Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă
Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne. Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale. www.neurohope.ro |
Ce sport avem azi la TV.
Last Updated: Oct 29 2022 11:18, Started by
RODigitalum-megafanro
, Nov 11 2010 14:45
·
0
#847
Posted 08 March 2019 - 16:21
Vineri-8.martie.2019
=DIGI Sport 1= ▪18.00 Handbal (F):EHF Champions League CSM București-Thüringer ▪20.00 Fotbal:Liga 1 Betano-Play-out Dinamo București-Dunărea Călărași =DIGI Sport 2= ▪21.00 Tenis:WTA Indian Wells-Tur 2 Garbiñe Muguruza (ESP)-Lauren Davis (USA) ▪23.00 Tenis:WTA Indian Wells-Tur 2 Stefanie Voegele (SUI)-Sloane Stephens (USA) ▪23.55 Tenis:WTA Indian Wells-Tur 2 Simona Halep (ROU)-Barbora Striçova (CZE) ▪02.00 Tenis:WTA Indian Wells-Tur 2 Bianca Andreescu (CAN)-Dominica Cibulkova (SVK) ▪04.00 Tenis:WTA Indian Wells-Tur 2 Serena Williams (USA)-Victoria Azarenka (BLR) ▪06.00 Tenis:WTA Indian Wells-Tur 2 Elina Svitolina (UKR)-Sofia Kenin (USA) =DIGI Sport 3= ▪17.45 Baschet (M):Liga Națională CSM CSU Oradea-SCMU Craiova ▪19.30 Baschet (M):Euroliga Anadolu Istanbul-Barcelona ▪21.30 Fotbal:Serie A TIM Juventus Torino-Udinese Calcio =DIGI Sport 4= ▪19.30 Fotbal:2.Bundesliga Union Berlin-Ingolstad ▪22.00 Fotbal:La Liga Santander Athletic Bilbao-Españyol Barcelona ▪00.00 Tenis:ATP Indian Wells-Tur 2 Stan Wawrinka (SUI)-Daniel Evans (GBR) ▪01.00 Tenis:WTA Indian Wells-Tur 2 Mihaela Buzărnescu (ROU)-Daria Gavrilova (AUS) ▪03.00 Tenis:ATP Indian Wells-Tur 2 Jared Donaldson (USA)-Tatsuma Ito (JPN) ▪04.00 João Sousa (POR)-Mackenzie McDonald (USA) ▪06.00 Nicolas Jarry (CHI)-Frances Tiafoe (USA) =Look Sport= ▪20.00 Fotbal:Liga 1 Betano-Play-out Dinamo București-Dunărea Călărași =Telekom Sport 1= ▪20.00 Fotbal:Liga 1 Betano-Play-out Dinamo București-Dunărea Călărași =Telekom Sport 2= ▪21.30 Fotbal:Serie A TIM Juventus Torino-Udinese Calcio =Telekom Sport 3= ▪21.30 Fotbal:Bundesliga Werder Bremen-Schalke 04 =EuroSport 1= ▪14.40 Motociclism:Campionatul Mondial de motociclism viteză,etapa Qatar-antrenamente. ▪17.10 motociclism:Campionatul Mondial de motociclism viteză,etapa Qatar-antrenamente. ▪20.20 Sărituri cu schiurile:Cupa Mondială FIS,la Oslo,în Norvegia. ▪21.30 Snooker:Players Championships,la Preston. =EuroSport 1 HD= ▪14.20 Schi alpin:Cupa Mondială FIS, la ©pindleruv Mlyn, în Cehia. ▪17.00 Biatlon:Cupa Mondială FIS, la Östersund, în Suedia. ▪20.20 Sărituri cu schiurile:Cupa Mondială FIS, la Oslo, în Norvegia. ▪21.30 Snooker:Players Championships, la Preston. =EuroSport 2= ▪14.55 Snooker:Players Championships, la Preston. ▪19.20 Snowboard:Cupa Mondială FIS, la Mammoth, în Statele Unite. ▪22.50 Schi acrobatic:Cupa Mondială FIS, la Mammoth, în Statele Unite. |
#848
Posted 10 March 2019 - 16:09
Duminică-10.martie.2019
=DIGISport 1= ▪11.00 Fotbal:Liga 2 Casa Pariurilor Academica Clinceni-Ripensia Timișoara ▪13.00 Fotbal:Liga 2 Casa Pariurilor Luceafărul Oradea-Universitatea Cluj ▪15.00 Fotbal:Liga 2 Casa Pariurilor Chindia Târgoviște-Petrolul Ploiești ▪17.30 Fotbal:Liga 1 Betano-Play-out Politehnica Iași-FC Voluntari ▪20.30 Fotbal:Liga 1 Betano-Play-off Universitatea Craiova-Astra Giurgiu =DIGI Sport 2= ▪13.00 Fotbal:La Liga Santander Celta Vigo-Real Betis Sevilla ▪16.00 Fotbal:Serie A TIM Internazionale Milano-SPAL ▪18.00 Fotbal:Ligue 1 Conforama Stade Rennes-Caen ▪20.00 Tenis:WTA Indian Wells-Tur 3 Simona Halep (ROU)-Kateryna Kozlova (UKR) ▪22.00 Tenis:WTA Indian Wells-Tur 3 Johanna Konta (GBR)-Kiki Berthens (NED) ▪00.00 Tenis:WTA Indian Wells-Tur 3 Serena Williams (USA)-Garbiñe Muguruza (ESP) ▪01.30 Tenis:WTA Indian Wells-Tur 3 Bianca Andreescu (CAN)-Stefanie Voegele (SUI) ▪03.00 Tenis:WTA Indian Wells-Tur 3 Elina Svitolina (UKR)-Daria Gavrilova (AUS) ▪05.00 Tenis:WTA Indian Wells-Tur 3 Jennifer Brady (USA)-Ashleigh Barty (AUS) =DIGI Sport 3= ▪13.30 Fotbal:Serie A TIM Bologna-Cagliari ▪15.30 Handbal (F):EHF Champions League Ferencvaros Budapesta-Krim Mercador Ljubljana ▪17.15 Fotbal:La Liga Santander Girona-Valencia ▪19.30 Fotbal:La Liga Santander Sevilla FC-Real Sociedad San Sebastian ▪21.45 Fotbal:La Liga Santander Valladolid CF-Real Madrid =DIGI Sport 4= ▪14.30 Fotbal:2.Bundesliga St.Pauli-Hamburger SV ▪16.30 Fotbal:Bundesliga Hoffenheim-1.FC Nürnberg ▪19.00 Fotbal:Serie A TIM Sassuolo-Napoli ▪21.30 Fotbal:Serie A TIM AC Fiorentina-Lazio Roma ▪23.30 Tenis:ATP Indian Wells-Tur 3 John Isner (USA)-Alexei Popyrin (AUS) ▪02.00 Tenis:ATP Indian Wells-Tur 3 Stan Wawrinka (SUI)-Marton Fucsovics (HUN) ▪03.00 Tenis:ATP Indian Wells-Tur 3 Rafael Nadal (ESP)-Jared Donaldson (USA) =DIGI 4K= ▪21.45 Fotbal:La Liga Santander Valladolid CF-Real Madrid =Telekom Sport 1= ▪11.00 Fotbal:Liga 2 Casa Pariurilor Academica Clinceni-Ripensia Timișoara ▪13.00 Fotbal:La Liga Santander Celta Vigo-Real Betis Sevilla ▪16.00 Fotbal:England Premiere League Chelsea Londra-Wolverhampton Wanderers ▪18.30 Fotbal:England Premiere League Arsenal Londra-Manchester United ▪21.30 Fotbal:Serie A TIM AC Fiorentina-Lazio Roma =Telekom Sport 2= ▪14.00 Fotbal:England Premiere League FC Liverpool-Burnley ▪16.00 Fotbal:Serie A TIM Internazionale Milano-SPAL ▪19.00 Fotbal:Serie A TIM Sassuolo-Napoli ▪21.45 Fotbal:La Liga Santander Valladolid CF-Real Madrid =Telekom Sport 3= ▪13.00 Fotbal:Liga 2 Casa Pariurilor Luceafărul Oradea-Universitatea Cluj ▪15.00 Fotbal:Liga 2 Casa Pariurilor Chindia Târgoviște-Petrolul Ploiești ▪17.30 Fotbal:Liga 1 Betano-Play-out Politehnica Iași-FC Voluntari ▪20.30 Fotbal:Liga 1 Betano-Play-off Universitatea Craiova-Astra Giurgiu ▪23.30 Tenis:ATP Indian Wells-Tur 3 John Isner (USA)-Alexei Popyrin (AUS) ▪02.00 Tenis:ATP Indian Wells-Tur 3 Stan Wawrinka (SUI)-Marton Fucsovics (HUN) ▪03.00 Tenis:ATP Indian Wells-Tur 3 Rafael Nadal (ESP)-Jared Donaldson (USA) =Telekom Sport 4= ▪19.00 Fotbal:Bundesliga Hannover 96-Bayer 04 Leverkusen ▪21.30 Baschet:NBA Philadelphia-Indiana =Look Sport= ▪11.00 Fotbal:Liga 2 Casa Pariurilor Academica Clinceni-Ripensia Timișoara ▪13.00 Fotbal:Liga 2 Casa Pariurilor Luceafărul Oradea-Universitatea Cluj ▪15.00 Fotbal:Liga 2 Casa Pariurilor Chindia Târgoviște-Petrolul Ploiești ▪17.30 Fotbal:Liga 1 Betano-Play-out Politehnica Iași-FC Voluntari ▪22.00 Fotbal:Liga NOS Sagres Feirense-FC Porto =Look Plus= ▪20.30 Fotbal:Liga 1 Betano-Play-off Universitatea Craiova-Astra Giurgiu =EuroSport 1= ▪10.00 Formula E:Campionatul FIA, în Hong Kong ▪13.30 Motociclism:Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Qatar ▪16.00 Motociclism:Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Qatar ▪20.55 Snooker:Players Championships, la Preston =EuroSport 1 HD= ▪10.00 Formula E:Campionatul FIA, în Hong Kong ▪13.20 Schi alpin:Campionatele Mondiale FIS (M), la Kranjska Gora, în Slovenia ▪14.30 Biatlon:Cupa Mondială FIS, la Östersund, în Suedia ▪15.30 Sărituri cu schiurile:Cupa Mondială FIS,la Oslo, în Norvegia ▪18.15 Biatlon:Cupa Mondială FIS, la Östersund, în Suedia ▪20.55 Snooker:Players Championships, la Preston =EuroSport 2= ▪10.20 Schi alpin:Cupa Mondială FIS, la Kranjska Gora, în Slovenia ▪12.40 Schi fond:Cupa Mondială FIS, la Oslo, în Norvegia ▪14.40 Ciclism:Cursa Paris-Nisa, în Franța ▪16.00 Snooker:Players Championships, la Preston ▪23.10 Schi acrobatic:Cupa Mondială FIS, la Mammoth Mountain, în Statele Unite =TVR HD= ▪15.00 Handbal (M):Cupa României-Final Four CSM Focșani 2007-CS Dinamo București ▪17.30 Handbal (M):Cupa României-Final Four CSA Steaua București-SCM Politehnica Timișoara =TVR 1= ▪17.30 Handbal (M):Cupa României-Final Four CSA Steaua București-SCM Politehnica Timișoara |
#849
Posted 12 March 2019 - 17:00
Marți-12.martie.2019
=DIGI Sport 1= ▪22.00 Fotbal:UEFA Champions League Juventus Torino-Atletico Madrid =DIGI Sport 2= ▪18.00 Fotbal:UEFA Youth Champions League Olympique Lyon-Ajax Amsterdam ▪20.00 Tenis:WTA Indian Wells-Optimi Garbiñe Muguruza (ESP)-Kiki Berthens (NED) ▪22.00 Tenis:WTA Indian Wells-Optimi Simona Halep (ROU)-Markéta Vondrousova (CZE) ▪00.00 Tenis:WTA Indian Wells-Optimi Elina Svitolina (UKR)-Ashleigh Barty (AUS) ▪01.30 Tenis:WTA Indian Wells-Optimi Karolina Pliskova (CZE)-Anett Kontaveit (EST) ▪03.00 Tenis:WTA Indian Wells-Optimi Naomi Osaka (JPN)-Belinda Bencič (SUI) ▪05.00 Tenis:WTA Indian Wells-Optimi Angelique Kerber (GER)-Aryna Sabalenka (BLR) =DIGI Sport 3= ▪20.00 Fotbal:Ligue 1 Conforama Dijon-PSG ▪22.00 Fotbal:UEFA Champions League Manchester City-Schalke 04 =DIGI Sport 4= ▪20.00 Tenis:ATP Indian Wells-Optimi Kei Nishikori (JPN)-Hubert Hurkacz (POL) ▪22.00 Tenis:ATP Indian Wells-Optimi Rafael Nadal (ESP)-Diego Schwartzman (ARG) ▪00.00 Tenis:ATP Indian Wells-Optimi Novak Djokovič (SRB)-Philipp Kohlschreiber (GER) ▪02.00 Tenis:ATP Indian Wells-Optimi Kyle Edmund (GBR)-Radu Albot (MDA) ▪03.00 Tenis:ATP Indian Wells-Optimi Roger Federer (SUI)-Stan Wawrinka (SUI) =DIGI 4K= ▪22.00 Fotbal:UEFA Champions League Juventus Torino-Atletico Madrid =Look Sport= ▪22.00 Fotbal:UEFA Champions League Manchester City-Schalke 04 =Look Plus= ▪22.00 Fotbal:UEFA Champions League Juventus Torino-Atletico Madrid =Telekom Sport 1= ▪18.00 Fotbal:UEFA Youth Champions League Olympique Lyon-Ajax Amsterdam ▪22.00 Fotbal:UEFA Champions League Juventus Torino-Atletico Madrid =Telekom Sport 2= ▪20.00 Fotbal:UEFA Youth Champions League FC Barcelona-Hertha Berlin ▪22.00 Fotbal:UEFA Champions League Manchester City-Schalke 04 =Telekom Sport 4= ▪20.00 Tenis:ATP Indian Wells-Optimi Kei Nishikori (JPN)-Hubert Hurkacz (POL) ▪22.00 Tenis:ATP Indian Wells-Optimi Rafael Nadal (ESP)-Diego Schwartzman (ARG) ▪00.00 Tenis:ATP Indian Wells-Optimi Novak Djokovič (SRB)-Philipp Kohlschreiber (GER) ▪02.00 Tenis:ATP Indian Wells-Optimi Kyle Edmund (GBR)-Radu Albot (MDA) ▪03.00 Tenis:ATP Indian Wells-Optimi Roger Federer (SUI)-Stan Wawrinka (SUI) =EuroSport 1= ▪16.15 Biatlon:Campionatul Mondial FIS, la Östersund, în Suedia ▪18.15 Sărituri cu schiurile:Cupa Mondială FIS, la Lillehammer, în Norvegia =EuroSport 2= 16.15 Ciclism:Cursa Paris-Nisa, în Franța |
#850
Posted 03 December 2019 - 04:18
MARȚI-3.DECEMBRIE.2019
=DIGI Sport 1= ▪08.00 Handbal (F):Campionatul mondial Japonia 2019 Ungaria - Muntenegru ▪12.00 Handbal (F):Campionatul mondial Japonia 2019 România - Kazahstan ▪13.30 Handbal (F):Campionatul mondial Japonia 2019 Norvegia - Serbia ▪18.00 Fotbal:Liga 1 (România) Gaz Metan Mediaș - FC Voluntari ▪20.30 Fotbal:Liga 1 (România) Politehnica Iași - FCSB =DIGI Sport 2= ▪08.00 Handbal (F):Campionatul mondial Japonia 2019 Coreea - Brazilia ▪10.00 Handbal (F):Campionatul mondial Japonia 2019 China - Argentina ▪13.30 Handbal (F):Campionatul mondial Japonia 2019 Germania - Danemarca ▪20.00 Fotbal:Ligue 1 (Franța) Angers - Olympique Marseille ▪22.00 Fotbal:Ligue 1 (Franța) Olympique Lyon - Lille =Look Plus= ▪08.00 Handbal (F):Campionatul mondial Japonia 2019 Ungaria - Muntenegru ▪12.00 Handbal (F):Campionatul mondial Japonia 2019 România - Kazahstan ▪20.30 Fotbal:Liga 1 (România) Politehnica Iași - FCSB =Look Sport= ▪18.00 Fotbal:Liga 1 (România) Gaz Metan Mediaș - FC Voluntari ▪20.00 Fotbal:Ligue 1 (Franța) Anders - Olympique Marseille ▪22.00 Fotbal:Ligue 1 (Franța) Olympique Lyon - Lille =Look Sport 2= ▪13.30 Handbal (F):Campionatul mondial Japonia 2019 Germania - Danemarca =Look Sport 3= ▪13.30 Handbal (F):Campionatul mondial Japonia 2019 Norvegia - Serbia =Telekom Sport 1= ▪08.00 Handbal (F):Campionatul mondial Japonia 2019 Ungaria - Muntenegru ▪12.00 Handbal (F):Campionatul mondial Japonia 209 România - Kazahstan ▪18.00 Fotbal:Liga 1 (România) Gaz Metan Mediaș - FC Voluntari ▪20.30 Fotbal:Liga 1 (România) Politehnica Iași - FCSB =Telekom Sport 2= ▪13.30 Handbal (F):Campionatul mondial Japonia 2019 Norvegia - Serbia =Telekom Sport 3= ▪13.30 Handbal (F):Campionatul mondial Japonia 2019 Germania - Danemarca =EuroSport 1= ▪15.00 Snooker:Campionatul britanic, la York ▪22.15 Fotbal:Premier League (Anglia) Burnley - Manchester City ▪00.15 Snooker:Campionatul britanic, la York |
#851
Posted 08 March 2020 - 21:02
Știe cineva care dintre posturi (Digi 1 și Telekom 1) are comentator mai bun la meciul cu FCSB difuzat acum?
Edited by TheSignMetro64, 08 March 2020 - 21:02. |
#852
Posted 08 March 2020 - 22:12
La Telekom e Cosmescu, care mi se pare unul dintre cei mai buni. Si la RRA e un comentator excelent, Alex Țențu.
|
#853
Posted 18 January 2021 - 14:36
Luni-18.01.2021
16.30 Handbal Campionatul Mondial (M) Coreea de Sud-Rusia DIGI Sport 4 Look Sport 2 M4 Sport 16.30 Handbal Campionatul Mondial (M) Macedonia de Nord-Chile DIGI Sport 2 Look Sport PPV1 17.00 Fotbal Liga 1 (România) Politehnica Iași-FC Botoșani DIGI Sport 1 Telekom Sport 1 Look Sport 18.00 Fotbal Super Lig (Turcia) Fenerbahçe-Ankaragüçu Look Sport 3 19.00 Handbal Campionatul Mondial (M) Slovenia-Belarus DIGI Sport 2 Telekom Sport 2 Look Sport 2 19.00 Handbal Campionatul Mondial (M) Suedia-Egipt DIGI Sport 4 Telekom Sport 3 M4 Sport 19.00 Handbal Campionatul Mondial (M) Franța-Elveția Look Sport PPV2 19.00 Handbal Campionatul Mondial (M) Portugalia-Algeria Look Sport PPV3 19.35 Snooker Mastersul de la Londra. Finala EuroSport 2 20.00 Fotbal Liga 1 (România) Astra Giurgiu-CSU Craiova DIGI Sport 1 Telekom Sport 1 Look Sport + 21.30 Handbal Campionatul Mondial (M) Norvegia-Austria DIGI Sport 3 Telekom Sport 3 Look Sport 2 M4 Sport 21.30 Fotbal 2.Bundesliga (Germania) Hamburger SV-VfL Osnabruck Look Sport 3 21.45 Fotbal Serie A (Italia) Cagliari-AC Milan DIGI Sport 2 Telekom Sport 2 Look Sport 22.00 Fotbal Premier League (Anglia) Arsenal-Newcastle United EuroSport 1 23.10 Baschet NBA (USA) Portland-San Antonio Telekom Sport 3 |
#854
Posted 21 January 2021 - 16:44
21.01.2021
Baschet - Liga Națională de Baschet / Turneul VI 15:15 Steaua București - FC Argeș Pitești Digi Sport 3 18:15 U-BT Cluj Napoca - BC CSU Sibiu Digi Sport 2 |
#855
Posted 22 January 2021 - 15:18
22.01.2021
Baschet - Liga Națională de Baschet / Turneul VI 16:30 Arges Pites - U-BT Cluj Napoca Digi Sport 3 18:30 CSU Sibiu - Steaua București Digi Sport 3 |
#856
Posted 07 June 2022 - 14:23
19:45 Meciul Legendelor: STEAUA - ROMÂNIA, DigiSport 2, Steaua TV
CSA Steaua - Zoltan Ritli, Daniel Gherasim - portari George Ogăraru, Adrian Bumbescu, Iulian Miu, Mirel Rădoi, Valeriu Răchită, Marius Baciu - fundași Denis Șerban, Marius Lăcătuș, Iosif Rotariu, Costel Gâlcă, Tudorel Stoica, Gabriel Boștină, Ilie Stan - mijlocași Daniel Oprița, Cristian Ciocoiu, Jean Vlădoiu, Adrian Ilie, Sabin Ilie, Victor Pițurcă, Ilie Dumitrescu - atacanți Antrenor: Anghel Iordănescu Naționala României - Florin Prunea, Daniel Stângaciu - portari Cosmin Contra, Adrian Iencsi, Gheorghe Mihali, Liviu Ciubotariu, Emil Săndoi, Sorin Ghionea, Dorin Goian, Răzvan Raț, Tibor Selymes - fundași Florentin Petre, Ioan Ovidiu Sabău, Gabriel Popescu, Costin Lazăr, Cătălin Munteanu, Florin Cernat - mijlocași Ionel Dănciulescu, Daniel Pancu, Andrei Cristea, Nicolae Dică, Viorel Moldovan - atacanți Antrenor: Mircea Lucescu [ https://i.ibb.co/R9Bqbx9/7-iunie-2022-002.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] 7 iunie 2022, 35 de ani de la înființarea CSA Steaua! https://www.csasteau...oria-sportului/ Attached Files |
|
#857
Posted 07 June 2022 - 17:14
Meciul Legendelor: STEAUA - ROMÂNIA, în direct pe DigiSport 2
Live pe Steaua TV: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/j25P9wZPsko?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] 7 iunie 2022, 75 de ani de la înființarea CSA Steaua! [ https://i.ibb.co/ZKhcxsb/7-iunie-2022-001.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] Attached Files |
#858
Posted 07 June 2022 - 17:30
Mai avem și minifotbal de la 19.45 pe PRO ARENA. Romania - Spania, meci care va fi interesant.
|
#859
Posted 06 July 2022 - 20:07
Program 07.07.2022
12:55 - 19:00 Eurosport 1 & Eurosport 4K Ciclism mondial - Turul Franței Etapa a șasea - Masculin 15:00 - 19:45 Eurosport 2 Turneul de mare șlem de la Wimbledon Feminin Simplu - semifinale 19:45 - 21:45 Eurosport 2 Turneul de mare șlem de la Wimbledon Finala - Dublu mixt 23:00 - 02:00 Eurosport 2 Golf - Circuitul PGA Campionatul Barbasol - Etapa întâi |
#860
Posted 07 July 2022 - 15:28
Program 08.07.2022
13:50 – 19:00 Eurosport 1 & Eurosport 4K Ciclism – Turul Franței, Etapa a șaptea, Masculin (integral) 14:30 – 15:45 Digi Sport 2, Prima Sport 1, Orange Sport 1 Formula 1 – Antrenamente - Marele Premiu al Austriei 15:00 – 21:45 Eurosport 2 Turneul de mare șlem de la Wimbledon, Feminin Simplu – Semifinale 17:00 – 19:20 TVR 1 Campionatele Europene de înot pentru juniori 18:00 – 19:15 Digi Sport 2, Prima Sport 1, Orange Sport 1 Formula 1 - Calificări - Marele Premiu al Austriei 18:30 – 19:45 Digi Sport 1 FC Argeș Legends – Romania Legends = Fotbal demonstrativ 21:00 – 23:00 Digi Sport 1 FC Argeș - Mioveni – Fotbal amical 23:00 – 02:00 Eurosport 2 Golf – Circuitul PGA Campionatul Barbasol – Etapa a doua
Edited by Dany_Darke, 07 July 2022 - 15:51.
|
#861
Posted 13 July 2022 - 16:28
Program 14.07.2022
12:00 - 20:00 Prima Sport 1 Tenis ATP: Nordea Open 13:00 - 20:30 Digi Sport 2 Tenis: WTA Lausanne 13:00 - 20:00 Digi Sport 4 Tenis: WTA Budapesta 13:55 - 19:45 Eurosport 1 & Eurosport 4K Ciclism - Turul Franței - Etapa a 12-a masculin 18:00 - 22:00 Prima Sport 2 Tenis ATP: Newport USA 20:30 - 21:30 Orange Sport 3 WRC Estonia - Etapa 1 |
|
#862
Posted 14 July 2022 - 20:21
Program 15.07.2022
01:00 Golf Eurosport_2_2022.png 2.5K 0 downloads 12:00 Tenis ATP Prima_Sport_1_new (1).png 6.28K 0 downloads 12:00 Tenis WTA Budapesta DIGI_Sport_2_2019_2.png 6.41K 1 downloads 13:00 Tenis WTA Budapesta DIGI_Sport_4_2019_2.png 6.44K 1 downloads 13:00 Tenis WTA Lausanne DIGI_Sport_2_2019_2.png 6.41K 1 downloads 13:55 Ciclism Circuitul Mondial Turul Frantei Eurosport_1_2022 (1).png 2.49K 0 downloads Eurosport_4K.png 4.4K 3 downloads 18:00 Tenis ATP Prima_Sport_4_new.png 5.6K 0 downloads 18:30 Liga 1 Hermannstadt - Mioveni Prima_Sport_2_new.png 4.91K 0 downloads DIGI_Sport_1_2019_2 (2).png 6.24K 1 downloads 21:30 Liga 1 CS Universitatea Craiova - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe Prima_Sport_1_new (1).png 6.28K 0 downloads DIGI_Sport_1_2019_2 (2).png 6.24K 1 downloads 21:30 Bundesliga 2 Kaislautern - Hannover 96 Prima_Sport_2_new.png 4.91K 0 downloads DIGI_Sport_4_2019_2.png 6.44K 1 downloads |
#864
Posted 15 July 2022 - 11:40
Ba da, va transmite, alături de Digi Sport și Prima Sport.
LIVE VIDEO | Începe Superliga, sezonul 2022-2023, pe Orange Sport 1 şi Orangesport.ro. Stagiunea e deschisă de Hermannstadt - CS Mioveni, de la 18:30. Programul primei etape Start în Superligă, pe Orange Sport 1 Începând din luna iulie, cele mai importante ştiri din sportul mondial vă dau întâlnire la ora fixă, în fiecare zi, doar pe Orange Sport 1. De la 08:30, 10:00, 12:30 şi 17:30, sunteţi invitaţi să aflaţi cele mai fresh informaţii ale momentului. În plus, de la jumătatea lunii iulie, când Superliga României va reveni cu un nou sezon, un nou jurnal de ştiri actualizat vă aşteaptă zilnic, imediat după meciul şi emisiunea serii. Cea de a 105-a ediţie a principalei competiţii interne de fotbal debutează cu întâlnirea dintre FC Hermannstadt şi CS Mioveni, de la 18:30, într-un sezon în care cluburile puternice din România vor încerca să o detroneze pe campioana CFR Cluj. Nou-promovata din Sibiu a revenit în prima ligă după un singur sezon petrecut în Liga 2, echipa antrenată de Marius Măldărăşanu o va întâlni pe una dintre cele mai pragmatice echipe din Superligă. CS Mioveni, antrenată de Alexandru Pelici, s-a menţinut în Superligă şi deschide sezonul împotriva sibienilor. În al doilea meci al zilei, de la 21:30, se vor întâlni două dintre reprezentantele României în Europa. După ce şi-au aflat adversarele din preliminariile Conference League, Universitatea Craiova şi Sepsi Sfântu Gheorghe joacă în al doilea meci al zilei, în Oltenia. Meciul se anunţă a fi unul spectaculos, faţă în faţă fiind o candidată certă la un loc pe podium şi Sepsi OSK, câştigătoarea Cupei României şi Supercupei. Programul primei etape din Superligă, pe Orange Sport 1 şi Orangesport.ro Vineri: ora 18.30: Hermannstadt – CS Mioveni ora 21.30: Universitatea Craiova – Sepsi Sâmbătă: ora 18.30: FC Argeş – UTA Arad ora 21.30: CFR Cluj – FC Rapid Duminică: ora 18.30: Farul – FCU 1948 ora 21.30: FCSB – Universitatea Cluj Luni: ora 18.30: FC Botoşani – Chindia ora 21.30: Petrorlul – FC Voluntari https://orangesport....-etape-20775957 Edited by FANFCSBblind0, 15 July 2022 - 11:40. |
Anunturi
▶ 0 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users