Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 

Topic pentru hateri ("prafuri", "pastile", "sala", "bila de muschi" etc)

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
122 replies to this topic

#37
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,296
  • Înscris: 13.01.2011
,,Pe data de 29 iunie mi-am facut prima injectie, iau 250 mg de testosteron enantat de doua ori pe saptamana, problema e ca de cateva zile nu fac altceva decat sa ma gandesc la urmatoarea injectie, nu am rabdare deloc sa treaca cele trei zile jumatate, m-as duce chiar acum sa ma injectez, si nu imi mai pot imagina cum ar fi fara, urmez un ciclu de 14 saptamani, imi da o zensatie de euforie imediat dupa, prima a durut foarte tare pentru ca nu era invatat organismul acum nici nu le mai simt. Este o substanta foarte puternica, cum voi rezista 5 luni  pana la urmatorul ciclu care va fi 750mg pe saptamana. "

:facepalm:

#38
InTech

InTech

    Kietata ?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,739
  • Înscris: 23.11.2005
N-am stat sa citesc topicul, insa e simplu, cei care afirma cele din primul post, au cunostintele transmise de la Gigel la Gigel.
De unde pana unde ura ? Pur si simplu pentru ca nu-si permit sa le cumpere.
Cine naiba are buget de ~ 100 E / luna numai pentru "prafuri" ? Mai ales un student, sau cineva cu un venit modest.
E la fel ca si in cazul telefoanelor. Cele de la Apple sunt naspa, praf. Pai sunt pentru ca, costa aproape 20 milioane un 5S ( SH ) si la 1 an de la lansare, pe cand un varf gama de la Samsung il iei cu 10 milioane la mana a 2-a lejer la un an dupa lansare.

TL;DR: faza cu strugurii acrii

#39
moftware

moftware

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,402
  • Înscris: 08.05.2008
Culturismul e o forma de cosmetica masculina.

#40
bigflo29

bigflo29

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 28.07.2015

 crisstonne, on 13 august 2015 - 20:52, said:

,,Pe data de 29 iunie mi-am facut prima injectie, iau 250 mg de testosteron enantat de doua ori pe saptamana, problema e ca de cateva zile nu fac altceva decat sa ma gandesc la urmatoarea injectie, nu am rabdare deloc sa treaca cele trei zile jumatate, m-as duce chiar acum sa ma injectez, si nu imi mai pot imagina cum ar fi fara, urmez un ciclu de 14 saptamani, imi da o zensatie de euforie imediat dupa, prima a durut foarte tare pentru ca nu era invatat organismul acum nici nu le mai simt. Este o substanta foarte puternica, cum voi rezista 5 luni  pana la urmatorul ciclu care va fi 750mg pe saptamana. "

Posted Image
Sincer am vazut cazuri similare !

#41
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,296
  • Înscris: 13.01.2011

 bigflo29, on 18 august 2015 - 18:16, said:


Sincer, am vazut cazuri similare !

Nu este nici o problema, poate sa isi faca si injectii cu ciunga, in frunte.

Dar sa deschida subiect, sa se vaiete ca sufera, ca simte lipsa... asta este caz de targa.

#42
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,104
  • Înscris: 09.01.2007

 iliketoforkmyself, on 21 august 2017 - 12:51, said:

Nu pot sa cred ca ii recomandati unui pusti de 15 ani sa meaga la sala!


#43
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,296
  • Înscris: 13.01.2011
La 15 ani a început Arnold.

#44
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,104
  • Înscris: 09.01.2007

 spe_ripper, on 17 ianuarie 2018 - 07:59, said:

Ma rog, te las pe tine sa ii dai sfaturi ce zer sa bea si mai incolo ce seringa sa isi aleaga, ca altfel neam nu pune muschi pe el, se duce degeaba la sala.


#45
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,104
  • Înscris: 09.01.2007

 Benderbut, on 19 februarie 2018 - 21:07, said:

Muschii facuti prin munca sunt adevarati , cei facuti la sala sunt artificiali.


#46
vinciun

vinciun

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,663
  • Înscris: 24.10.2015
Am observat si eu da mi-am zis sa nu ma bag. Aberatii la greu acolo.

#47
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,104
  • Înscris: 09.01.2007

 Baxon, on 03 martie 2018 - 03:07, said:

Tot ce faci la sala e vax albina , arati intr-un anume fel , da , insa performanta fizica a corpului va avea de suferit .

 41ex, on 04 martie 2018 - 04:14, said:

muschii sunt in mai multe straturi, la sala lucrezi primul strat mai mult, intr-un mod deci "nefunctional".

Asta are circumstante atenuante, o fi despre tipurile de fibre sau despre stabilizatori sau...

#48
Groh

Groh

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,595
  • Înscris: 03.09.2008
Fraza mea preferata este:ce iei prafurile alea,chimicale,prostii...aceste fraze vin de la niste fumatori inraiti -))

#49
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,296
  • Înscris: 13.01.2011

 Groh, on 07 martie 2018 - 21:27, said:

Fraza mea preferata este:ce iei prafurile alea,chimicale,prostii...aceste fraze vin de la niste fumatori inraiti -))

Ori maninca ,,prafuri " in mincare, dar habar nu au ;)

#50
vinciun

vinciun

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,663
  • Înscris: 24.10.2015
In mod normal, cand slabesti, pierzi si o mare parte din masa musculara. E inevitabil, mai ales cand slabesti miraculos/rapid.

Prin Intermittent Fasting slabesti grasime, dar nu pierzi masa msuculara, ba chiar ai sanse sa castigi in timp

#51
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,104
  • Înscris: 09.01.2007

 talica, on 21 martie 2018 - 00:23, said:

pentru ca acest gen de produse (suplimente nutritive), sunt OTRAVA pentru organism.

e marfa multa recenta, nu ma ajuta nimeni ?!

#52
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,104
  • Înscris: 09.01.2007

 TruculMagic, on 31 iulie 2018 - 18:47, said:

Bagati baieti prafuri in voi   Din cate observ nu exista barbat pana in 30 ani care sa nu fi bagat la viata lui asa ceva in el, iar aia care deja au muschi si arata cat de cat bine 99% din ei au luat asa ceva. Nu dauneaza nimic, nu au nimic. Apoi va mai intrebati de ce nu mai traiesc peste 60-70 ani cu toata avansarea asta in medicina
Stiu 2 frati care erau foarte slabi, dupa o perioada lunga cu prafuri, au ajuns ca niste monstrii (de la 95kg in sus), cu siguranta sunt foarte sanatosi, nu rezista intr-o incapere cu 25-26 grade , ies afara ca altfel ii ia cu lesin , iar eu atunci incep sa ma simt confortabil pe la 25

Deci testul de dopaj se face la caldura, daca nu stiati.

#53
vinciun

vinciun

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,663
  • Înscris: 24.10.2015
Dopaj de proteine mai exact :)

#54
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,104
  • Înscris: 09.01.2007

 alex14dlk, on 23 mai 2019 - 23:13, said:

Daca te uiti atent se vede, mereu au niste bubite mici si eu am avut cand bagam suplimente ca ultimul om retardat. Bubite mici ca si niste firmituri.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate