Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 

Discuții despre grila Digi cablu în anul 2015.

- - - - -
  • Please log in to reply
877 replies to this topic

#865
satanistu

satanistu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,639
  • Înscris: 09.03.2011

View Postmediasettv, on 17 februarie 2015 - 17:29, said:

Eu as fi mulțumit să avem in continuare Pro 7 cu sau fără subtitrare.Din păcate posturile străine la RDS sunt din ce in ce mai puține.
Fata de concurenta doar Pro 7,Super RTL si Rai 3 ne-au mai rămas!

Ce Pro 7? E la UPC de cand a preluat UPC-ul, Astral-ul, ultima oara pe analogic era pe C21, si acum e in pachetul Maxim. Deci singurele posturi care au ramas in plus sunt Super RTL, Rai 3, "pachetul" DIGI, pachetul BBC si atat. Culmea e ca patronu RCS e maghiar, iar UPC bate si la capitolul posturi maghiare.

Edited by satanistu, 21 February 2015 - 17:50.


#866
iRunaway

iRunaway

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,796
  • Înscris: 10.10.2011
Patronul RDS e la fel de maghiar cum e presedintele neamt. Si chiar daca ar fi maghiar, isi desfasoara afacerile, astea despre care vorbim noi aici, in Romania. Acum ce vrei sa spui, ca daca ar veni un chinez si si-ar face firma de cablu in Romania ar trebui sa bage 20 de posturi chinezesti? Sunt studii, strategii, socoteli. Treburile nu se fac chiar dupa ureche, cum cred unii.

#867
cristinel07

cristinel07

    #MM93

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,136
  • Înscris: 26.07.2009
Normal ca "Sunt studii, strategii, socoteli" dar cand esti numarul 1 in Romania ai niste pretentii, unele programe noi si asa mai departe dar neputinta fata de clienti.

#868
cretacic

cretacic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,447
  • Înscris: 04.02.2006
ma indoiesc ca ar fi studii, strategii, socoteli la rds in ce priveste serviciul de televiziune...  in afara de haos, low cost si extra low quality, eu nu am vazut nimic in ultimii   ani. de fapt acest serviciu, sau sa-l numesc deserviciu pentru abonati, e, de la lansarea oficiala si pana azi, in continua degringolada...

#869
iRunaway

iRunaway

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,796
  • Înscris: 10.10.2011
Da ma, ca de-aia sunt pe locul I. De prosti. Ce n-as da sa va vad pe voi, toti marii analisti de pe aici, conducand o afacere. Adica sa va vad fetele cand realizati ca, de fapt, bateati campii pe forumuri si nu aveati nicio legatura cu realitatea.

Edited by iRunaway, 23 February 2015 - 22:10.


#870
cristinel07

cristinel07

    #MM93

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,136
  • Înscris: 26.07.2009
Pentru ca sunt cei mai vechi din Romania. Daca tu imi spui mie ca nu toate sunt ca sa fie pe + cu cat mai mult si durere-n fund de clientii lor inseamna ca esti si tu unul dintre ei :).

#871
omg99

omg99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,915
  • Înscris: 06.04.2005
Subiectul asta nu mai e o stire de ceva timp, poate fi trecut la Dezbateri si oricum nu se mai discuta la subiect de cea vreme.

#872
iRunaway

iRunaway

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,796
  • Înscris: 10.10.2011

View Postcristinel07, on 23 februarie 2015 - 23:06, said:

Pentru ca sunt cei mai vechi din Romania.

Esti sigur?

View Postcristinel07, on 23 februarie 2015 - 23:06, said:

Daca tu imi spui mie ca nu toate sunt ca sa fie pe + cu cat mai mult si durere-n fund de clientii lor inseamna ca esti si tu unul dintre ei Posted Image.

Daca tu imi traduci fraza asta in limba romana poate iti si raspund...

#873
cristinel07

cristinel07

    #MM93

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,136
  • Înscris: 26.07.2009
Toate firmele vor cat mai mult profit si indiferenta fata de cei abonati. Nu toti inteleg asta, e greu.

#874
iRunaway

iRunaway

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,796
  • Înscris: 10.10.2011
Deci toate firmele "vor indiferenta fata de cei abonati". Interesant. Dupa cum se vede, nu toti stiu sa se exprime in limba natala. Tu de doua post-uri incoace te tot chinui si nu reusesti. E greu, ce-i drept, limba romana e destul de complicata.

#875
cristinel07

cristinel07

    #MM93

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,136
  • Înscris: 26.07.2009
Esti un plachioi.

#876
iRunaway

iRunaway

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,796
  • Înscris: 10.10.2011
Hopa, incepem cu arhaisme si regionalisme. Fain. Si e bine ca te rezumi la propozitii formate din trei cuvinte, ca cele lungi nu-ti ies. :)

In fine, noi sa fim sanatosi.

#877
Lopatar

Lopatar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,374
  • Înscris: 21.11.2008
Pai, de cateva Luni, 'cristinel07' este dependent.. de a scrie numai ca 'sa se afle in treaba',
pe toate Topicurile, indiferent de Zi, de Ora, -incat se observa ca Nu are nici o Ocupatie,
..probabil nici Nu mai Frecventeaza vreo Scoala, Facultate, vreun Loc de Munca (?), etc..  Posted Image

Edited by Lopatar, 02 March 2015 - 19:40.


#878
cristinel07

cristinel07

    #MM93

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,136
  • Înscris: 26.07.2009
Da, m-au dat afara de la studii. Scriu doar prostii, nici nu are treaba postarea mea cu subiectul. Trebuia sa scrii "NU mai FRECVENTEAZA" ca mai sunt persoane care nu vad caractere mici.

Edited by cristinel07, 03 March 2015 - 03:08.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate