Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Tabel reglaj SUP29 (sau SUP21)

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
rand

rand

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,498
  • Înscris: 28.03.2011
Va salut
Aveti careva cartea tehnica de la SUP29/21 sa puneti un scan de la tabelul de reglaje?
Am un SUP21 iar de pe semanatoare, tabelul a cazut si cartea tehnica nu o mai gasesc.

#2
tudorsasu

tudorsasu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 29.06.2011
Si la samanatoarea mea sa intamplat la fel(sa pierdut tabelu), si  din pacate carte tehnica nu am.Pe internet se pare ca nu gasesti nimic despre asta.Daca are cineva macar o poza cu tabelu ar fi excelent.

#3
rand

rand

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,498
  • Înscris: 28.03.2011

 tudorsasu, on 11th October 2011, 15:58, said:

Si la samanatoarea mea sa intamplat la fel(sa pierdut tabelu), si  din pacate carte tehnica nu am.Pe internet se pare ca nu gasesti nimic despre asta.Daca are cineva macar o poza cu tabelu ar fi excelent.

Eu am avut o carte tehnica de la SUP29 cu tabel, dar s-a ratacit pe undeva :). Lamine nu mai e de actualitate... am vandut SUP-21 le, dar daca gasesc tabelul, o sa-l scanez.

#4
tudorsasu

tudorsasu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 29.06.2011
Ok!Mersi

#5
luis70

luis70

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 25.01.2009
Ma poate ajuta un coleg  cu un tabel de reglaj la SUP 31  MAT
?Multumesc anticipat.

#6
ssf99bv

ssf99bv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 308
  • Înscris: 30.06.2011
Incearca sa suni la MAT Craiova ,la serviciul piese de schimb si intreaba de domnul MARCIU (un adevarat domn)si poate el te ajuta.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate