Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cat ar costa acest poster, se poa...

Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA, a dat teapa de 1...

COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )
 Implanturi dentare clinici Consta...

Viata cu butelie versus retea de ...

Nelamurire succesiune

Roka Residence Doamna Ghica
 Concediu medical pe zile din urma

Receiver satelit care sa faca aut...

Recuperare sim/eSIM digi.

charger "laptop de muzeu"...
 apartament vandut de tatal sotiei...

Socializare -grupuri

Puteti sa-mi indicati numele soft...

Pret zugravit
 

Ce nu functioneaza la UPC in prezent

- - - - -
  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#55
stefanbirsan

stefanbirsan

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 12.02.2015
am si eu o problema pe care nu stiu cum sa o rezolv.....am abonament de 500 de la upc de care nu pot spune ca nu sunt multumit, este foarte ok....singura problema este cu acel router hitron care daca se opreste curentul o ia razna. numele retelelor wireless imi apar ceva de genu hitron ssid 2g si hitron ssid 5g fara parola, dar daca intru in setari acolo are aceleasi nume care le`am pus eu si parole!!!

#56
gigsnet

gigsnet

    Retired

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,363
  • Înscris: 22.10.2014
Dai restart ce mare branza.

#57
stefanbirsan

stefanbirsan

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 12.02.2015
pai asta am facut dar de cate ori ii dau are aceiasi problema !! imi apar aceleasi retelele iar in conf sunt ale mele:)

#58
gigsnet

gigsnet

    Retired

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,363
  • Înscris: 22.10.2014
Inseamna ca e o problema cu device-ul cu care te conectezi la retele, ai incercat si cu alte telefoane, laptopuri ?

#59
kingoban

kingoban

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 14.06.2014

View Poststefanbirsan, on 12 februarie 2015 - 10:52, said:

am si eu o problema pe care nu stiu cum sa o rezolv.....am abonament de 500 de la upc de care nu pot spune ca nu sunt multumit, este foarte ok....singura problema este cu acel router hitron care daca se opreste curentul o ia razna. numele retelelor wireless imi apar ceva de genu hitron ssid 2g si hitron ssid 5g fara parola, dar daca intru in setari acolo are aceleasi nume care le`am pus eu si parole!!!

Eu nu am avut inca sansa de a ma bucura de internetul de 500 de la Upc, insa cel de 200 e mult peste nevoile mele.
Fa-i un update de soft la router, sau cauta "incidentul" pe google si vezi ce solutii gasesti

#60
gigsnet

gigsnet

    Retired

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,363
  • Înscris: 22.10.2014
Sau cel mai bine ce ar fi sa vorbesti cu cineva care ar putea sa rezolve, adica cu upc.

#61
k0r3k7

k0r3k7

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,241
  • Înscris: 03.05.2007
Unde stai? Asa des sunt intreruperi de curent?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate