Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
24h2 pe release?

Intrebare motor auto

Opel Astra K

Romania - tara formelor fara fond?
 Probleme sistem audio mașina

Radio care se incinge

problema -amplificator cu tranzis...

Retragere bani din cont inainte d...
 Plata cu cardul si bacsisul

Primire bani din Danemarca prin N...

Alerta securitate Fedora Linux 40...

Problemuțe sistem audio ma&#...
 Renovare balcon

installation has failed there was...

Montura polara.....

Sfat inchiriere locuinta unei per...
 

recomandare sistem HiFi < 2.300 ron

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
lopi

lopi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,267
  • Înscris: 11.10.2006
Am vrut sa cumpar un Logitech Z 906, dar dupa cate am citit pe internet pro/contra cica daca se ajunge la suma asta, mai bine un sistem HiFi. Nu am mai avut asa ceva pana acum si nu sunt cunoscator in domeniu.
Din ce am vazut se recomanda mai putin Taga Harmony, multi zic ca Magnat ar fi ok sau daca se poate ajunge la Victa Posted Image .
Intrebari frecvent folosite - la ce folosesc sistemul: muzica, daca se poate si la un film si daca se poate si la un joc pe pc. Ar trebuie un 5.1, dar nu ma incadrez cu banii deocamdata.

M-am gandit ca o alegere buna ar fi ceva de genul:
http://www.sono.ro/s...e-800-7361.html
Magnat 800 am inteles ca au ceva mai putin bas decat Magnat 1000, dar ar fi inca in putere si la un pret foarte bun, deoarece nu se mai fac.

Nu cred sa fi auzit vreodata un sistem HiFi, poate doar la Tehnics cand era pe vremuri (peste 18 ani !). De venit si ascultat cum se aude in Bucuresti = exclus, is din capatul celalalt al tarii. La SH, nu ma bag ca nu stiu ce iau, nu ma pricep sa aleg si vreau ceva nou.

1. 2 boxe de podea ar fi rezonabile ca si calitate si volum ? Voi mai avea nevoie de woofer pentru bas sau va fi arhisuficient ?
2. ma gandesc poate pe viitor cele de podea sa le trec pe spate si sa mai iau eventual 2 de fata + woofer daca va fi nevoie. Daca nu mai e nevoie nu mai iau altele.
3. cateva sugestii de sisteme + boxe de podea in banii astia ?

Sau asa ceva: http://www.sono.ro/5...et-51-6930.html + 1 reciver ?

Edited by lopi, 04 February 2015 - 21:23.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate