Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cheder deteriorat , zgariat, cum ...

Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...

Blat de bucatarie lungime 4,60 m

Termostat incalzire si racire
 Configurare retea cu modem Vodafo...

Curtea Penala Internationala soli...

Sunt obligate bancile sa opteze p...

Pensie anticipata partiala cu cer...
 Subscriptii

Cat ar costa acest poster, se poa...

Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA a dat teapa de 1,...
 COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )

Implanturi dentare clinici Consta...

Viata cu butelie versus retea de ...

Nelamurire succesiune
 

RDS sucks

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
9 răspunsuri în acest subiect

#1
cristido

cristido

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 19
  • Înscris: 02.03.2005
salut la toata lumea

cred ca mai sunt inca client RDS, unul foarte suparat inca. mi se pare singura cale de protest impotriva celei mai mizerabile companii din Romania

acum 2 luni mi-am schimbat adresa. am sunat la ei si mi-au spus sa merg la o casierie si sa semnez un act aditional. am facut lucrul acesta si de atunci tot astept sa ma conecteze la internet.

le stiam obiceiul de a intarzia 1-2 saptamani asa ca la inceput nu m-am impacientat ca nu au dat nici un semn. insa de 1,5 luni am inceput sa ii disper cu telefoane si sezizari, reclamatii si amenintari. acelasi raspuns: o sa fac o sesizare si veti fi contactat in maxim 24 ore. nici pana in ziua de azi nici un raspuns.

mai mult decat atat pe 16.09 primesc si factura de plata cu 100 RON pentru aceasta perioada "inactiva"

am facut reclamatie la ANPC, ii sun in fiecare zi. vreau si eu o idee, cum altfel sa procedez ?

eventual stiti o retea de cartier in militari, strada Dreptatii ?

#2
lepov

lepov

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 464
  • Înscris: 12.07.2005
Sa inteleg ca nu esti sigur daca mai esti client RDS? Cat despre mutare se va rezolva, cu mii de scuze si alte chestii de genul asta. Pentru aria de acoperire a altor operatori te poti interesa pe paginile de net ale Astral, GTS, Zapp sau Romtelecom.

#3
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 33.295
  • Înscris: 21.04.2004
in zona in care te-ai mutat exista rds?

#4
dixy

dixy

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 3.910
  • Înscris: 06.09.2004

Mosotti, pe Sep 21 2005, 19:40, a scris:

in zona in care te-ai mutat exista rds?

<{POST_SNAPBACK}>


Asta ar fi tare: să nu fie RDS acolo șî el să facă reclamații peste reclamații. :D

#5
Stegal

Stegal

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.285
  • Înscris: 13.05.2004
si aia nici macar sa nu fi verificat :)) vai vai ce tampenie

#6
ANTENA

ANTENA

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 823
  • Înscris: 08.01.2004
Retea de cartier, trebuie sa fie cea din Crangasi. Din cate stiu acopera si Militari,Drumul Taberei.

#7
ianni

ianni

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 18
  • Înscris: 06.12.2007
Azi am constatat ca mi s-au "taiat "canalele cele mai vizionate Discovert TLC, World, Hystory etc
ca sa le vad trebuie sa platesc 7 lei in +. Cand m-am abonat am avut pachetul cu aceste programe.

#8
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 399.554
  • Înscris: 08.10.2015
Te-ai abonat joi? ca atunci s-a introdus History Channel.

#9
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 20.434
  • Înscris: 28.08.2005
Felicitari ! Ai dezgropat un thread de 7 ani.

#10
Neaceasca85

Neaceasca85

    You do the math

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 89.112
  • Înscris: 14.10.2008
Si eu eram blocat cand citeam primul post cand colo 2005-un an al erei Cable Link cand multi useri de RDS vorbeau ca Ungurul Bulan.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate