Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 

2007 Mercedes C-Class

- - - - -
  • Please log in to reply
256 replies to this topic

#253
dsdev

dsdev

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 954
  • Înscris: 28.10.2005
momentan e disponibil doar cu tractiunea pe spate, din septembrie o sa fie si 4motion/AWD si optiunea de setari sport (garda la sol reglabila/amortizoare mai tzepene).

de cateva saptamani mi-a venit si mie masina, C320 (3000 cc, v6), deocamdata nu pot sa ii gasesc vreo buba (trecand de la mazda6 la asta), dar n-am decat vreo 1500 km cu ea.

comparatia nu cred ca merge cu accord, e cam altceva... concurentele directe sunt seria 3, Audi a4 si lexus IS.

#254
the__1

the__1

    ZaUan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,650
  • Înscris: 08.03.2006
Corect, dar cum el spunea ca nu stie ce sa aleaga dintre Civic si C-Class am zis ca mai bine ia Accord si ar fi fost undeva intre Civic si C. Daca isi permite C si ii place, ar trebui sa il ia.

#255
clatarin

clatarin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 22.04.2007
brekul mai familial decat sportiv

Attached Files



#256
A10

A10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,075
  • Înscris: 19.12.2012
Salut. O intrebare: Am nevoie de harta europei pe DVD pentru gps ul unui Mercedes cls 350 w219. Se gaseste free sau unde trebuie sa caut pt ultima versiune ? E gps ul original.

#257
calinkgb

calinkgb

    "United Gashka" mobile team

  • Grup: Moderators
  • Posts: 75,844
  • Înscris: 15.08.2008
Incearca sa intrebi pe aici - http://forum.softped...2-gps-software/
Acolo s-ar putea sa stie cineva.
Spor.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate