. Locul doi pe interval a fost al Kanal D (1,5 milioane). Pe poziția a treia a fost Antena 1, cu 900.000 de telespectatori.

Un sfert din românii care se uitau aseară la televizor erau pe Pro TV (aproape 25% cotă de piață).



Vârf național: 3.314.000 de telespectatori (18 rating și 30% share) la 20.56.

URBAN: La orașe, peste 1,4 milioane de telespectatori pe minut au urmărit programul. Locul doi a fost tot al Kanal D, urmat de Antena 3 și, pe patru, de Antena 1.

Vârf urban: 1.709.000 de telespectatori (16,9 rating și 29,2 share), la ora 21.15.

COMERCIAL: Din telespectatorii Sunt celebru, scoate-mă de aici, 930.000 au fost din targetul comercial. De remarcat cota de piață: aproape 40% din telespectatorii între 18 și 49 de ani care se uitau la televizor erau pe Pro TV.

Sursa: paginademedia.ro

#25
Cipry7

Cipry7

    The Doctor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,437
  • Înscris: 04.08.2010
N-are cum, e imposibil... Nu cred că 2,5 milioane de români s-au uitat la scârboşenia asta. Posted Image

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/2RC7L9i79cc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#26
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,554
  • Înscris: 08.10.2015
Aşa de bine spălată pe creier este populaţia României... :clapping: Parcă le-ar rămâne românilor televizorul blocat pe Pro TV...

#27
omg99

omg99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,917
  • Înscris: 06.04.2005
Peste cateva minute incepe si un stream live pe voyo cerut de oameni.

http://voyo.ro/produ...oate-ma-de-aici

#28
omg99

omg99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,917
  • Înscris: 06.04.2005
Pai oricum ca sa vezi trebuie sa introduci data nasterii si ti se spune ca e transmisie pentru varsta de peste 18 ani.

#29
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Adevarul e ca daca ai sub 18 ani si o vezi pe Gina fara machiaj, risti sa ramai cu sechele.

#30
marycod

marycod

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 06.04.2009
Junglă , junglă dar nu tu o muscă  , un ţantar ceva care să fie prin transmisiunea aia ..,,live'' , plus lumina aia de decor , de unde curent? generator se auzea  , plantele sunt puse strategic în faţa de-a valma , care cu flori  , ferigi , diverse soiuri de palmieri . iar filmarea de sus în unele cadre pare de la noi padure de foioase nu tropicală . Cred ca doar cadrele cu provocarile sunt filmate acolo , restul este in studio . Au adus insecte la găleată ca de-aia stau aia sa pazeasca sa nu fuga vreuna si cica gata.. reality  ...Pare FAKE , parerea mea .

#31
omg99

omg99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,917
  • Înscris: 06.04.2005
Am mai intrebat si eu pe cineva mai interesat ecat mine de aceasta emisiune si am inteles ca e aceeas baza unde s-a filmat varianta pentru Ungaria si dupa PRO TV urmeaza sa filmeze si varianta pentru Danemarca.

Jungla nu e chiar jungla e o locatie langa parcul national Kruger din Africa De Sud.

#32
primuministru

primuministru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,847
  • Înscris: 05.10.2007
I-a bagat si p-astia la bulau  sau ce-au facut ? au intrat in rahat ? n-am avut rabdare sa citesc tot topicul.

#33
Cola_13

Cola_13

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 663
  • Înscris: 19.10.2009
In  emisiune nu este nici o vedeta cu exceptia lui Traistariu . Sper ca Cabral sa ramana in jungla acolo unde i este locul.Posted Image

#34
innesat

innesat

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 8,045
  • Înscris: 26.09.2010
Bobonete spunea pe Facebook ca vedetele din show "sunt de categoria B si C pentru ca asa cere formatul emisiunii".

Am încercat sa ma uit, dar nu mi-a dat senzația de filmare în jungla, am vizionat 5 minute și am schimbat, mi s-a părut un mare fake.

#35
omg99

omg99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,917
  • Înscris: 06.04.2005
Asa e, asa cere formatu si el trebuie respectat. Ma tem ca asa e peste tot aceasta emisiune DAR la noi.... multi se dau cu parerea fara sa stie despre ce e vorba.

Edited by danielavram, 17 February 2015 - 19:18.


#36
ntu

ntu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 315
  • Înscris: 15.10.2013
S-ar fi așteptat cineva sa vadă acolo vedete precum Andra,  Mirabela Dauer, Pepe, Andreea Banica, Stefan Banica Jr... etc...?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate