Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Ce afacere ati deschide daca ati avea 8000 euro?

- - - - -
  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#55
tori7

tori7

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 155
  • Înscris: 09.03.2009

View Postpuya4ever, on 15th June 2011, 01:17, said:

Eu dacă aș fi în locul tău, i-aș investii în online. Aș cumpăra un web site care să îmi aducă profit și pe care să îl promovez. Depinde de tine ce îți place și ce știi să faci.

Si cam ce site ai putea cumpara sau dezvolta? ce tema sa aiba?
Ce profit iti poate aduce un site?

#56
vali_c

vali_c

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 09.04.2007
Interesant subiect cel cu site-ul.
Personal am o idee despre un model de site care ar putea merge si care poate avea o componenta de servicii gratuite (dar cu reclame cat cuprinde), si o componenta de servicii premium - platite si fara reclama. Bineinteles ca serviciile premium vor fi mai complexe si dezvoltate ulterior. Initial se poate merge pe servicii gratuite cu reclame.
Am un prieten care se poate ocupa de partea de design (aspect general, bannere si tot ce inseamna "impresie artistica").
Am avea nevoie de un web designer si bineineles ceva bani.

#57
academy

academy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 02.11.2011
incearca cu un atelier de copiat chei auto si yale inclusiv cu copiatoare de cipuri.o astfel de cheie costa aprox 100 de euro.mai poti amenaja in acelasi spatiu si un mic stand cu feronerie(yale,lacate...etc).se castiga bine avand in vedere ca adaosul este cam de 400% la o cheie,adica daca o cheie bruta costa 1ron, cheia copiata o poti vinde cu 5 ron sau o cheie auto costa 3ron,copiata costa 12-15 ron.la cele cu cip se castiga si mai bine dar sunt scumpe cititoarele de cipuri.
succes.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate