Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...
 Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit
 I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 

Achizitionare PC VECHI!

- - - - -
  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#37
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,438
  • Înscris: 15.07.2008

View Postgerbil, on 31 ianuarie 2015 - 21:05, said:

Am probat de curiozitate pe un Celeron la 3Ghz (echivalent sa zic cu un Pentium 4). o placă video geforce FX5200 și 1GB ram. Pe youtube sacadează ca toți dracii și pe 110p.

Cred ca iti merge un 720p o frumusete poate si mai mult pe youtube ce spui tu. Incerca combinatia asta Firefox (nu altceva,Chrome nici atat) +userscript VLC tube sau ViewTube +Vlc player (ca sa se instaleze pluginul in Firefox) (toate-s "free" ba chiar opensource ) O sa arate cam asa: foto Oricum mie cu resursele spuse mai inainte imi merge bine la 360p pe youtube daca folosesc Flash Player (dar  versiunea 10) ,probabil iti manaca altceva o gramada de resurse , antivirus ? eu am Kingsoft

Edited by stlk, 31 January 2015 - 21:49.


#38
ionitagionut7

ionitagionut7

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 275
  • Înscris: 31.05.2014
E bun de router .....Posted Image Posted Image

#39
tiopedi

tiopedi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,287
  • Înscris: 21.11.2014
[ http://i1141.photobucket.com/albums/n592/maramicuip/mergesicuXP.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by tiopedi, 01 February 2015 - 11:49.


#40
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Puneti si voi specificatiile la PC-uri urmand instructiunile de aici, ca nu mai traim in 2002, chiar daca PC-urile sunt din epoca aceea.

#41
xxvirusxx

xxvirusxx

    Retired

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,441
  • Înscris: 11.11.2005
@tiopedi
Care-i treaba cu poza aia in acest topic?

Edited by xxvirusxx, 01 February 2015 - 12:04.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate