Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...
 

Diablo III

- - - - -
  • Please log in to reply
468 replies to this topic

#433
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,200
  • Înscris: 08.12.2006
O intrebare de incepator, cred ca s-a mai discutat, dar am nevoie de informatie cat mai repede posibil.

Sa zicem ca incep cu un erou, il duc pana la un anumit nivel si pana intr-o anumita zona. Pot schimba eroul? Bineanteles sa mi-l ia de la 0 cu abilitatile dar sa mi-l lase in ultima zona si nu sa mi-l ia de la inceput....se poate asa ceva?

Multumesc si scuze inca odata , stiu ca e o intrebare banala .

#434
imarian

imarian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 358
  • Înscris: 31.07.2005
Adica sa duci un barb in act 3 si apoi sa iei wd si sa incepi cu el de la zero in act 3, unde ai ramas cu barb? NU

Intrebarea nu e banala, e altfel da' nu zic... sa nu te superi :D

#435
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,200
  • Înscris: 08.12.2006

View Postimarian, on 19 iunie 2013 - 10:45, said:

Adica sa duci un barb in act 3 si apoi sa iei wd si sa incepi cu el de la zero in act 3, unde ai ramas cu barb? NU

Intrebarea nu e banala, e altfel da' nu zic... sa nu te superi Posted Image
Exact la asta ma refeream, merci de raspuns

Da, stiu, e o intrebare...cum spui tu, nu m a supar, stai linistit, poti sa o spui ca sunt constient. Am precizat la inceput ca sunt sub-incepator.

#436
MarshaL-

MarshaL-

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 497
  • Înscris: 26.06.2010
Salut.Cine doreste sa-mi dea add la battle tagul ghost1#2539 la Diablo 3 il astept.Ma chinui pe mp5 pentru uberi cu toate ca stiu ca pe mp5 sunt sanse doar 50% sa pice acele key ca sa deschid infernal machine.Precizez faptul ca am 2 key-key of terror din actul 3.Uneori incerc si mp7 dar recunosc ca mp 7 nu prea e de mine Posted Image
Caracterul meu este barbar lvl 60 paragon 18.Va astept cei interesati

Attached Files


Edited by MarshaL-, 07 July 2013 - 14:32.


#437
michael-myers

michael-myers

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 656
  • Înscris: 02.08.2013
Am zis sa incerc sa incerc si eu diablo iii asta sa vad ce e de capul lui.diferente mari fata de precedentul..am jucat starter edition pana cand am omorat scheletul ala.ca dupa,hotomanii iti cer sa upgradezi.

EDIT!

Edited by HLG, 02 August 2013 - 13:46.
Softpedia nu incurajeaza pirateria.


#438
[ady]

[ady]

    Hopeless Dreamer !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,688
  • Înscris: 23.04.2006
Ieri in cadrul conferintei de presa de la GamesCom a fost anuntat primul expension la Diablo 3. Este vorba despre Reaper of Soul.
Detalii despre ce aduce nou gasiti aici.

Abia astept sa apara. Iarasi joc 2-3 saptamani non-stop si apoi gata Posted Image

Edited by [ady], 21 August 2013 - 14:34.


#439
PS2RO

PS2RO

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,694
  • Înscris: 18.08.2009
Vand un cont de D3. Primul proprietar, DVD original, demon hunter paragon 11. Detalii in privat!

#440
mirel3003

mirel3003

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,966
  • Înscris: 04.10.2007
Se pare ca incepand cu 14 martie 2014 se va scoate AH si RMAH.
http://us.battle.net.../blog/10974978/

#441
[ady]

[ady]

    Hopeless Dreamer !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,688
  • Înscris: 23.04.2006
Era si timpul.

#442
mirel3003

mirel3003

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,966
  • Înscris: 04.10.2007
Ce se intampla cu voi? V-ati lasat toti de Diablo3? E asa liniste pe aici. Eu m-am apucat de aproape 3 saptamani sa joc si am 2 caractere (DH si Monk) de 36 si 34 paragon, asta doar in cateva ore pe zi.

#443
PS2RO

PS2RO

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,694
  • Înscris: 18.08.2009
Diablo III e un mare fail. L-am terminat odata si nu am mai vrut sa il joc, bani irositi. Noroc ca am vandut contul si am recuperat o parte din ei.

#444
[ady]

[ady]

    Hopeless Dreamer !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,688
  • Înscris: 23.04.2006

View Postmirel3003, on 26 septembrie 2013 - 21:10, said:

Ce se intampla cu voi? V-ati lasat toti de Diablo3? E asa liniste pe aici. Eu m-am apucat de aproape 3 saptamani sa joc si am 2 caractere (DH si Monk) de 36 si 34 paragon, asta doar in cateva ore pe zi.
Paragon faci de la lvl 1, sau doar dupa ce ajungi la 60?

#445
mirel3003

mirel3003

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,966
  • Înscris: 04.10.2007

View Post[ady], on 28 septembrie 2013 - 12:33, said:


Paragon faci de la lvl 1, sau doar dupa ce ajungi la 60?
Dupa ce ajungi la 60....

#446
dennz

dennz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 06.04.2007
Salut!

Mi-a dat frate-miu Diablo 3 cu tot cu cod si el nu se mai joaca. Acum cand am bagat pe contul meu codul lui imi zice ca nu merge. Frate-miu nu se mai joaca. Imi puteti spune cum pot sa fac sa-l folosesc eu codul lui pe contul meu?

Edited by dennz, 25 December 2013 - 19:24.


#447
adrian_2011

adrian_2011

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,655
  • Înscris: 20.11.2010
Am terminat Diablo 3 si daca scot AH daca nu adauga niste nivele noi ceva ...
cred ca jocul o ia la vale ... nu e genul sa il joci iar isi iar si iar pentru ca totul e cam la fel!

#448
[ady]

[ady]

    Hopeless Dreamer !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,688
  • Înscris: 23.04.2006

View Postdennz, on 25 decembrie 2013 - 19:23, said:

Salut!

Mi-a dat frate-miu Diablo 3 cu tot cu cod si el nu se mai joaca. Acum cand am bagat pe contul meu codul lui imi zice ca nu merge. Frate-miu nu se mai joaca. Imi puteti spune cum pot sa fac sa-l folosesc eu codul lui pe contul meu?
Nu iti poate da codul odata ce-a fost activat.  Daca se putea, iti dai seama ca dadeam si eu codul meu la toata softpedia....
Tot ce poate sa faca al tau frate este sa-ti dea tot contul lui de blizzard pe care a activat jocul. Sunt convins ca asta nu poate fi o problema intra frati :D

View Postadrian_2011, on 25 decembrie 2013 - 19:49, said:

Am terminat Diablo 3 si daca scot AH daca nu adauga niste nivele noi ceva ...
cred ca jocul o ia la vale ... nu e genul sa il joci iar isi iar si iar pentru ca totul e cam la fel!
Ai citit mai sus? :D
O sa adauge un nou `level` :)
Si da, diablo nu e WOW sa te joci 100 de ani, decat daca iti place sa famrezi iteme, sa ai ultimul racnet in materie de gear etc.

#449
alexbowwow

alexbowwow

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 314
  • Înscris: 12.06.2010
De unde pot lua diablo 3 la sub 25 de euro? Stiu ca e pe site la blizz 20 de euro, dar eu pe 31 fac rost de bani, deci nu prind promo-ul. Mai e pe kinguin la 21 de euro, dar poate mai stiti si alte site-uri de incredere.

#450
AMETHIST

AMETHIST

    Hardware Troll

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,518
  • Înscris: 11.11.2007
Intrii pe battle net US
https://us.battle.ne...duct/diablo-iii
Si il cumperi ca si gift, nu direct buy. O sa primesti keyul pe mail dupa care il inregistrezi pe contul tau.
Asa il poti lua cu 20$ in loc de 20 euro.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate