Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei
 Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024
 Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 

Dragon Age: Origins

- - - - -
  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#19
AMDG

AMDG

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,091
  • Înscris: 23.01.2007

View Postadds, on 11th February 2010, 11:40, said:

Ia un healer cu tine. Are si un skill pt injuries. Mor sau baba aia din turnul magilor, am uitat cum o cheama.

Toti pot sa faca potiuni daca au puncte in skill - insa trebuie cumparata si reteta si ingredientele - pe cand la negustori se gaseste si produsul finit  :rolleyes:

#20
adds

adds

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 706
  • Înscris: 08.10.2007
Nu sa faca potiuni, un healer are un skill, ceva cu 'aura...", parca, ce trateaza ranile alora.

#21
torpila05

torpila05

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 11.09.2007

View Postadds, on 11th February 2010, 11:40, said:

Ia un healer cu tine. Are si un skill pt injuries. Mor sau baba aia din turnul magilor, am uitat cum o cheama.
O am pe Morrigan cu mine dar probabil trebuie sa ii activez ceva. O sa ma uit. Merci de ajutor. Cand ajung acasa asta e primul lucru care il fac. Stiu ca si ea avea probleme. :D. Poate o si cuceresc :)).

#22
shiva

shiva

    Nameless hero. Professional bug slayer mom.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,862
  • Înscris: 06.10.2003
Deja suna mai mult a D&D decat RPG...
Oricum, si BG a fost placut, pana am ajuns in oras si mi-am dat seama ca tre' sa intru pe toate usile din cele 9 sectiuni ale orasului + canalizari...

#23
torpila05

torpila05

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 11.09.2007

View Postadds, on 11th February 2010, 11:40, said:

Ia un healer cu tine. Are si un skill pt injuries. Mor sau baba aia din turnul magilor, am uitat cum o cheama.
Pot sa o fac pe Morrigan healer? Daca da cum? Care este optiunea de pot sa ii vindec pe "ai mei ca bradu"de penality-uri? Multumesc mult!
Andy

Edited by torpila05, 16 February 2010 - 10:21.


#24
adds

adds

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 706
  • Înscris: 08.10.2007
Trebuie sa te invete cineva, baba de la magi e trainer pt healer. La nivel 7 ti se da un punct pt a-ti activa un skill. Foloseste-l pe-al lui Mor pt asta. "Optiunea" e ceva cu "aura...cleaner?" nu mai tin minte exact. Vezi in descrierea lor

#25
AMDG

AMDG

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,091
  • Înscris: 23.01.2007

View Postadds, on 11th February 2010, 12:09, said:

Nu sa faca potiuni, un healer are un skill, ceva cu 'aura...", parca, ce trateaza ranile alora.

Merge in ambele moduri - problema e ca specializarea Blood Mage e mult mai interesanta pentru Morrigan ce are si asa inutila specializare Shapeshifter din start  :rolleyes:

#26
eroarex

eroarex

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,561
  • Înscris: 14.06.2007
genial jocul, l-am terminat in cateva zile ... povestea e super si aduce a ceva cu lotr :D
acum vreau sa joc expansionul ...

#27
adds

adds

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 706
  • Înscris: 08.10.2007

View PostAMDG, on 16th February 2010, 13:57, said:

Merge in ambele moduri - problema e ca specializarea Blood Mage e mult mai interesanta pentru Morrigan ce are si asa inutila specializare Shapeshifter din start  :rolleyes:
Unde ai gasit trainer de blood mage?  :scratchchin:

#28
SkeTches

SkeTches

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 785
  • Înscris: 17.04.2008
L-am terminat dupa 42 de ore de jucat efectiv . In final mi-a murit Alistar , am refuzat varianta perversa a lui Morrigan si am devenit rege- casatorindu-ma . Ciudat este ca nu prea savurez RPG-urile , insa acesta m-a captat ... poate si din cauza povestii ...

#29
director_x

director_x

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 307
  • Înscris: 05.01.2006
2 intrebari ptr. cei care au jucat deja jocul:
1. E la fel de bun ca Titan Quest ?
2. Il pot juca pe un sistem cu procesor AMD Athlon DualCore 5000+ (2,6 Ghz), 3,25 Gb RAM, placa video Ati HD 3200 integrata (512 Mb din memoria sistemului) ?

#30
adds

adds

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 706
  • Înscris: 08.10.2007
1. Titan quest e alt gen. Nu poti compara mere cu pere.
2. Nu cred ca te ajuta grafica
Incearca-l, poate merge. E foarte bun jocul, poate cel mai bun din genul lui.

Edited by adds, 26 March 2010 - 15:39.


#31
doroo10

doroo10

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 23.06.2009

View Postadds, on 17th February 2010, 14:59, said:

Unde ai gasit trainer de blood mage?  :scratchchin:

cand il salvezi connar(daca alegi sa nu il omori, nici pe el nici pe maica-sa), in The Fade intalnesti demonul responsabil pt dezastrele din Red Cliff, inchei un deal cu el(sa te initieze in nu stiu ce taine-pe scurt blood magic)

#32
Darkness

Darkness

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 701
  • Înscris: 09.02.2005
a jucat careva Darkspawn Chronicles? E dlc-ul in care poti juca ca si darkspawn.

Play as the Darkspawn, Kill the Warders, Change History !

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate