Chirurgia endoscopică a hipofizei
"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală. Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale. www.neurohope.ro |
Ce sport avem azi la TV.
Ultima postare: mai 19 2024 15:40, Inițiat de
RODigitalum-megafanro
, nov 11 2010 14:45
·
0
#829
Publicat: 16 februarie 2019 - 03:05
Sâmbătă-16.februarie.2019
=DIGI Sport 1= 14.00 Liga 1 AFC Hermannstadt - CSU Craiova 17.00 Tenis WTA Doha (Qatar):finala Simona Halep - Elise Mertens (Belgia) 20.00 Liga 1 CFR Cluj - Astra Giurgiu =DIGI Sport 2= 14.45 Handbal masculin:Cupa EHF Dobrogea Sud Constanța - FC Porto 17.15 La Liga Rayo Vallecano - Atletico Madrid 19.30 Bundesliga Hertha Berlin - Werder Bremen 21.45 La Liga FC Barcelona - Real Valladolid =DIGI Sport 3= 14.00 2.Bundesliga FC Heidenheim 1846 - Hamburger SV 16.00 Tenis ATP Rotterdam:semifinale Gael Monfils (Franța) - Daniil Medvedev (Rusia) 18.00 Ligue 1 Olympique Marseille - Amiens 20.00 PREMIERA Handbal masculin SEHA League Izvidaè - Steaua București 21.30 Serie A Atalanta Bergamo - Inter Milano =DIGI Sport 4= 14.00 La Liga RC Celta Vigo - Levante UD 16.30 Bundesliga VfB Stuttgart - RB Leipzig 18.30 Handbal masculin EHF Champions League Vardar Skopje - Veszprem 20.30 Tenis ATP Rotterdam:semifinale Kei Nishikori (Japonia) - Denis Shapovalov (Canada) 22.30 PREMIERA Handbal masculin EHF Champions League Kielçe - Montpellier =Look Sport= 14.00 Liga 1 AFC Hermannstadt - CSU Craiova 18.00 Super Lig Fenerbahçe Istanbul - Konyaspor 22.30 Liga NOS FC Porto - Vittoria Setubal =Look Plus= 20.00 Liga 1 CFR Cluj - Astra Giurgiu =Telekom Sport 1= 4.00 NBA:Rising Star 14.00 Liga 1 AFC Hermannstadt - CSU Craiova 17.15 La Liga Rayo Vallecano - Atletico Madrid 20.00 Liga 1 CFR Cluj - Astra Giurgiu 3.00 NBA:All Star Saterday Night =Telekom Sport 2= 10.30 WRC:Suedia 14.45 Handbal masculin: Cupa EHF Dobrogea Sud Constanța - FC Porto 16.30 Bundesliga VfB Stuttgart - RB Leipzig 18.30 WRC:Suedia 19.30 Bundesliga Hertha Berlin - Werder Bremen 21.45 La Liga FC Barcelona - Real Valladolid =Telekom Sport 3= 14.00 Rugby: Europe Championship România - Germania 16.30 Bundesliga VfL Wolfsburg - FC Mainz 05 19.00 Serie A Cagliari - AC Parma 21.30 Serie A Atalanta Bergamo - AC Milan =Telekom Sport 4= 14.00 La Liga RC Celta Vigo - Levante UD 16.00 Tenis ATP Rotterdam:semifinale Gael Monfils (Franța) - Daniil Medvedev (Rusia) 20.30 Tenis ATP Rotterdam:semifinale Kei Nishikori (Japonia) - Denis Shapovalov (Canada) =Telekom Sport 5= 14.00 Rugby: Europe Championship România - Germania 16.30 Bundesliga VfL Wolfsburg - FC Mainz 05 =Telekom Sport 6= 16.00 Tenis ATP Rotterdam:semifinale Gael Monfils (Franța) - Daniil Medvedev (Rusia) 20.30 Tenis ATP Rotterdam:semifinale Kei Nishikori (Japonia) - Denis Shapovalov (Canada) =EuroSport 1= 9.00 Călărie: Mastersul Longines, la Hong Kong, în China 11.30 Schi alpin: Campionatul Mondial (F), la Are, în Suedia 13.15 Schi fond: Cupa Mondială, la Cogne, în Italia 15.00 Schi alpin: Campionatul Mondial (F), la Are, în Suedia 16.45 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Willingen, în Germania 19.00 Biatlon: Cupa Mondială (F), la Soldier Hollow, în Statele Unite 22.45 Biatlon: Cupa Mondială (F), la Soldier Hollow, în Statele Unite =EuroSport 2= 10.30 Schi fond: Cupa Mondială, la Cogne, în Italia 12.15 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS, la Feldberg, în Germania 14.45 Snooker: Seria Home Nations, la Cardiff, în Țara Galilor 18.00 Ciclism: Clasica de Alméria 20.45 Snooker: Seria Home Nations, la Cardiff, în Țara Galilor (semifinale) =TVR 1= 17.30 Handbal masculin: Liga Zimbrilor CSM Focșani - CSA Steaua București =TVR 2= 11.00 Handbal feminin: Cupa României Știința București - Universitatea Cluj =TVR HD= 11.00 Handbal feminin: Cupa României Știința București - Universitatea Cluj 17.30 Handbal feminin: Cupa României Corona Brașov - CSM București =M4 Sport= 17.00 Amical Dunaszerdahely - Slovan Bratislava =ZDF= 23.00 Biatlon: Cupa Mondială, la Soldier Hollow, în Statele Unite =ORF Sport+= 7.00 FIS Snowboard WeltCup 10.40 Schi acrobatic: Cupa Mondială FIS, la Feldberg, în Germania 13.25 Schi fond: Cupa Mondială, la Cogne, în Italia 14.55 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Willingen, în Germania 16.00 IBSF Skeleton: Cupa Mondială - cursa 1 17.45 IBSF Skeleton: Cupa Mondială - cursa 2 19.00 Biatlon: Cupa Mondială (F), la Soldier Hollow, în Statele Unite 20.30 Bob: Campionatul Mondial 4(M) 22.00 Bob: Campionatul Mondial 2(M) 23.00 Biatlon: Cupa Mondială (F), la Soldier Hollow, în Statele Unite =SWR= 16.00 3.Bundesliga Karlsruher SC - 1.FC Kaiserslautern =NDR= 16.00 3.Bundesliga Preußen Münster - Osnabrück |
#831
Publicat: 16 februarie 2019 - 13:29
SÂMBĂTĂ - 16 FEBRUARIE
14:00 - Spania - Celta - Levante - Telekom Sport 4 14:00 - Rugby - România - Germania - Telekom Sport 3 14:00 - Liga I - Hermannstadt - Craiova - Telekom Sport 1 14:45 - Handbal EHF - Dobrogea Sud - Porto - Telekom Sport 2 16:00 - ATP 500 Rotterdam - Telekom Sport 4 16:30 - Germania - Stuttgart - Leipzig - Telekom Sport 2 16:30 - Germania - Wolfsburg - Mainz - Telekom Sport 3 17:15 - Spania - Rayo - At. Madrid - Telekom Sport 1 19:00 - Italia - Cagliari - Parma - Telekom Sport 3 19:30 - Germania - Hertha - Bremen - Telekom Sport 2 20:00 - Liga I - CFR Cluj - Astra - Telekom Sport 1 20:30 - ATP 500 Rotterdam - Telekom Sport 4 21:30 - Italia - Atalanta - Milan - Telekom Sport 3 21:45 - Spania - Barcelona - Valladolid - Telekom Sport 2 |
#832
Publicat: 16 februarie 2019 - 13:38
crt26, on 16 februarie 2019 - 13:29, said:
SĂMBĂTĂ - 16 FEBRUARIE 14:00 - Spania - Celta - Levante - Telekom Sport 4 14:00 - Rugby - RomĂąnia - Germania - Telekom Sport 3 14:00 - Liga I - Hermannstadt - Craiova - Telekom Sport 1 14:45 - Handbal EHF - Dobrogea Sud - Porto - Telekom Sport 2 16:00 - ATP 500 Rotterdam - Telekom Sport 4 16:30 - Germania - Stuttgart - Leipzig - Telekom Sport 2 16:30 - Germania - Wolfsburg - Mainz - Telekom Sport 3 17:15 - Spania - Rayo - At. Madrid - Telekom Sport 1 19:00 - Italia - Cagliari - Parma - Telekom Sport 3 19:30 - Germania - Hertha - Bremen - Telekom Sport 2 20:00 - Liga I - CFR Cluj - Astra - Telekom Sport 1 20:30 - ATP 500 Rotterdam - Telekom Sport 4 21:30 - Italia - Atalanta - Milan - Telekom Sport 3 21:45 - Spania - Barcelona - Valladolid - Telekom Sport 2 Ai un fix cu canalele Telekom? Eu am scris mai sus transmisiile live la toate canalele TV |
#833
Publicat: 17 februarie 2019 - 02:41
Duminică-17.februarie.2019
=DIGI Sport 1= 13.00 La Liga Real Madrid CF - Girona FC 15.00 Liga 1 Betano FC Voluntari - Dunărea Călărași 17.30 Liga 1 Betano Gaz Metan Mediaș - Sepsi OSK Sfântul Gheorghe 20.00 Liga 1 Betano Dinamo București - FC Botoșani =DIGI Sport 2= 10.00 Tenis:WTA Dubai Kristina Mladenovièi (Franța) - Fatma Al Nabhani (Oman) 11.30 Tenis:WTA Dubai Alizé Cornet (Franța) - Timea Babo¶ (Ungaria) 13.00 Tenis:WTA Dubai Magdalena Frech (Polonia) - Daria Kasatkina (Rusia) 17.00 Tenis:WTA Dubai Garbiñe Muguruza (Spania) - Dayana Yastremska (Ucraina) 18.30 Tenis:WTA Dubai Eugenie Bouchard (Canada) - Vera Lapko (Belarus) 22.00 Ligue 1 AS Saint-Ettinenne - Paris-Saint-Germain =DIGI Sport 3= 13.30 Serie A TIM SPAL - AC Fiorentina 16.00 Serie A TIM Genoa Calcio - SS Lazio Roma 19.00 Serie A TIM Internazionale Milano - Sampdoria Genoa 21.30 Serie A TIM SSC Napoli - AC Torino =DIGI Sport 4= 14.30 2.Bundesliga Dynamo Dresden - Jahn Regensburg 16.30 Tenis:ATP Rotterdam:finala Stan Wawrinka (Elveția) - Gael Monfils (Franța) 19.30 La Liga Villarreal CF - Sevilla FC 21.45 La Liga Real Betis Sevilla - Deportivo Alavés =Look Sport= 15.00 Liga 1 Betano FC Voluntari - Dunărea Călărași 17.30 Liga 1 Betano Gaz Metan Mediaș - Sepsi OSK Sfântul Gheorghe 22.00 Liga NOS Sagres Sporting CP Lisabona - Sporting Club Braga =Look Plus= 20.00 Liga 1 Betano Dinamo București - FC Botoșani =Profit.ro= 18.00 Kasimpașa - Galatasaray Istanbul =Telekom Sport 1= 3.00 NBA:All Star Saterday Night 13.00 La Liga Real Madrid CF - Girona FC 15.00 Liga 1 Betano FC Voluntari - Dunărea Călărași 17.30 Liga 1 Betano Gaz Metan Mediaș - Sepsi OSK Sfântul Gheorghe 20.00 Liga 1 Betano Dinamo București - FC Botoșani 3.00 NBA:All Star Game =Telekom Sport 2= 13.30 Serie A TIM SPAL - AC Fiorentina 16.30 Bundesliga Eintracht Frankfürt - Borussia Münchengladbach 19.00 Serie A TIM Internazionale Milano - Sampdoria Genoa 21.30 Serie A TIM SSC Napoli - AC Torino =Telekom Sport 3= 13.00 Raliu:WRC Suedia 16.00 Serie A TIM Genoa Calcio - SS Lazio Roma 18.00 1.Liga S„NOT Viktoria Płzen - Slavia Praga =Telekom Sport 4= 16.30 Tenis:ATP Rotterdam:finala Stan Wawrinka (Elveția) - Gael Monfils (Franța) 19.30 La Liga Villarreal CF - Sevilla FC 21.45 La Liga Real Betis Sevilla - Deportivo Alavés =Telekom Sport 5= 15.00 Liga 1 Betano FC Voluntari - Dunărea Călărași 17.30 Liga 1 Betano Gaz Metan Mediaș - Sepsi OSK Sfântul Gheorghe =Telekom Sport 6= 16.30 Tenis:ATP Rotterdam:finala Stan Wawrinka (Elveția) - Gael Monfils (Franța) =EuroSport 1= 9.00 Călărie:Mastersul Longines, la Hong Kong, în China 11.30 Schi alpin:Campionatul Mondial (M), la Are, în Suedia 13.15 Schi fond:Cupa Mondială (M), la Cogne, în Italia 15.00 Schi alpin:Campionatul Mondial (M), la Are, în Suedia 16.45 Sărituri cu schiurile:Cupa Mondială FIS, la Willingen, în Germania 19.00 Biatlon:Cupa Mondială (M), la Soldier Hollow, în Statele Unite 22.45 Biatlon:Cupa Mondială (M), la Soldier Hollow, în Statele Unite 00.00 Formula E:Mexic =M4 Sport= 12.30 Volei:Cupa Ungariei Kecskeméti RC - Pengeü Györ 13.45 Handbal masculin:Bundesliga THW Kiel - SV Magdeburg 15.00 Volei:Cupa Ungariei Fatum Nyiregyhaza - Swietelski Bekécsaba 16.30 Handbal masculin:Ungaria MOL-Pick Szeged - Motor Zaporizzsja 18.00 Fotbal:Cupa Ungariei Gyirmöt Gyor - Dorogi FC =DIGI Sport 1 HU= 13.30 Serie A TIM SPAL - Sampdoria Genoa 16.00 Serie A TIM Genoa Calcio - SS Lazio Roma 19.00 Serie A TIM Internazionale Milano - Sampdoria Genoa 21.30 Serie A TIM SSC Napoli - AC Torino =DIGI Sport 2 HU= 10.00 Tenis:WTA Dubai Kristina Mladenovièi (Franța) - Fatma Al Nabhani (Oman) 11.30 Tenis:WTA Dubai Alizé Cornet (Franța) - Timea Babo¶ (Ungaria) 13.00 Tenis:WTA Dubai Magdalena Frech (Polonia) - Daria Kasatkina (Rusia) 16.00 Ligue 1 OSC Lille - Montpellier 18.15 Hochei:Slovacia Extraliga MAC Newbuda - Kosièe 22.00 Ligue 1 AS Saint-Ettinenne - Paris-Saint-Germain =Sport 1 HU= 3.00 NBA:All Star Week-end, Charlotte 13.00 Handbal masculin:EHF Cup (M) Cûenca - Holsterbro 15.00 Handbal masculin: Bundesliga THW Kiel - SV Magdeburg 17.30 Handbal masculin:Ungaria MOL-Pick Szeged - Motor Zaporizzsja 20.00 Handbal masculin:EHF Cup (M) Rabotnik - Grunnfos Tatabánya =Sport 2 HU= 16.30 Bundesliga Eintracht Frankfürt - Borussia Münchengladbach 19.00 Bundesliga Bayer 04 Leverkusen - Fortuna Dusseldörf 22.00 Liga NOS Sagres Sporting CP Lisabona - Sporting Club Braga =Spiler 1 TV= 3.00 Hochei:NHL Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens 6.00 Hochei:NHL Vegas Golden Knight - Nashville Predators 20.30 Hochei:NHL Pittsburgh Penguins - New York Islanders =Spiler 2 TV HU= 13.00 La Liga Real Madrid CF - Girona FC 17.00 La Liga Valencia CF - RCD Españyol Barcelona 19.30 La Liga Real Betis Sevilla - Deportivo Alavés Editat de BogdanI33, 17 februarie 2019 - 02:50. |
#836
Publicat: 18 februarie 2019 - 00:48
Luni-18.februarie.2019
=DIGI Sport 1= ▪20.00 Liga 1 Betano CS Concordia Chiajna-FCSB =DIGISport 2= ▪9.00 Tenis:WTA Dubai Ons Jabeur (Tunisia)-Donna Vekiè (Croația) ▪10.00 Tenis:WTA Dubai Mihaela Buzărnescu (România)-Sofia Kenin (USA) ▪12.00 Tenis:WTA Dubai Julia Georges (Germania)-Alison Riske (USA) ▪13.00 Tenis:WTA Dubai Jelena Ostapenko (Letonia)-Jennifer Brady (USA) ▪15.00 Tenis:WTA Budapesta Ana Bogdan (România)-Andrea Petkoviè (Germania) ▪17.00 Tenis:WTA Dubai Caroline Wozniacki (Danemarca)-Stefanie Voegele (Elveția) ▪19.00 Tenis:WTA Dubai Caroline Garcia (Franța)-Anastasia Pavlyuchenkova (Rusia) ▪21.30 Bundesliga 1.FC Nurnberg-BVB Borussia Dortmund ▪23.30 Tenis:ATP 500 Rio de Janeiro =DIGISport 3= ▪18.45 PREMIERA Handbal (M):EHF Champions League PSG-HC Zagreb ▪20.15 PREMIERA Handbal (M):EHF Champions League Barcelona-Kristianstad ▪21.30 Serie A TIM AS Roma-Bologna FC =DIGISport 4= ▪15.00 Tenis:WTA Dubai Elise Mertens (Belgia)-Lin Zhu (China) ▪17.00 Tenis:WTA Budapesta Anastasia Potapova (Rusia)-Heather Watson (Marea Britanie) ▪18.30 Tenis:WTA Budapesta Tamara Korpach (Germania)-Aleksandra Kruniè (Serbia) ▪20.30 Tenis:WTA Budapesta Pauline Parmientier (Franța)-Ana Konjuh (Croația) ▪22.00 La Liga Huesca-Athletic Bilbao =EuroSport 1= ▪21.30 FA Cup (Cupa Angliei):semifinale Chelsea Londra-Manchester United =Telekom Sport 1= ▪3.00 NBA:All-Star Game,Charlotte (USA) Team LeBron vs Team Giannis ▪20.00 Liga 1 Betano CS Concordia Chiajna-FCSB =Telekom Sport 2= ▪19.00 1.Liga Dukla Praga-Sparta Praga ▪21.30 Serie A TIM AS Roma-Bologna FC =Telekom Sport 3= ▪21.30 Bundesliga 1.FC Nurnberg-BVB Borussia Dortmund ▪0.00 Tenis:ATP 500 Rio de Janeiro =Telekom Sport 4= ▪22.00 La Liga Huesca-Athletic Bilbao =Telekom Sport 5= ▪20.00 PREMIERA Handbal (M):EHF Champions League Barcelona-Kristianstad ▪21.30 Bundesliga 1.FC Nurnberg-BVB Borussia Dortmund ▪0.00 Tenis:ATP 500 Rio de Janeiro =Look Sport= ▪22.15 Liga NOS Deportivo Ave¶-Benfica Lisabona =Look Plus= ▪20.00 Liga 1 Betano CS Concordia Chiajna-FCSB =Profit.ro= ▪19.00 Super Lig Antalyaspor-Istanbul BB =TVR HD= ▪11.00 Handbal (F):Cupa României CS Rapid București-CSU Reșița ▪12.30 Handbal (F):Cupa României CSM Galați-CS Minaur Baia Mare ▪17.30 Handbal (F):Cupa României CS Măgura Cisnădie-SCM Craiova |
#837
Publicat: 19 februarie 2019 - 01:02
Marți-19.februarie.2019
=DIGI Sport 1= ▪12.00 Tenis:WTA Dubai-Tur 2 Simona Halep (ROU)-Eugenie Bouchard (CAN) ▪22.00 UEFA Champions League Liverpool-Bayern München =DIGI Sport 2= ▪9.00 Tenis:WTA Dubai-Tur 2 Katerina Siniakova (CZE)-Petra Kvitova (CZE) ▪13.30 Tenis:WTA Dubai-Tur 2 Angelique Kerber (GER)-Dalila Japupoviè (SLO) ▪17.00 Tenis:WTA Dubai-Tur 2 Naomi Osaka (JPN)-Kristina Mladenoviè (FRA) ▪19.00 Tenis:WTA Dubai-Tur 2 Karolina Pliskova (CZE)-Dominika Cibulkova (SVK) ▪22.00 UEFA Champions League Olympique Lyon-FC Barcelona =DIGI Sport 3= ▪17.00 UEFA Youth Champions League Hertha Berlin-PSG ▪19.00 UEFA Youth Champions League Chelsea FC-AS Monaco =DIGI Sport 4= ▪12.00 Tenis:WTA Budapesta-Tur 2 Katerina Koslova (UKR)-Johanna Larsson (SWE) ▪13.30 Tenis:WTA Budapesta-Tur 2 Evgenyia Rodina (RUS)-Kirsten Flipkens (BEL) ▪15.00 Tenis:WTA Budapesta-Tur 2 Tereza Smitkova (CZE)-Ysaline Bonaventure (BEL) ▪16.30 Tenis:WTA Budapesta-Tur 2 Sorana Cîrstea (ROU)-Anna Bondar (HUN) ▪21.30 Tenis:ATP 500 Rio de Janeiro Jaume Munar (ESP)-Leonardo Mayer (ARG) =DIGI 4K= ▪22.00 UEFA Champions League Liverpool-Bayern München =Telekom Sport 1= ▪17.00 UEFA Youth Champions League Hertha Berlin-PSG ▪22.00 UEFA Champions League Liverpool-Bayern München =Telekom Sport 2= ▪19.00 UEFA Youth Champions League Chelsea FC-AS Monaco ▪22.00 UEFA Champions League Olympique Lyon-FC Barcelona =Telekom Sport 3= ▪21.30 Tenis:ATP 500 Rio de Janeiro =Telekom Sport 4= ▪20.00 Handbal (M):Champions League Rhein Neckar-Kielçe =Telekom Sport 5= ▪21.30 Tenis:ATP 500 Rio de Janeiro =Telekom Sport 6= ▪20.00 Handbal (M):Champions League Rhein Neckar-Kielçe =Look Sport= ▪22.00 UEFA Champions League Olympique Lyon-FC Barcelona =Look Plus= ▪22.00 UEFA Champions League Liverpool-Bayern München =TVR HD= ▪17.30 Handbal (M):Liga Zimbrilor SCM Politehnica Timișoara-AHC Dobrogea Sud Constanța =EuroSport 1= ▪18.15 Schi alpin:Cupa Mondială,la Stockholm, în Suedia |
#838
Publicat: 20 februarie 2019 - 01:14
Miercuri-20.februarie.2019
=DIGI Sport 1= ▪10.30 Tenis:WTA Dubai-optimi Simona Halep (ROU)-Lesia Tsurenko (UKR) ▪19.00 UEFA Europe League Sevilla FC-Lazio Roma ▪22.00 UEFA Champions League Atletico Madrid-Juventus Torino =DIGI Sport 2= ▪00.00 Tenis:ATP 500 Rio de Janeiro Dominic Thiem (AUT)-La¶lo Djere (SRB) ▪2.00 Tenis:ATP 500 Rio de Janeiro Pablo Cuevas (URU)-Diego Schwartzman (ARG) ▪9.00 Tenis:WTA Dubai-optimi Petra Kvitova (CZE)-Jennifer Brady (USA) ▪12.00 Tenis:WTA Budapesta-optimi Irina-Camelia Begu (ROU)-Mona Barthel (GER) ▪14.00 Tenis:WTA Dubai-optimi Karolina Pliskova (CZE)-Alison Riske (USA) ▪17.00 Tenis:WTA Dubai-optimi Garbiñe Muguruza (ESP)-Elina Svitolina (UKR) ▪19.00 Tenis:WTA Dubai-optimi Belinda Benciè (SUI)-Arina Sabalenka (BLR) ▪20.00 Tenis:WTA Budapesta-optimi Sorana Cîrstea (ROU)-Aleksandra Kruniè (SRB) =DIGI Sport 3= ▪15.00 UEFA Youth Champions League Midtjylland-AS Roma ▪17.00 Volei (M):Divizia A1 CSM București-SCMU Craiova ▪19.30 Volei (F):CEV Champions League CSM București-Chemik Poliçe ▪22.00 Ligue 1 Conforama PSG-Montpellier =DIGI Sport 4= ▪12.00 Tenis:WTA Dubai-optimi Kristina Mladenoviè (FRA)-Carla Suárez Navarro (ESP) ▪14.00 Tenis:WTA Budapesta-optimi Andrea Petkoviè (GER)-Anastasia Potasova (RUS) ▪16.00 Tenis:WTA Budapesta-optimi Alison Van Uytvanck (BEL)-Vera Zvonareva (RUS) ▪18.00 Tenis:WTA Budapesta-optimi Fanny Stollar (HUN)-Madison Brengle (USA) =Telekom Sport 1= ▪15.00 UEFA Youth Champions League Midtjylland-AS Roma ▪17.00 UEFA Youth Champions League Montpellier-Benfica Lisabona ▪22.00 UEFA Champions League Atletico Madrid-Juventus Torino =Telekom Sport 2= ▪19.00 UEFA Europe League Sevilla FC-Lazio Roma ▪22.00 UEFA Champions League Schalke 04-Manchester City =Telekom Sport 3= ▪00.00 Tenis:ATP 500 Rio de Janeiro Dominic Thiem (AUT)-La¶lo Djere (SRB) ▪2.00 Tenis:ATP 500 Rio de Janeiro Pablo Cuevas (URU)-Diego Schwartzman (ARG) ▪21.30 Tenis:ATP 500 Rio de Janeiro Casper Ruud (NOR)-João Sousa (POR) =Telekom Sport 5= ▪00.00 Tenis:ATP 500 Rio de Janeiro Dominic Thiem (AUT)-La¶lo Djere (SRB) ▪2.00 Tenis:ATP 500 Rio de Janeiro Pablo Cuevas (URU)-Diego Schwartzman (ARG) ▪21.30 Tenis:ATP 500 Rio de Janeiro Casper Ruud (NOR)-João Sousa (POR) =Look Sport= ▪22.00 UEFA Champions League Schalke 04-Manchester City =Look Plus= ▪19.00 UEFA Europe League Sevilla FC-Lazio Roma ▪22.00 UEFA Champions League Atletico Madrid-Juventus Torino =EuroSport 1= ▪13.15 Schi fond:Campionatul Mondial, la Seefeld, în Austria ▪14.30 Schi fond:Campionatul Mondial, la Seefeld, în Austria ▪16.00 Ciclism:Turul Andaluziei ▪17.45 Ciclism:Turul Algarve =EuroSport 2= ▪11.50 Schi alpin:Campionatul Mondial de juniori, la Val di Fassa, în Italia ▪14.50 Biatlon:Campionatele Europene, la Raubichi, în Belarus ▪18.20 Biatlon:Campionatele Europene, la Raubichi, în Belarus Editat de BogdanI33, 20 februarie 2019 - 01:38. |
|
#839
Publicat: 21 februarie 2019 - 02:06
Joi-21.februarie.2019
=DIGI Sport 1= ▪17.00 Tenis:WTA Dubai-sferturi Simona Halep (ROU)-Belinda Benciè (SUI) ▪19.55 UEFA Europe League Arsenal Londra-BATE Borisov ▪22.00 UEFA Europe League Chelsea Londra-Malmö FF =DIGI Sport 2= ▪00.00 Tenis:ATP Rio de Janeiro ▪12.00 Tenis:WTA Dubai-sferturi Karolina Pliskova (CZE)-Su-Wei Hsieh (TPE) ▪14.00 Tenis:WTA Dubai-sferturi Petra Kvitova (CZE)-Viktoria Kuzmova (SVK) ▪19.00 Tenis:WTA Dubai-sferturi Carla Suárez Navarro (ESP)-Elina Svitolina (UKR) ▪22.00 UEFA Europe League Internazionale Milano-Rapid Viena =DIGI Sport 3= ▪18.00 Baschet (M):Eurobasket 2021 România-Macedonia ▪19.55 UEFA Europe League Eintracht Frankfürt-Shakhtar Donetsk ▪22.00 UEFA Europe League Real Betis Sevilla-Stade Rennains =DIGI Sport 4= ▪00.00 Tenis:ATP 500 Rio de Janeiro Aljár Bedene (SLO)-Thiago Monteiro (BRA) ▪01.45 Tenis:ATP 500 Rio de Janeiro Christian Garin (CHI)-Felix Auger-Aliassime (CAM) ▪13.00 Tenis:WTA Budapesta-sferturi Irina-Camelia Begu (ROU)-Evgenyia Rodina (RUS) ▪17.30 Tenis:WTA Budapesta-sferturi Markéta Vondroučová (CZE)-Anna Blinkova (RUS) ▪19.55 UEFA Europe League Zenit Sankt-Petersburg-Fenerbahçe Istanbul ▪22.00 UEFA Europe League Dinamo Kiev-Olympiakos Pireu =DIGI 4K= ▪19.55 UEFA Europe League Arsenal Londra-BATE Borisov =Telekom Sport 1= ▪19.55 UEFA Europe League SSC Napoli-FC Zürich ▪22.00 UEFA Europe League Internazionale Milano-Rapid Viena =Telekom Sport 2= ▪19.55 UEFA Europe League Arsenal Londra-BATE Borisov ▪22.00 UEFA Europe League Chelsea Londra-Malmö FF =Telekom Sport 3= ▪19.55 UEFA Europe League Villarreal CF-Sporting CP Lisabona ▪22.00 UEFA Europe League Benfica Lisabona-Galatasaray Istanbul =Telekom Sport 4= ▪19.55 UEFA Europe League Valencia CF-Celtic Glasgow ▪22.00 UEFA Europe League Dinamo Kiev-Olympiakos Pireu =Telekom Sport 5= ▪00.00 Tenis:ATP 500 Rio de Janeiro =Telekom Sport 7 HD= ▪19.55 UEFA Europe League Zenit Sankt-Petersburg-Fenerbahçe Istanbul ▪22.00 UEFA Europe League Genk-Slavia Praga =Telekom Sport 8 HD= ▪19.55 UEFA Europe League Eintracht Frankfürt-Shakhtar Donetsk ▪22.00 UEFA Europe League Bayer 04 Leverkusen-FK Krasnodar =Telekom Sport 9 HD= ▪19.55 UEFA Europe League RB Salzburg-Club Brugges ▪22.00 UEFA Europe League Real Betis Sevilla-Stade Rennains =Telekom Sport 10 HD= ▪19.55 UEFA Europe League Dinamo Zagreb-Viktoria Płzen =Look Plus= ▪19.55 UEFA Europe League Arsenal Londra-BATE Borisov ▪22.00 UEFA Europe League Internazionale Milano-Rapid Viena =Look Sport= ▪19.55 UEFA Europe League Eintracht Frankfürt-Shakhtar Donetsk ▪22.00 UEFA Europe League Chelsea Londra-Malmö FF =Look Sport PPV1= ▪19.55 UEFA Europe League Valencia CF-Celtic Glasgow ▪22.00 UEFA Europe League Real Betis Sevilla-Stade Rennains =Look Sport PPV2= ▪19.55 UEFA Europe League SSC Napoli-FC Zürich ▪22.00 UEFA Europe League Dinamo Kiev-Olympiakos Pireu =Look Sport PPV3= ▪19.55 UEFA Europe League Villarreal CF-Sporting CP Lisabona ▪22.00 UEFA Europe League Genk-Slavia Praga =Look Sport PPV4= ▪19.55 UEFA Europe League Zenit Sankt-Petersburg-Fenerbahçe Istanbul ▪22.00 UEFA Europe League Benfica Lisabona-Galatasaray Istanbul =EuroSport 1= ▪12.45 Schi fond:Campionatul Mondial, la Seefeld, în Austria ▪15.00 Schi fond:Campionatul Mondial, la Seefeld, în Austria ▪17.45 Ciclism:Turul Algarve ▪20.45 Snooker:Shoot Out, la Watford, în Marea Britanie =EuroSport 2= ▪14.45 Snooker:Shoot Out, la Watford, în Marea Britanie ▪16.00 Ciclism:Turul Andaluziei ▪17.45 Snooker:Shoot Out, la Watford, în Marea Britanie |
#840
Publicat: 23 februarie 2019 - 14:48
#841
Publicat: 02 martie 2019 - 16:04
Sâmbătă-2.martie.2019
=DIGI Sport 1= ▪11.00 Fotbal:Liga 2 Casa Pariurilor Farul Constanța-Sportul Snagov ▪13.00 Fotbal:Liga 1 Betano Gaz Metan Mediaș-Dunărea Călărași ▪16.00 Handbal (F):EHF Champions League Krim Mercador Ljubljana-CSM București ▪19.00 Fotbal:Liga 1 Betano FC Voluntari-FCSB ▪21.45 Fotbal:La Liga Santander Real Madrid-FC Barcelona =DIGI Sport 2= ▪14.00 Fotbal:La Liga Santander Españyol Barcelona-Valladolid CF ▪17.00 Tenis:ATP Dubai-finala Roger Federer (SUI)-Stefanos Tsitsipas (GRE) ▪19.30 Fotbal:Bundesliga Borussia Münchengladbach-Bayern München ▪21.30 Fotbal:Serie A TIM Lazio Roma-AS Roma =DIGI Sport 3= ▪13.00 Handbal (M):SEHA League Steaua București-Zelejnicar Nîs ▪16.00 Fotbal:Serie A TIM Empoli-AC Parma ▪18.00 Fotbal:Ligue 1 Conforama Caen-PSG ▪20.30 Handbal (F):EHF Champions League Györ-Ferencvaro¶ Budapesta ▪22.00 Handbal (M):EHF Champions League PREMIERA Kielçe-Veszprem =DIGI Sport 4= ▪14.00 Fotbal:2.Bundesliga Padenbörn-St.Pauli ▪17.00 Baschet (M):Divizia A1 CSM CSU Oradea-BCMU Pitești ▪19.00 Fotbal:Serie A TIM AC Milan-Sassuolo ▪21.00 Fotbal:Ligue 1 Conforama Angers-AS Monaco =DIGI 4K= ▪21.45 Fotbal:La Liga Santander Real Madrid-FC Barcelona =Look Sport= ▪11.00 Fotbal:Liga 2 Casa Pariurilor Farul Constanța-Sportul Snagov ▪13.00 Fotbal:Liga 1 Betano Gaz Metan Mediaș-Dunărea Călărași ▪15.00 Fotbal:Super Lig Kayserispor-Beșiktaș Istanbul =Look Plus= ▪19.00 Fotbal:Liga 1 Betano FC Voluntari-FCSB ▪22.30 Fotbal:Liga NOS Sagres FC Porto-Benfica Lisabona =Telekom Sport 1= ▪11.00 Fotbal:Liga 2 Casa Pariurilor Farul Constanța-Sportul Snagov ▪13.00 Fotbal:Liga 1 Betano Gaz Metan Mediaș-Dunărea Călărași ▪16.00 Handbal (F):EHF Champions League Krim Mercador Ljubljana-CSM București ▪19.00 Fotbal:Liga 1 Betano FC Voluntari-FCSB ▪21.45 Fotbal:La Liga Santander Real Madrid-FC Barcelona =Telekom Sport 2= ▪14.00 Fotbal:La Liga Santander Españyol Barcelona-Valladolid CF ▪16.30 Fotbal:Bundesliga Eintracht Frankfürt-Hoffenheim ▪19.30 Fotbal:Bundesliga Borussia Münchengladbach-Bayern München ▪21.30 Fotbal:Serie A TIM Lazio Roma-AS Roma =Telekom Sport 3= ▪16.00 Fotbal:Serie A TIM Empoli-AC Parma ▪19.00 Fotbal:Serie A TIM AC Milan-Sassuolo =Telekom Sport 4= ▪20.30 Handbal (F):EHF Champions League Györ-Ferencvaro¶ Budapesta =Telekom Sport 5= ▪13.00 Fotbal: Liga 1 Betano Gaz Metan Mediaș-Dunărea Călărași ▪19.00 Fotbal:Liga 1 Betano FC Voluntari-FCSB =Telekom Sport 6= ▪20.30 Handbal (F):EHF Champions League Györ-Ferencvaro¶ Budapesta =TVR 1= ▪17.30 Handbal (F):Liga Florilor CSU Cluj-Napoca -SCM Craiova =TVR HD= ▪17.30 Handbal (F):Liga Florilor CSU Cluj-Napoca -SCM Craiova =EuroSport 1= ▪14.30 Fotbal:England Premiere League Tottenham Hotspur-Arsenal Londra ▪17.00 Fotbal:England Premiere League Manchester United-Southampton ▪19.30 Fotbal:England Premiere League West Ham United-Newcastle United ▪21.35 Atletism:Campionatele Europene de sală, la Glasgow, în Scoția =EuroSport 2= ▪13.00 Ciclism:Turul Emiratelor Arabe Unite ▪15.15 Ciclism:Het Nieuwsblad ▪19.50 Atletism:Campionatele Europene de sală, la Glasgow, în Scoția |
#842
Publicat: 03 martie 2019 - 12:55
Duminică-3.martie.2019
=DIGI Sport 1= ▪14.00 Fotbal:Liga 2 Casa Pariurilor Petrolul Ploiești-Metaloglobus București ▪17.00 Fotbal:Liga 1 Betano Viitorul Constanța-FC Botoșani ▪20.00 Fotbal:Liga 1 Betano CFR Cluj-Napoca -Sepsi OSK Sfântul Gheorghe =DIGI Sport 2= ▪13.00 Fotbal:Liga Santander Eibar-Celta Vigo ▪15.00 Handbal (F):EHF Champions League Thüringer-Vipers Kristiansand ▪17.00 Fotbal:Liga 1 Betano FC Hermannstadt-Politehnica Iași ▪19.00 Fotbal:Serie A TIM Atalanta Bergamo-AC Fiorentina ▪21.30 Fotbal:Serie A TIM Napoli-Juventus Torino =DIGI Sport 3= ▪13.30 Fotbal:Serie A TIM AC Torino-Chievo Verona ▪16.00 Fotbal:Ligue 1 Conforama Guincamp-FC Nantes Atlantique ▪18.00 Fotbal:Ligue 1 Conforama Olympique Lyon-Toulouse FC ▪20.00 Handbal (F):EHF Champions League Buducnost Podgoriça- Rostov-Don ▪21.45 Fotbal:La Liga Santander Valencia CF-Athletic Bilbão =DIGI Sport 4= ▪14.00 Fotbal:2.Bundesliga Ingolstad-FC Köln ▪17.15 Fotbal:La Liga Santander Real Betis Sevilla-Getafe CF ▪19.30 Fotbal:La Liga Santander Real Sociedad-Atletico Madrid ▪22.00 Fotbal:Ligue 1 Conforama Olympique Marseille-AS Saint-Ettinenne =Look Sport= ▪14.00 Fotbal:Liga 2 Casa Pariurilor Petrolul Ploiești-Metaloglobus București ▪17.00 Fotbal:Liga 1 Betano FC Hermannstadt-Politehnica Iași ▪22.00 Fotbal:Liga NOS Sagres Sporting Lisabona-Portimonense =Look Plus= ▪17.00 Fotbal:Liga 1 Betano Viitorul Constanța-FC Botoșani ▪20.00 Fotbal:Liga 1 Betano CFR Cluj-Napoca -Sepsi OSK Sfântul Gheorghe =Telekom Sport 1= ▪14.00 Fotbal:Liga 2 Casa Pariurilor Petrolul Ploiești-Metaloglobus București ▪17.00 Fotbal:Liga 1 Betano Viitorul Constanța-FC Botoșani ▪20.00 Fotbal:Liga 1 Betano CFR Cluj-Napoca -Sepsi OSK Sfântul Gheorghe =Telekom Sport 2= ▪14.00 Rugby:Nations Europe Spania-România ▪17.00 Fotbal:Liga 1 Betano FC Hermannstadt-Politehnica Iași ▪19.00 Fotbal:Serie A TIM Atalanta Bergamo-AC Fiorentina ▪21.30 Fotbal:Serie A TIM Napoli-Juventus Torino =Telekom Sport 3= ▪14.00 Fotbal:England Premiere League Watford City-Leicester City ▪16.00 Fotbal:England Premiere League Fulham FC-Chelsea Londra ▪18.15 Fotbal:England Premiere League Everton Liverpool-FC Liverpool ▪21.45 Fotbal:La Liga Santander Valencia CF-Athletic Bilbão =Telekom Sport 4= ▪16.00 Fotbal:Serie A TIM Genoa Calcio-Frosinone ▪19.30 Fotbal:La Liga Santander Real Sociedad-Atletico Madrid ▪22.30 Baschet:NBA Boston-Houston =Telekom Sport 5= ▪14.00 Fotbal:England Premiere League Watford City-Leicester City ▪16.00 Fotbal:England Premiere League Fulham FC-Chelsea Londra ▪18.15 Fotbal:England Premiere League Everton Liverpool-FC Liverpool =EuroSport 1= ▪11.50 Schi alpin:Cupa Mondială, la Kvitfjell, în Norvegia ▪13.30 Schi fond:Campionatele Mondiale, la Seefeld, în Austria ▪16.15 Ciclism:Kuurne-Brussels-Kuurne ▪19.50 Atletism:Campionatele Europene de sală, la Glasgow, în Scoția =EuroSport 2= ▪11.50 Atletism:Campionatele Europene de sală, la Glasgow, în Scoția ▪15.30 Ciclism:Campionatul Mondial pe velodrom, la Pruszkow ▪18.00 Motocros:Campionatul Mondial, la Neuquén, în Argentina |
#843
Publicat: 04 martie 2019 - 15:24
Luni-4.martie.2019
=DIGI Sport 1= ▪17.30 Fotbal:Liga 2 Casa Pariurilor Universitatea Cluj-ASU Poli Timișoara ▪20.00 Fotbal:Liga 1 Betano CS "U" Craiova-Astra Giurgiu =DIGI Sport 2= ▪22.00 Fotbal:La Liga Santander Leganes-Levante =DIGI Sport 4= ▪21.30 Fotbal:2.Bundesliga Hamburger SV-Greuthel Fürth =Look Sport= ▪17.30 Fotbal:Liga 2 Casa Pariurilor Universitatea Cluj-ASU Poli Timișoara =Look Plus= ▪20.00 Fotbal:Liga 1 Betano CS "U" Craiova-Astra Giurgiu =Telekom Sport 1= ▪17.30 Fotbal:Liga 2 Casa Pariurilor Universitatea Cluj-ASU Poli Timișoara ▪20.00 Fotbal:Liga 1 Betano CS "U" Craiova-Astra Giurgiu =Telekom Sport 2= ▪22.00 Fotbal:La Liga Santander Leganes-Levante =Telekom Sport 3= ▪21.30 Fotbal:2.Bundesliga Hamburger SV-Greuthel Fürth =TVR HD= ▪18.00 Handbal (M):Liga Zimbrilor AHC Potaisa Turda-CSA Steaua București =EuroSport 1= ▪20.55 Snooker:Players Championships, la Preston |
|
#844
Publicat: 05 martie 2019 - 19:16
Marți-5.martie.2019
=DIGI Sport 1= ▪22.00 Fotbal:UEFA Champions League Real Madrid CF-AFC Ajax Amsterdam =DIGI Sport 2= ▪22.00 Fotbal:UEFA Champions League BVB Borussia Dortmund-FC Tottenham Hotspur Londra =DIGI Sport 4= ▪17.00 Volei (F):CEV Volleyball Cup CSM Volei Alba Blaj-Știința Bacău ▪19.00 Baschet (M):Liga Națională U-BT Cluj-Napoca -BC CSU Sibiu =DIGI 4K= ▪22.00 Fotbal:UEFA Champions League BVB Borussia Dortmund-FC Tottenham Hotspur Londra =Look Sport= ▪22.00 Fotbal:UEFA Champions League BVB Borussia Dortmund-FC Tottenham Hotspur Londra =Look Plus= ▪22.00 Fotbal:UEFA Champions League Real Madrid CF-AFC Ajax Amsterdam =Telekom Sport 1= ▪22.00 Fotbal:UEFA Champions League Real Madrid CF-AFC Ajax Amsterdam =Telekom Sport 2= ▪22.00 Fotbal:UEFA Champions League BVB Borussia Dortmund-FC Tottenham Hotspur Londra =EuroSport 1= ▪20.55 Snooker Players Championships, la Preston. |
#845
Publicat: 06 martie 2019 - 12:07
Miercuri-6.martie.2019
=DIGI Sport 1= ▪22.00 Fotbal:UEFA Champions League Paris-Saint-Germain -Manchester United =DIGI Sport 2= ▪22.00 Fotbal:UEFA Champions League FC Porto-AS Roma ▪01.00 Tenis:WTA Indian Wells-Tur 1 Yafan Wang (CHN)-Sofia Kenin (USA) ▪02.30 Tenis:WTA Indian Wells-Tur 1 Bernarda Pera (USA)-Catherine McNally (USA) ▪04.00 Tenis:WTA Indian Wells-Tur 1 Vera Lapko (BLR)-Victoria Azarenka (BLR) =DIGI Sport 4= ▪21.00 Tenis:WTA Indian Wells-Tur 1 (dublu) Monica Niculescu (ROU)/Abigail Spears (USA) vs. Veronika Kudermetova (RUS)/Demi Schuurs (NED) ▪23.00 Tenis:WTA Indian Wells-Tur 1 Irina-Camelia Begu (ROU)-Bianca Andreescu (CAN) =DIGI 4K= ▪22.00 Fotbal:UEFA Champions League Paris-Saint-Germain -Manchester United =Look Sport= ▪22.00 Fotbal:UEFA Champions League FC Porto-AS Roma =Look Plus= ▪22.00 Fotbal:UEFA Champions League Paris-Saint-Germain -Manchester United =Telekom Sport 1= ▪22.00 Fotbal:UEFA Champions League Paris-Saint-Germain -Manchester United =Telekom Sport 2= ▪22.00 Fotbal:UEFA Champions League FC Porto-AS Roma =Telekom Sport 4= ▪22.00 Fotbal:UEFA Champions League Paris-Saint-Germain -Manchester United =EuroSport 1= ▪14.55 Snooker:Players Championships, la Preston. ▪20.55 Snooker:Players Championships, la Preston. Editat de BogdanI33, 06 martie 2019 - 12:23. |
#846
Publicat: 07 martie 2019 - 04:59
Joi-7.martie.2019
=DIGI Sport 1= ▪20.00 Fotbal:UEFA Europe League Stade Rennains-Arsenal Londra ▪22.00 Fotbal:UEFA Europe League Chelsea Londra-Dinamo Kiev =DIGI Sport 2= ▪20.00 Fotbal:UEFA Europe League Eintracht Frankfürt-Internazionale Milano ▪22.00 Tenis:WTA Indian Wells-Tur 2 =DIGI Sport 3= ▪20.00 Fotbal:UEFA Europe League Sevilla FC-Sparta Praga ▪22.00 Fotbal:UEFA Europe League SSC Napoli-Red Bull Salzburg =DIGI Sport 4= ▪20.00 Fotbal:UEFA Europe League Dinamo Zagreb-Benfica Lisabona ▪22.00 Fotbal:UEFA Europe League Valencia CF-FK Krasnodar ▪00.00 Tenis:ATP Indian Wells-Tur 1 =Telekom Sport 1= ▪20.00 Fotbal:UEFA Europe League Eintracht Frankfürt-Internazionale Milano ▪22.00 Fotbal:UEFA Europe League Chelsea Londra-Dinamo Kiev =Telekom Sport 2= ▪20.00 Fotbal:UEFA Europe League Stade Rennains-Arsenal Londra ▪22.00 Fotbal:UEFA Europe League SSC Napoli-Red Bull Salzburg =Telekom Sport 3= ▪21.00 Tenis:ATP Indian Wells-Tur 1 =Telekom Sport 4= ▪Fotbal:UEFA Europe League Eintracht Frankfürt-Internazionale Milano ▪22.00 Fotbal:UEFA Europe League Chelsea Londra-Dinamo Kiev =Look Plus= ▪20.00 Fotbal:UEFA Europe League Stade Rennains-Arsenal Londra ▪22.00 Fotbal:UEFA Europe League Chelsea Londra-Dinamo Kiev =Look Sport= ▪20.00 Fotbal:UEFA Europe League Eintracht Frankfürt-Internazionale Milano ▪22.00 Fotbal:UEFA Europe League SSC Napoli-Red Bull Salzburg =PPV1 Look Sport= ▪20.00 Fotbal:UEFA Europe League Sevilla FC-Sparta Praga ▪22.00 Fotbal:UEFA Europe League Valencia CF-FK Krasnodar =PPV2 Look Sport= ▪20.00 Fotbal:UEFA Europe League Zenit Sankt-Petersburg-Villarreal CF =PPV3 Look Sport= ▪20.00 Fotbal:UEFA Europe League Dinamo Zagreb-Benfica Lisabona =EuroSport 1= ▪8.45 Biatlon:Universiada, la Krasnoyarsk, în Rusia ▪10.45 Patinaj artistic:Universiada, la Krasnoyarsk, în Rusia ▪13.45 Patinaj artistic:Universiada, la Krasnoyarsk, în Rusia ▪17.00 Biatlon:Campionatul Mondial, la Östersund, în Suedia ▪20.55 Snooker:Players Championships, la Preston =EuroSport 2= ▪14.55 Snooker:Players Championships, la Preston |
Anunturi
▶ Utilizatori activi: 1
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi