Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Configurare retea cu modem Vodafo...

Curtea Penala Internationala soli...

Sunt obligate bancile sa opteze p...

Pensie anticipata partiala cu cer...
 Subscriptii

Cat ar costa acest poster, se poa...

Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA a dat teapa de 1,...
 COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )

Implanturi dentare clinici Consta...

Viata cu butelie versus retea de ...

Nelamurire succesiune
 Roka Residence Doamna Ghica

Concediu medical pe zile din urma

Receiver satelit care sa faca aut...

Recuperare sim/eSIM digi.
 

Evaluare camera video Panasonic VDR D-150

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2 răspunsuri în acest subiect

#1
iuli09

iuli09

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 634
  • Înscris: 26.03.2007
am o camera video , model Panasonic VDR D-150 pe care as dori sa o vand ; problema este ca nu stiu care ar fi pretul corect pentru ea .
Am gasit anunturi de vanzare pentru acest model cu preturi de la 250 la 700 lei ; deoarece diferenta este destul de mare as vrea sa stiu care ar fi un pret corect pentru acest produs . Mentionez ca produsul este in stare buna , insa in afara de incarcator nu mai am nicunul dintre accesoriile cu care a venit camera (husa si cablurile date).

#2
Kain_12

Kain_12

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.009
  • Înscris: 25.11.2009
Pai vinde-o si tu cu vreo 450-500. Tinteste spre profit. Totusi, sa nu fii ticalos. Daca zici ca nu ai cablu, 450 mi se pare ok pretul... Testeaza si tu apele. Pune anunt, vezi ce zice lumea.

#3
baghy

baghy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.383
  • Înscris: 21.12.2006
300lei , la 450lei gasesti deja cu filmare pe hdd.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate